Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul satılık arsa arıyor

Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul satılık arsa arıyor

Kuzeybatı Gayrimenkul, okul yatırımı yapmak isteyen bir müşterisi için İstanbul 'da satılık arsa ya da özel imalat kiralık bina arıyor.

Koyun Adası'nın yarısı satılıyor!

Yarısı satışta Marmara Denizi'nde Paşalimanı Adası ile Avşa Adası arasında yer alan ve 1,7 milyon metreküp yüzölçüme sahip Koyun Adası'nın 890 bin metrekarelik kısmı, Kuzeybatı Gayrimenkul tarafından satışa sunuldu.

Marmara'daki Koyun Adası satışa çıkarıldı!

1 milyon 700 bin metrekare yüzölçümü olan Koyun Adası’nın 890 bin metrekarelik bölümü, Kuzeybatı Gayrimenkul tarafından satışa çıkarıldı. 

Kuzeybatı Gayrimenkul'den pazarlamada yeni model!

Gayrimenkul sektöründe 26 senelik geçmişe sahip olan Kuzeybatı Gayrimenkul, sektöre yeni bir iş modeli kazandırdı.

Kuzeybatı Gayrimenkul'ün yeni iş modeli: KBİŞortağım oldu!

Gayrimenkul sektörüne yenilikçi çözümler sağlayan Kuzeybatı Gayrimenkul, geliştirdiği KBİŞortağım modeli ile gayrimenkullerin pazarlanmasında hızlı yol alınmasına yol açtı.

Pandemi sürecinde evde kalan arsa sahipleri mülklerini satışa çıkarıyor!

Kuzeybatı Gayrimenkul'ün hazırladığı değerleme raporu, pandemi sürecinde evde kalan arsa sahiplerinin mülklerini satmayı düşündüklerini ortaya çıkardı...

Kuzeybatı Gayrimenkul dijital dönüşümde ilkleri hayata geçirdi!

Kuzeybatı Gayrimenkul, sektörde verimliliği arttırmak için son derece radikal dijital dönüşümleri hayata geçirerek dijital dönüşüme ilk başlayan ve ilk tamamlayan şirket oldu.

Koronavirüs arsaya talebi artırdı!

Kuzeybatı Gayrimenkul'un salgında mülk sahipleri için ücretsiz hazırladığı, masaüstü değerleme raporuna göre, evde kalınan sürede daha çok arsa sahiplerinin mülklerini satmayı düşündükleri belirtildi.

Koronavirüs sürecinde en çok arsa talep gördü!

Kuzeybatı Gayrimenkul’un pandemi sürecinde, mülk sahipleri için ücretsiz masaüstü değerleme raporu hazırladı. Buna göre, evde kalınan süre içinde daha çok arsa sahiplerinin mülklerini satmayı düşündükleri belirlendi.

Koronavirüs sürecinde gayrimenkul yatırımcısı dijital işlemleri tercih etti!

Kuzeybatı Gayrimenkul yıllar öncesinden başladığı dijital dönüşüm ile sektöre öncülük ediyor. Koronavirüs salgını sürecinde, Kuzeybatı’nın sosyal medya üzerinden gelen trafiğinde yüzde 200 oranında artış yaşandı.

Korana döneminde gayrimenkul yatırımcıları sosyal medyadaydı!

Kuzeybatı Gayrimenkul yıllar önce başladığı dijital dönüşüm ile sektöre öncülük ediyor. Bu süreç içerisinde, Kuzeybatı’nın sosyal medya üzerinden gelen trafiğinde yüzde 200 oranında artış yaşandı.

Başakport 24 ne oldu? Satışa çıkacak mı?

24 Gayrimenkul, İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilmesi planlanan Başakport 24 projesinde son durum nedir? Proje satışa çıkacak mı? İşte tüm cevaplar...

Lojistik gayrimenkulde yeni bir yatırım alanı oluyor!

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) tarafından düzenlenen toplantıda Kuzeybatı Gayrimenkul Genel Müdürü Murat Ergin, gayrimenkul yatırımı alanında lojistiğin değer kazandığını açıkladı.

Akzirve Strada'da satışlar tamamlandı!

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir’de yükselen Strada projesinde satışlar tamamlandı. Projenin ikinci etabı Strada Plus ise 2020 yılında tamamlanacak.

Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul satılık arsa arıyor

Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul satılık arsa arıyor Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul satılık arsa arıyor

Kuzeybatı Gayrimenkul, okul yatırımı yapmak isteyen bir müşterisi için İstanbul 'da satılık arsa ya da özel imalat kiralık bina aramaktadır. 


Aranan bölgeler:

Kemerburgaz, Göktürk, Maltepe, Pendik, Kartal, Beykoz, Kavacık, Çekmeköy, Beylikdüzü

Satılık Arsa için Özellikler:

Özel Eğitim, Ticaret Alanı ya da Konut Dışı Kentsel Hizmet Alanı imarlı

1/1000 ölçekli imar planları çıkmış,

Min. 7.000 m2  inşaat yapımına uygun,

Hiçbir yasal sorunu bulunmayan,

Kiralık Bina için istenen özellikler;

Min.7.000 m2 kapalı alan, min 1.500 m2 bahçesi olan, ilkokul ve ortaokul birimleri ayrı binalarda olacak şekilde özel okul kullanımına uygun iskânlı,

Ana ulaşım arterlerine kolay ulaşım imkânı olan,

Ya da arsa sahibi tarafından bu şartlarda geliştirilerek kiraya verilmek üzere


Yukarıdaki özelliklere uygun olduğunu düşündüğünüz bir arsanız var ise yasal evrakları (İmar Durumu, Çap, Tapu, Aplikasyon planı) ile birlikte bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

Hizmet Bedeli:

Kuzeybatı...