06 / 12 / 2023

Lokum Evler kroki

Lokum Evler kroki

Lokum Evler Tuzla DKY İnşaat tarafından inşa ediliyor. 15 ile 19 katlı 7 blok halinde yükselen Aydınlı Lokum Evler satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler adres!

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa edilen Lokum Evler projesinde daire teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında yapılması öngörülüyor. DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Tuzla Lokum Evler kroki!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından inşa edilen Lokum Evler Rezidans 722 adet daireden oluşuyor. Projenin 2017 yılında tamamlanması planlanıyor. İşte Tuzla Lokum Evler kroki bilgileri...

Lokum Evler satış ofisi nerede?

Lokum Evler projesinde yüzde 12 + yüzde 125 özel indirim yapılıyor. Projede toplam 722 tane daireye yer veriliyor. Peki Lokum Evler satış ofisi nerede?

DKY inşaat Lokum Evler ödeme koşulları!

DKY inşaat Lokum Evler ödeme koşulları haberimizin içerisinde yer alıyor. Lokum Evler projesi sahile 8 dakika, üniversiteler bölgesine ise 12 dakika, alışveriş merkezlerine ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6 dakika mesafede konumlanıyor...

Lokum Evler ne zaman teslim edilecek?

Lokum Evler projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 4 indirim yapılıyor. Projede aylık taksit ödemeleri 1.199 TL'den başlıyor. Peki Lokum Evler ne zaman teslim edilecek?

Lokum Evler kampanya!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen Lokum Evler projesi 15 ve 17 katlı 7 blok halinde yükseliyor. Lokum Evler kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Tuzla Lokum Evler'de lokum gibi indirim!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı tarafından Tuzla'da hayata geçirilen 'Lokum Evler' projesinde yüzde 24 indirim sunuluyor. Projede taksitler 1,999 TL'den başlıyor. İşte kampanya...

DKY inşaat Lokum Evler projesi!

15 ve 17 katlı 7 blok halinde inşa edilen DKY inşaat Lokum Evler projesi 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

DKY İnşaat Lokum Evler'de 1,999 TL'den başlayan taksitlerle!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı tarafından Tuzla'da hayata geçirilen 'Lokum Evler' projesinde yüzde 24 indirim sunuluyor. 1,999 TL'den başlayan taksitlerle satışa çıkan projede satış süreci devam ediyor...

Tuzla Lokum Evler'de yüzde 24 indirim!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı tarafından Tuzla'da hayata geçirilen 'Lokum Evler' projesinde yüzde 24 indirim sunuluyor. 1,999 TL'den başlayan taksitlerle satışa çıkan projede peşin alımlarda yüzde 4 ek indirim avantajı da bulunuyor.

Lokum Evler projesinde yüzde 24 indirim!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı tarafından Tuzla'da hayata geçirilen 'Lokum Evler' projesinde yüzde 24 indirim sunuluyor. 1,999 TL'den başlayan taksitlerle satışa çıkan projede peşin alımlarda yüzde 4 ek indirim avantajı da bulunuyor.

Lokum Evler Tuzla ödemeleri!

Lokum Evler Tuzla ödemeleri haberimizin içerisinde yer alıyor. Toplam 722 adet konuttan meydana gelen Tuzla Lokum Evler projesinde teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor...

Lokum Evler Tuzla ne zaman teslim?

Lokum Evler Tuzla projesi İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. Proje DKY İnşaat ve Metropolist Yapı Ortaklığıyla 722 konuttan meydana geliyor. Peki Lokum Evler Tuzla ne zaman teslim?

Tuzla Lokum Evler ödeme koşulları!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı Ortaklığı imzası ile yükselen Lokum Evler İstanbul Tuzla'da hayata geçiriliyor. 7 blok halinde inşa edilen Tuzla Lokum Evler ödeme koşulları haberimizin içinde yer alıyor.

Lokum Evler kroki Haberi

Lokum Evler kroki

Tuzla Aydınlı Lokum Evler projesinin ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatta kalan kısım için 18 ay sonra ödeme fırsatı sunuluyor. Projede tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 4 indirim uygulanıyor. 


Daire teslimlerinin 2016 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanan DKY İnşaat Lokum Evler 'de 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 


Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve alışveriş merkezlerine 6 dakika, üniversiteler bölgesine 12 dakika ve sahile 8 dakika mesafede yükselen Lokum Evler Aydınlı projesinde 2 oda 1 salon dairelerin alanları 117 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 154 metrekareden oluşuyor.


Lokum Evler Rezidans'ın sosyal yaşam alanları arasında otopark, spor alanları, seyir terasları, bisiklet parkurları, fitness center, yüzme havuzu ve oyun alanları bulunuyor. Proje toplamda 48 bin metrekare alan üzerine...