Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranlarında değişiklik meydana geldi. Yüzde 0, 91 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası ilk sırada yer alıyor.


Konut kredisi faiz oranlarında yine bir değişiklik oldu. Kredi Pazarı'ndan alınan verilere göre kredi oranları yüzde 91'den başlıyor. 


10 yıllık faiz oranlarında Yapı Kredi Bankası yüzde 0,91 faiz oranı ile ilk sırada yer alıyor. Kuveyt Türk konut kredisi faiz oranını yüzde 0,93 olarak değiştirdi.


DD Mortgage ise bu sefer yüzde 0,94 faiz oranı ilse üçüncü sırada yer alıyor. Denizbank kredi faiz oranı yüzde 0,98, Albaraka Türk faiz oranı ise yüzde 0,99 olarak belirlendi.


Kredi Pazarı verilerine göre Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranını yüzde 1,01, Akbank faiz oranını yüzde 1,10 Vakıfbank faiz oranını yüzde 1,12 olarak güncelledi.


Anadolubank ve Finansbank konut kredisi faiz oranlarında yüzde 1,14 ile işlem yaparken, Halkbank yüzde 1,15 ile, Şekerbank yüzde 1,19 ile işlem yapıyor.


Garanti bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,24.


Tekstilbank ve HSBC faiz oranları yüzde 1,25, TEB ve ING Bank faiz oranları yüzde 1,29 ve Fibabanka faiz oranı yüzde 1,45.


Konut kredisi faiz oranlarında son durum!Melek GÜNER AKMAN/Emlakkulisi.com