konut kredisi faiz oranlarında son durum

konut kredisi faiz oranlarında son durum

Konut kredisi faizlerinde yapılan indirim konut satışlarında rekor yaşanmasına sebep oldu. Peki kredi faizlerindeki indirim hala devam ediyor mu? Bankaların güncel konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte detaylar...

Konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

Ev alacak vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında konut kredisi faizleri yer alıyor. Peki konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

2019'un son 4 ayında başlayan kredi faiz indirimlerinde yeni fırsatlar da geliyor. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Ekim ortasında konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Bankaların kredisi faiz oranlarındaki düşüş ivmesi kurdaki hareketlilik ve politik riskler karşısında yavaşladı. Ekim ayının ortasında konut kredisi faiz oranlarındaki son durum nedir?

Konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Ev alacak vatandaşlar konut kredisi faizlerindeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Peki konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Bayram sonrası konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Temmuz sonunda başlayan konut kredisi faiz oranlarındaki indirim trendi Ağustos ayında hızlanarak devam etti. Bayram sonrasında bankaların konut kredisi faiz oranlarında son durum nedir?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Bankaların 5 yıl vadeli konut kredisi faiz oranlarında son durumun ne olduğu merak ediliyor. Ev almak isteyenler faiz oranlarını araştırıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

İstanbul seçimleri sonrası konut kredi faizlerinde son durum!

Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor mu? İstanbul seçimleri sonrası Haziran ayının son haftasında konut kredisi faiz oranlarında son durum nedir?

İndirimler sonrası konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Bankaların konut kredisi faiz oranlarında yaşanan indirimler dünde devam etti. Haftanın son işlem gününde konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu? Hangi bankalar konut kredisi faizlerini indirdi?

Güncel konut kredisi faiz oranları!

Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi faiz oranları araştırmaları yaz ayılarına girilecek olmasıyla birlikte hızlandı. 2019 kredi faiz oranları bankalara göre değişiklik gösteriyor.

Döviz kurundaki düşüş konut kredisini nasıl etkiler?

Döviz kuru düşmeye başladı. Dolar 8 hafta sonra ilk defa düşüş seyrediyor. Döviz kurunun düşmesi ile konut kredisi faiz oranlarıda düşecek mi?

5 yıl vadeli konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Bankaların konut kredisi faiz oranları  son haftalarda hızla yükledi. Vadeyi kısa tutup daha az faiz ödemek isteyenler için Kredi Pazarı 5 yıl vadeli konut kredisi faiz oranlarında son durumu listeledi…

Konut kredi faiz oranları yüzde 1.55'e çıktı!

Konut kredi faiz oranları her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz aylarda yüzde 1.20 bandında seyreden faiz oranları yüzde 1.55'lere çıkmış durumda...

Dolar sonrası konut kredisi faiz oranlarında son durum!

İstanbul seçimlerinin tekrarlanması kararı ile yükselen dolar kuru sonrasında konut kredisi faiz oranlan ne oldu. Bankaların güncel konut kredisi faiz oranlarını Kredi Pazarı araştırdı…

Hangi bankalar konut kredi faizlerini yükseltti?

Dün üç kamu bankası ve birçok özel banka konut kredisi faiz oranlarında artış uyguladı. İşte artışlar sorası konut kredisi faiz oranlarında son durum…

Konut kredisi faiz oranlarında Şubat'ın ikinci güncellemesi yapıldı!

Geçtiğimiz senenin Şubat ayına göre daha düşük seviyelerde seyreden konut kredisi faiz oranlarında düşüşün daha da devam edeceği ön görülüyor. Faiz oranlarında Şubat ayının ikinci güncellemesi de yapıldı.

Konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor!

Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncellendi. Yeni güncellemelere göre kredi faiz oranları bir bankada değişim yaşadı. Yenilenen konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede yüzde 0,87'den başlıyor.

Konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir?

Konut kredisi, diğer kredilere nazaran daha uzun vadeli ve daha düşük faizli oluyor. Peki, konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir? İşte Tüketici Kanunu konut kredisi faiz oranları..

Konut kredisi faiz oranları düşüşte!

Kredi Pazarı konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Faiz oranları düşüşe geçti. 2 gün önceki listede Denizbank'ın ilk sırada yer aldığı kredi oranlarında DD Mortgage ilk sıraya yükseldi.

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranlarla yani yüzde 0,90 ile ilk sıraya yükselmeyi başardı. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranlarında değişiklik meydana geldi. Yüzde 0, 91 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları hesaplama formülü!

Konut finansmanı sözleşmeleri ile bu sözleşmeyi imzalayan tüketicilere uygulanacak faiz oranları hakkında esaslara Tüketici Hakları Kanunu kapsamında yer veriliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl belirlenir? İşte konut kredisi faiz oranları hesap

Konut kredisi faiz oranlarındaki son durum!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranlarında Yapı Kredi ve DD Mortgage yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi ile DD Mortgage yüzde 0,91 faiz oranı ile listede ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Ev sahibi olmak isteyen ancak yeterli nakiti olmayan kimseler, bankaların sunduğu düşük faizli konut kredileri ile uzun vadede ev sahibi olabiliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarındaki değişiklik durmak bilmiyor. Kredi Pazarı'ndan derlenen verilere göre konut kredisi faiz oranlarında tekrar değişiklik yaşandı. Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi bankasının konut kredisi faiz oranı yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi?

Konut kredisi faiz oranlarının Ekim ayının ortalarına gelindiğinde yüzde 0,90 seviyelerine yeniden yükseldiğini görüyoruz. 5, 7 ve 10 yıl vadede yüzde 0,91 seviyesindeki faiz oranları, vade seçeneği 15 yıla uzadığında yüzde 0,94 olarak güncelleniyor...

konut kredisi faiz oranlarında son durum Haberi

konut kredisi faiz oranlarında son durum

Kamu bankaları (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) tarafından hayata geçirilen kredi destek paketlerinin ardından rekor seviyede konut kredisi kullanıldı. Konut satışlarında da rekorlar gerçekleşti. 

Sabah'ta yer alan habere göre; ev almak isteyen vatandaşlar 'kredi faiz oranları ne kadar?' 'güncel kredi faiz oranları' bilgileri araştırıyor. 

Kredi faizleriyle ilgili araştırmalar son dönemde hızlandı. Vatandaşlar kendileri açısından en uygun seçeneğe ulaşmak ve konut sahibi olmak istiyor. Peki güncel kredi faiz oranları ne kadar oldu? İşte detaylar...

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Konut kredisi: 1.09


HALKBANK FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 0.99


VAKIFBANK FAİZ ORANLARI:

Sarıpanjur konut kredisi: 1.09


AKBANK FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 1.19


GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 1.29


İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:

Ev kredisi: 1.15


TEB FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 1.29


QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 1.49


DENİZBANK FAİZ ORANLARI:

Mortgage kredisi: 1.29


YAPI...