koray inşaat bursa projeleri

koray inşaat bursa projeleri

Konut sektöründe bugüne kadar İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de projeler geliştiren Koray İnşaat, Bursa'da da yeni bir projenin inşasına başlayacağını açıkladı.

Bursa'da 6.7 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Fethiye Mahallesi'nde 6 milyon 662 bin 592 TL bedelle kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 30 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'de gerçekleştirilecek.

Koray İnşaat'tan 'işçilere sözleşme imzalatıldı' iddialarına yanıt!

Koray İnşaat'tan, inşaat işçilerine "Çalışırken koronavirüs kaparsam tüm sorumluluk bana aittir" taahhütnamesi imzalatıldığı iddiasına ilişkin açıklama yapıldı...

Bursa'da 3.5 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü 3 milyon 547 bin 586 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.  

Bursa'da 3.5 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü 3 milyon 547 bin 586 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.

Bursa Milli Emlak'tan 9.7 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 9 milyon 703 bin 694,60 TL'lik rayiç bedelle arsa karşılığında inşaat ihalesi düzenleyecek. İhale, 24 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Bursa’nın inşaat firmaları NGYO Konut Market'te satış yapacak!

İnşaat sektörünün son dönemde parlayan yıldızları arasında yer alan  Bursa'da uzun yıllardır hizmet veren  Güler İnşaat, Ngt İnşaat ve Ngsem İnşaat şirketlerinin yapmış olduğu projelerdeki gayrimenkuller, yeni kurulan NGYO Konut Market bünyesinde satışa sunulacak.

Koray Biber İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Koray Biber İnşaat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Koray Biber tarafından kuruldu.

Bursa inşaat sektörü yeni dernek merkezine kavuştu!

Bursa inşaat sektörünün çatı örgütü İnşaat Müteahhitleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (İMSİAD), yeni dernek merkezimizin açılışı Bursa protokolü ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bursa Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ne modern laboratuarlar!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde yapımı tamamlanan Bilgisayar Laboratuvarı ile Yapı Malzeme Laboratuvarı düzenlenen tören ile birlikte açıldı. 

Bursa'da 11 inşaat şirketi konkordato istedi!

Döviz kurundaki dalgalanmalar, yüksek faiz oranları ve enflasyon gibi unsurlar inşaat sektörünü zora soktu. Bursa merkezli 11 inşaat şirketi konkordato talebinde bulundu.

Bursa Orman Müdürlüğü'nden 4.2 milyon TL'ye inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 4 milyon 253 bin 359 TL'lik "Arsa Satışı Karşılığı İnşaat Yaptırılması İşi" ihale ediliyor.

Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 11 Nisan'da!

Bursa'da 11 Nisan'da eş zamanlı olarak düzenlenecek "Rising City Gayrimenkul" ile "İnşaat ve Dekorasyon" fuarları, inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcilerini buluşturacak. 

Bursa Defterdarlığı arsa karşılığı inşaat yaptırıyor!

Bursa Defterdarlığı Milli Emlak Daire Başkanlığı Uludağ Emlak Müdürlüğü tarafından arsa karşılığı inşaat işi ihalesi 12 Nisan'da yapılacak..

koray inşaat bursa projeleri

koray inşaat bursa projeleri koray inşaat bursa projeleri

Koray İnşaat'tan yapılan açıklamada, konut projesinin temelinin 2008 yılının ilk çeyreğinde atılacağı bildirildi. Projenin detayları üzerinde halen çalışıldığı ve bir süredir devam eden arsa arayışlarının sona erdiği belirtilen açıklamada, "Toplu konut anlayışından uzak, fartklı tipte konutlardan oluşacak projede, çocuklara özel önem verilecek. Başka projelerde olmayan çocuklara yönelik uygulamalar hayata geçirilecek" denildi....