Lykia World satılık

Lykia World satılık

Turistik bölgelerde bulunan oteller koronavirüsün de etkisiyle tek tek satışa çıkmaya başladı. Lykia World ve Belcekız Otel icradan rekor fiyata satışa çıkarıldı...

Lykia World ve Belcekız Otel icradan satışa çıkarıldı!

Turistik bölgelerde bulunan oteller koronavirüsün de etkisiyle tek tek satışa çıkmaya başladı. Lykia World ve Belcekız Otel icradan rekor fiyata satışa çıkarıldı...

Mozaik İnşaat Another World satılık daire fiyatları!

Mozaik İnşaat'ın Alanya'daki projesi Another World'te fiyatlar 230 bin liradan başlıyor.Bölgenin en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyan Another World’de; her şey elinizin altında.

Oto World Asya Pendik satılık dükkan!

Satış süreci devam eden Oto World Asya Pendik satılık dükkan fiyatları 790 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Oto World Asya Kurtköy satılık dükkan!

Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen Oto World Asya Kurtköy satılık dükkan fiyatları haberimizde yer alıyor. Proje 365 tane oto galeriden meydana geliyor.

Emlak Konut İkitelli Ayazma Konutları satılık!

Emlak Konut İkitelli Ayazma Konutları satılık alanları 117,19 metrekareden, fiyatları ise 396 bin TL'den başlıyor. proje Ağaoğlu My World Europe projesinin arka kısmında inşa ediliyor.

Kurtköy Oto World Asya satılık dükkan fiyatı!

Kurtköy Oto World Asya satılık dükkan fiyatı 790 bn TL'den başlıyor. 365 adet oto galeriden meydana gelen proje Has Şirketler Grubu imzası ile hayata geçiriliyor.

Has İnşaat Oto World Asya satılık!

Has İnşaat Oto World Asya satılık dükkan fiyatları 790 bin TL'den başlarken, satılık dükkan büyüklükleri ise 200 metrekareden başlıyor. Projede teslimler bu yıl içerisinde gerçekleşecek.

Oto World Asya Kurtköy satılık!

Oto World Asya Kurtköy satılık dükkan fiyatları 790 bin liradan başlayarak yükseliyor. 170 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen proje Has Şirketler Grubu imzası ile inşa ediliyor.

Pendik Oto World Asya satış ofisi iletişim!

Pendik Oto World Asya satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Kiralık ve satılık dükkanlardan meydana gelen proje 170 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

Pendik Oto World Asya satılık dükkan!

Pendik Oto World Asya satılık dükkan fiyatları haberimizde yer alıyor. Satış süreci devam eden proje TEM otoyoluna 3 kilometre, E-5 otoyoluna 6 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Otoworld Asya satılık dükkan!

Otoworld Asya satılık dükkan bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 365 adet galeriden meydana gelen Oto World Asya projesinin alanları 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.

Oto World Asya satılık dükkan fiyatları!

Oto World Asya satılık dükkan fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor. Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan projede bankalar, sigorta acenteleri, oto aksesuar dükkanları ve oto kuaförler bulunuyor...

Kurtköy Oto World Asya satılık dükkan!

Kurtköy Oto World Asya satılık dükkan teslimleri 2015 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecek. 365 tane dükkandan oluşan projede fiyatlar 790 bin TL'den başlayarak yükseliyor.

Lykia World satılık

Lykia World satılık Lykia World satılık

Koronavirüs pandemisinin en çok etkilendiği sektör olan turizm sektöründe zarara uğrayan oteller tek tek icradan satışa çıkarılıyor. 

Manavgat'ta 360 milyon TL'ye dev tesis

Manavgat'ta 300 bin metrekare arazi üzerinde kurulan  villa aparttan oluşan Lykia World Hotel açık artırma usulüyle satılıyor. Otel kompleksi, misafirhaneleri ve 9 adet villa aparttan oluşan betonarme bina için 360 milyon TL fiyat biçildi. Otelin birinci satış ihalesi, 17 Ağustos 2020 tarihinde saat 10:20'de Manavgat Adliye Sarayı C Kapısı Tarafında Kurulu Satış Salonu ( Belediye Çadırı) Manavgat / Antalya adresinde yapılacak.

Antalya/Manavgat'ta otel ve tesisleri icradan satılıktır

Fethiye'de 111.7 milyon TL'lik otel

Fethiye İcra Dairesi, Hisarönü Mahallesi Belceğiz mevkiinde bulunan Belcekız Otel'i icradan satışa çıkardı. 14 adet iki bir adet bir katl bağımsız bölüm...