07 / 07 / 2022

Mahmud Emin

Mahmud Emin

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi, Mahmud Emin, Hatip Sultan, Tuerxun Abulımıtıkarı ortaklığıyla 210 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi kuruldu!

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi, Mahmud Emin, Hatip Sultan, Tuerxun Abulımıtıkarı ortaklığıyla 210 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde kuruldu.

El Emin Uluslararası Proje Tasarım Elektrik Enerji Mühendislik Turizm ve Taşımacılık İnşaat Yatırım Şirketi kuruldu!

El Emin Uluslararası Proje Tasarım Elektrik Enerji Mühendislik Turizm ve Taşımacılık İnşaat Yatırım Şirketi 13 Şubat 2015'te, 1 milyon TL sermaye ile Fatih'te, A.A.Jasım Jasım Müdürlüğü'nde kuruldu.

Emin Halebak kimdir?

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak kimdir? Emin Halebak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Emin Halebak, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Emin Halebak...

1981 yılında Eminönü'nde çok katlı otopark isteniyormuş!

1981 yılında Eminönü'nde bulunan belediye otoparkı yetersiz kalmaya başlamış. Otomobillerine yer bulmak için her gün çeşitli güçlüklerle karşılaşan şoförler, Eminönü ve Sirkeci'ye Karaköy'deki gibi çok katlı otoparkın yapılmasını istemişler.

Emin Akçaoğlu: Ekonomi için inşaat yetmez AR-GE de lazım!

Doç. Dr. Emin Akçaoğlu, ekonominin rekabet gücünün ancak üniversite-sanayi işbirliğini geliştiren ve daha fazla kaynağı Ar-Ge'ye yönlendiren bir yapısal dönüşüm ile mümkün olabileceğini söyledi.

1980 yılında Eminönü Meydanı piknik yeri olmuş!

1980 yılında İstanbul'un en kalabalık yerlerinden biri olan Eminönü Meydanı piknik yeri olmuş. Bunaltıcı sıcaklardan korunmak isteyen halk, Eminönü Meydanı'ndaki orta refüjü dinlenecek yer haline getirmişler.

1940 yılında Eminönü'nden Karaköy'e bakıyorsunuz!

İETT, arşivindeki bu fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı... 1940 yılında Eminönü'nden Karaköy yönüne doğru bir açıyla çekilen fotoğrafta dönemin ulaşım araçları ve Galata Köprüsü'nün halini gösteriyor...

Mehmet Emin Kocaaliler: Yeni yapılan oteller ileride hastaneye dönüşebilir!

Plansız hayata geçirilen otellerin bir kısmının hastaneye dönüşmek durumunda kalabileceğini belirten Hilton Garden Inn Genel Müdürü Mehmet Emin Kocaaliler, "Paranın kolay geleceği zannediliyor, turizmin böyle bir gerçeği yok" dedi.

Emin Üstün: 2015 yılı vites yükseltme yılı olacak!

Afyon'da 150 milyon dolarlık termal otel, Erzurum'da ise 80 milyon dolarlık AVM yatırımında gün saydıklarını belirten Emin Evim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün 2015 yılının vites yükseltme yılı olacağını söyledi.

Bağcılar'da kentsel dönüşüm emin adımlarla sürüyor!

Bağcılar'da kentsel dönüşüm emin adımlarla sürüyor. Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Projesi emin adımlarla devam ediyor. Bağcılarlıların destek verdiği Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni yaşam alanları kurmak için yıkımlar yapılıyor.

Mehmet Emin Timur kimdir?

Bartın Amasra Belediye Başkanı Mehmet Emin Timur kimdir? Mehmet Emin Timur, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mehmet Emin Timur, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Mehmet Emin Timur...

1975 yılında Eminönü ve Galata'daki düzensizliğe son verilecekmiş!

1975 yılında İstanbul Belediye Ahmet İsvan, Eminönü Meydanı ve Galata Köprüsü'nde incelemeler yapmış. Düzensizliğe son verilecek diyen İsvan, iskelelerin bulunduğu yerin otobüs durağı olacağını söylemiş.

Emin Çakmak: Sağlık turizminde hedef 3. yaş grubu!

SAĞLIK turizminde sayısal bakımında dünyada 5'inci gelirde ise 3'üncü sırada yer alan Türkiye, liderliğe oynuyor. GHTC Global Dünya Sağlık Turizm Konseyi Dönem Başkanı Emin Çakmak konuyla ilgili açıklama yaptı...

Mahmud Emin Haberi

Mahmud Emin

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi, Mahmud Emin, Hatip Sultan, Tuerxun Abulımıtıkarı ortaklığıyla 210 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde kuruldu. 


Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.  b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.  c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı...