26 / 06 / 2022

Manisa dönüşüm projesi

Manisa dönüşüm projesi

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Lalapaşa ve Mutlu mahallelerinde sürdürülen kentsel dönüşüme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Manisa'da kentsel dönüşüm için 1500 bina yıkıldı!

Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Yılmaz, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında riskli bina olduğu tespit edilen 1948 yapıdan 1500'ünün yıkıldığını bildirdi.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında kira yardımı ne kadar 2015?

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında, evi riskli olarak tespit edilen ve yıkılan malik ve kiracılara devlet bazı yardımlarda bulunuyor. Peki, kentsel dönüşüm projesi kapsamında kira yardımı ne kadar 2015?

Kentsel dönüşüm projesi nasıl yapılır?

Kentsel dönüşüm süreci, ilk önce vatandaş talebiyle başlıyor. Bakanlık yetkili kuruluşuna dilekçeyle başvurmak gerekli oluyor. Peki, kentsel dönüşüm projesi nasıl yapılır? İşte, kentsel dönüşüm projeleri işlemleri..

Nevşehir Kalesi ve Çevresi kentsel Dönüşüm Projesi devam ediyor!

“Nevşehir Kalesi ve Çevresi kentsel Dönüşüm Projesi” çerçevesinde yapılan çalışmalar sırasında keşfedilen ve 400 bin metrekarelik bir alanı kapsayan dünyanın önde gelen antik parklarından biri haline getirileceğini söyledi.

Ceyda İnşaat kentsel dönüşüm projesi ilk etabı 15 Ocak'ta teslim!

Türkiye'nin En Büyük Kentsel Dönüşüm projesi Bursa-Yıldırım'da hayata geçiyor. Tamamı 550 hektar alan üzerinde planlanan projenin ilk etabını gerçekleştiriyor. İlk etaptaki 150 daire 15 Ocak'ta teslim edilecek..

Ceyda İnşaat' tan Bursa - Yıldırım' a Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi!

Bursa İli Yıldırım İlçe' sinde yer alan kentsel dönüşüm projesinin ilk etabı toplam 55 hektar alanda 1 milyon metrekare inşaat alanı olarak belirlendi. Proje Türkiye' nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak isminden söz ettiriyor.

Soğanlı Mahallesi' ne kentsel dönüşüm projesi! Daireler 150 bin TL' den başlıyor!

Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi Soğanlı Mahallesi' nde gerçekleşecek. Projede toplam bin 790 daire yer alacak. Projedeki daireler 150 bin TL' den başlıyor.

Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi'nde çalışmalar devam ediyor!

Keçiören'i gecekondu sorunundan kurtararak modern şehir yapılarına kavuşturacak Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi'nde çalışmalar sürüyor. Projenin ilk etabında bin 600 konut inşa ediliyor...

Köysel dönüşüm projesi nedir?

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin açıklamalarına göre köy ve kırsal alanlarda da dönüşüm başlatılacak. Peki, köysel dönüşüm projesi nedir? Köysel dönüşüm projesi nasıl olacak?

Kırsal dönüşüm projesi nasıl olacak?

Şehirdeki riskli binaların yıkılıp yeniden inşa edilmesini amaçlayan kentsel dönüşüm projesinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kırsal dönüşüm projesi geliştiriliyor. Peki, kırsal dönüşüm projesi nasıl olacak?

Tüpraş Fuel Oil Dönüşüm Projesi bugün açılıyor!

Tüpraş İzmit Rafinerisi'nin yanında yaptırılan ve yaklaşık 3 milyar dolara mal olan Fuel Oil Dönüşüm Projesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı törenle açılacak.

DKY İnşaat Kağıthane'de kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirecek!

Karizma Beşler'in 1945'te kurulduğu Kağıthane'deki 10 dönüm arazide dönüşüm projesi gerçekleştirecek olan DKY İnşaat'ın Başkanı Ali Dumankaya, "Metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlatmak istiyoruz" dedi.

Nevşehir Kalesi Dönüşüm Projesi'nde 754 konutun yapımı devam ediyor!

Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliğinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde 754 konuttan oluşan yeni bir semt daha yükseliyor.

Piyalepaşa kentsel dönüşüm projesi hakkında her şey!

Polat Holding şirketi Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa kentsel dönüşüm projesi ne zaman bitecek? Satışlar ne zaman başlayacak? Fiyat ne olacak? Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel anlatıyor...

Manisa dönüşüm projesi Haberi

Manisa dönüşüm projesi

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Lalapaşa ve Mutlu mahallelerinde sürdürülen kentsel dönüşüm projelerinde vatandaşın yaşadığı problemleri çözümü için heyet oluşturacaklarına dikkat çekti. T24'te yer alan habere göre; CHP'li Semih Balaban, Manisa’nın Lalapaşa ve Mutlu mahallelerinde yaklaşık iki senedir devam eden kentsel dönüşüm projeleri sebebiyle mağdur olan vatandaşlarla görüştü. Balaban’ın vatandaşlarla buluşmasına; CHP Manisa Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal ve CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak da katılım gösterdi. Balaban, vatandaşları dinledikten sonra şu açıklamalarda bulundu:

“Kentimizin en köklü iki mahallesi olan Lalapaşa ve Mutlu mahallelerimizde bir kentsel dönüşüm problemi yaşanıyor. İki mahallemizdeki kentsel dönüşüm sebebiyle artan bir sosyal doku sancısı da önemli sıkıntılardan bir tanesi. CHP olarak her zaman insanların etnik kökenine, mezhebine, farklı dünya görüşüne, siyasi görüşüne bakmadan...