Kripto para piyasası son durum

Kripto para piyasası son durum

On-chain balina izleme platformu olarak bilinen WhaleStats, ilk bin Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan ilk 10 altcoin projesini paylaştı.

Pakistan Merkez Bankası'ndan kripto paralar yasaklansın çıkışı!

Pakistan Merkez Bankası kripto para piyasası için kritik tavsiyelerde bulundu. Merkez Bankası kripto para ve benzer işlemlerin yasaklanması gerektiğini savundu.

Kripto para piyasasının toplam değeri 2 trilyon doları aştı!

Kripto para piyasanın toplam değeri, Bitcoin ve diğer sanal paralarla beraber Mayıs'tan bu güne ilk kez 2 trilyon dolar düzeyini geçti. Bütün kripto para birimlerinin toplam değeri cumartesi günü 2.02 trilyon dolara çıkarak dünya ekonomisindeki yerinin kalıcı olduğu sinyalini verdi.

Kripto para piyasasında neler oluyor? Kasım’da zirveyi giren gören Bitcoin Mayıs’ta neden çakıldı

Kripto para piyasaları yeni haftaya büyük kayıplarla girdi. BTC Bitcoin 33 bin dolara kadar düştü.

Kripto para borsası KuCoin Türkiye’ye adım attı!

Kripto para piyasasının önde gelen borsalarından KuCoin, resmi olarak Türkiye faaliyetlerine başladı. Dünyanın 5. büyük spot işlem borsası olan KuCoin, 207 ülkeden 10 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. 

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? İşte 26 Nisan 2022 kripto para fiyatları...

Kripto para yatırımcısının gözü kulağı düşüşe geçen Bitcoin, Ethereum ve Altcoin piyasasındaki son gelişmelerde. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne oldu? İşte 26 Nisan 2022 BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL fiyatları...

Ünlü para uzmanından kripto para uyarısı! 25 tanesinden 5 tanesi güvenli sakın emanet etmeyin

Alman ekonomist Michael Gassner, kripto para piyasasıyla ilgili kritik uyarılar yaptı. İslami kripto paraların başarı hikayesi ortaya koyamadığına dikkat çeken Gasner, 25 adet kripto paradan sadece 5 tanesinin ayakta kaldığına işaret etti. Hile ve usülsüzlükleri ifşa etti.

Kripto para piyasasında 18 Nisan ile 24 Nisan arasında en çok kazandıran ve kaybettirenler

Kripto para piyasasında geride kalan haftada sahiplerine en fazla kazandıran ve en fazla kaybettiren kripto para birimleri belli oldu.

Kripto para piyasasında sessizlik sürüyor! İşte Bitcoin ve Ethereum'da son durum...

2022 yılında beklenen sıçramayı yakalayamayan kripto para piyasası son günlerde de durgunluğunu korumaya devam ediyor. Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin'de son durum...

Kripto para dünyasında neler oluyor? Hızlı yükselişin ardında savaş mı var?

Kripto para piyasasının ve özellikle lider Bitcoin’in hızlı yükselişinin ardında Ukrayna-Rusya savaşı olduğu düşünülüyor. İşte detaylar…

Kripto para yatırımcıları dikkat! Yeni dalga geliyor!

Kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. The Zeberg Report’un yazarı ekonomist Henrik Zeberg, kripto para piyasasında yaşanacak son gelişmeleri değerlendiren analizlerini paylaştı.

Kripto para piyasası canlandı! Bitcoin son bir ayın zirvesine ulaştı!

Son zamanlarda çok büyük düşüşler yaşayan kripto para sektöründe hareketlilik yaşanmaya başladı. Bitcoin yüzde 12 civarında artış göstererek 3 ay sonra ilk kez düşüş trendini kırmış oldu.

Kripto para dolandırıcılıkları ile ilgili bilinmesi gereken en yaygın 7 yöntem!

Kripto para dolandırıcılarına yönelik alınması gereken tedbirleri uzanlar sıraladı.Peki kripto para piyasasında dolandırılmamak için nelere dikkat etmeliyiz? İşte uzmanların önerileri...

Kripto para piyasaları yüzde 5'e yakın değer kaybetti!

Kazakistan'daki iç karışıklıklar küresel piyasalardaki gelişmeler, kripto para regülasyonları nedeniyle kripto para piyasasında devam kaybı devam ediyor.

Donald Trump'tan kripto para açıklaması!

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump kripto para piyasasını çok tehlikeli bulduğunu açıkladı. 

BAE kripto para merkezi olmak için görüşmelere başladı!

Kripto para piyasasının merkezi olmak isteyen  Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Asyalı şirketler ile görüşmelere başladı.

Kripto para piyasası son durum Haberi

Kripto para piyasası son durum

On-chain balina izleme platformu olarak bilinen WhaleStats, ilk bin Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan ilk 10 altcoin projesini paylaştı.

Platform tarafından alınan verilere göre, Uniswap (UNI) ve Polygon (MATIC) son yirmidört saatte satın alınan ilk 10 token içinde bulunuyor. Kripto çöküşünün ardından toparlanmak için çalışan sektörde 10 Şubat’ta bir düzeltmeden sonra Bitcoin (BTC) ve altcoin projelerinin bazıları, yazının yazıldığı sıralarda kırmızıda işlem görmekteydi.

Ethereum balinaları bu altcoin projelerini seçiyor

Kriptokoin'de yer alan habere göre, WhaleStats'dan alınan verilere göre ilk bin Ethereum balinasının en çok ilgi gösterdiği kripto, lider altcoin projesi Ethereum (ETH) olurken onu USD Coin (USDC) izliyor. Stablecoin projesi Tether (USDT) ise üçüncü sırada yerini aldı. Diğerleri coinler ise şekilde sıralanıyor: "BUSD, GUSD, WOO, SLP, MATIC, UNI...