Manisa Nurlupınara park mı yapılacak

Manisa Nurlupınara park mı yapılacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi,Nurlupınar Mahallesi’nde imar planında yol ve park alanında bulunan eski yapıların kamulaştırmasını yaparak yıkımını gerçekleştirdi. Yıkımı yapılan bölgede en kısa zamanda peyzaj düzenlemesi yapılacak...

Manisa Salihli'de yeni yeraltı otoparkı açıldı!

Manisa Salihli'de 500 araçlık yeraltı otoparkı da Salihli halkının kullanımına sunuldu.  Trafik sıkışıklığı sorununu azaltacak ve vatandaşların araçlarını güvenle park edebileceği modern yeraltı otoparkında kayıtlar başladı. 

Manisa Maya Park Projesi'nde yargı kararı açıkladı!

Manisa Yunusemre'deki Maya Park projesi yargıya taşınmıştı. Herkes tarafından merakla beklenen proje için yargı kararını açıkladı.

Manisa Kuşlubahçe'ye yeni park inşa edilecek!

Şehzadeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kuşlubahçe Mahallesine yeni bir park kazandırmak için çalışma başlattı.

Manisa Turgutlu'nun okulları yenileniyor!

Manisa Turgutlu Belediyesi’nin eğitime destek hizmetleri aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Park Bahçeler Müdürlüğü’ne ait boya atölyesi ekiplerince Atatürk İlkokulu ve Turgutlu Lisesi’si yeni eğitim öğretim yılına hazırlandı.

Manisa Sümerbank arazisine yapılacak proje belli oldu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisini Manisa’nın cazibe merkezi haline getirecek olan ‘Sümer Park’ için protokol imzaladı.

Manisa'da 50 dönümlük alana spor yatırımı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ilçeye kazandırılacak olan ‘Sümer Park’ için protokol imzaladı.

Manisa Köprübaşı'na düğün salonu inşa edilecek!

Köprübaşı halkının yıllardır hayalini kurduğu sosyal ve kültürel faaliyetlerde kullanabileceği modern düğün salonuna kavuşuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı ilçesi Namık Kemal Mahallesi’ne modern düğün salonu ve park alanı kazandırıyor.

Manisa Şehzadeler'e yeni park!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Nurlupınar mahallesinde yapımı tamamlanan park ve yeşil alanda incelemelerde bulundu, Çelik "Yapmış olduğumuz bu park yüzde yüz Şehzadeler Belediyesi yapımı" dedi

Manisa Orhan Acar binası yıkılıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula girişinde bulunan Orhan Acar binası olarak bilinen noktada yıkım çalışması başlattı. Yıkılan binanın bulunduğu bölge yeşil alan, park, yol ve kavşak olarak değerlendirilecek.

Manisa Kula'da Orhan Acar Binası yıkıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula girişinde bulunan Orhan Acar binası olarak bilinen noktada yıkım çalışması başlattı. Yıkılan binanın bulunduğu bölgenin yeşil alan, park, yol ve kavşak olarak değerlendirileceği öğrenildi.

Cengiz Ergün Atatürk Kent Park'taki çalışmaları inceledi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün, Atatürk Kent Park içinde yer alan motorlu zipline, ip parkuru, tırmanma duvarı ve atlama kulesi eğlence araçlarının kurulum çalışmalarını inceledi.

Manisa'da engelsiz park için imzalar atıldı!

Şehzadeler Belediyesi’nin “Şehzade Parkları Hayat Bulsun, Engelsiz Olsun” projesinde son imzalar Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törenle atıldı.

Manisa Şehzadeler'de mesire alanları yenileniyor!

Manisa Şehzadeler Belediyesi, köy tüzel kişiliğinden devredilen mesire alanlarını yeniliyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Şirin Mahallesi'nde yeni bir mesire alanı oluşturmak için kolları sıvadı.

Manisa Nurlupınara park mı yapılacak

Manisa Nurlupınara park mı yapılacak Manisa Nurlupınara park mı yapılacak

        


       Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler İlçesi, Nurlupınar Mahallesi’nde imar planında yol ve park alanında bulunan eski yapıların kamulaştırmasını yaparak yıkımını gerçekleştirdi. Yıkımı yapılan bölgede en kısa zamanda peyzaj düzenlemesi yapılacağını belirten Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Daire Başkanı Taner İçöz, hak sahiplerine 146 bin 774 TL ödenerek binanın kamulaştırmasının yapıldığını ifade etti.


         Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’da tarihi yapılarla birlikte, yol ve yeşil alan üzerinde kalan eski binaların kamulaştırma çalışmalarına devam ediyor.  Bu çerçevede Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler İlçesi, Nurlupınar Mahallesi’nde kapalı pazar yerinin yakınında yer alan bölgede, eski yapılan kamulaştırmasını yaparak, yıkımını gerçekleştirdi. Yıkımın gerçekleştirildiği bölgenin imar planında yol ve park alanında bulunduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Daire Başkanı...