manisa ulucami nerede

manisa ulucami nerede

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulucami’nin restorasyonu konusunda da Büyükşehir Belediye Meclisi’nde karar alındığını hatırlatarak, bu konuda da çalışmanın yakın zamanda başlayacağının müjdesini verdi.

Manisa Ulucami’nin tarihi dokusu günyüzüne çıkarılacak!

Manisa Belediyesi’ nin Ulutepe Caddesi’ nde hayata geçireceği çevre düzenlemesi ve peyzaj alanının temeli törenle atıldı. Proje ile Ulucami’ nin tarihî dokusunun günyüzüne çıkarılması planlanıyor...

Manisa Ulucami'de yıkım başladı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ulucamii çevresinde kentin kültürel geçmişini gün yüzüne çıkarılması için kamulaştırma çalışmalarına devam ediyor.

Manisa Ulucami yenileniyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ulucami ve çevresinde yaklaşık 6 yıldır sürdürdüğü kentsel planlama çalışmasıyla, tarihi ibadethaneyi yeniden gün yüzüne çıkardı.

Manisa Safa Camii hizmete açıldı!

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi’nde bahçesinde çocuk parkı da bulunan Safa Camii kılınan öğle namazı ile ibadete açıldı.

Manisa Akhisar Safa Camii açıldı!

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Ulucami Mahallesi’nde bahçesinde çocuk parkı da bulunan Safa Camii kılınan öğle namazı ile ibadete açıldı.Yusuf Eviş, camilerin cemaatin birlikte buluştuğı mekanlar olduğunu belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ulucami'nin önünü açtı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısı’nda Ulucami bölgesindeki tarihi yapının gün yüzüne çıkarılması için geçmiş dönem başlatılan çalışmaların devam etmesi kararı alındı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi TOKİ kura çekilişi nerede?

Kura çekimi için 225 adet başvuru yapılan TOKİ Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler satışa sunuluyor. Peki Manisa Celal Bayar Üniversitesi TOKİ kura çekilişi nerede?

Manisa Ahmetli'nin altyapısı yenilendi!

Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesi Güldede ve Ulucami Mahallesi’nde kanalizasyon döşeme çalışmalarının ardından Muammer Aksoy Caddesi’nde de kanalizasyon hatlarının döşemesini tamamladı.

Manisa Demirci TOKİ kurası nerede çekilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Manisa Demirci Belediyesi tarafından hayata geçirilen Manisa Demirci Konutları kura çekimi bugün yapılacak. Peki Manisa Demirci TOKİ kurası nerede çekilecek?

TOKİ Manisa Demirci kura çekilişi nerede?

Kura satışları için 184 adet başvuru yapılan TOKİ Manisa Demirci Belediye projesinde 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan daireler satışa sunuluyor. Peki TOKİ Manisa Demirci kura çekilişi nerede?

TOKİ Manisa Demirci kurası nerede çekilecek?

Toplam 184 adet başvuru yapılan TOKİ Manisa Demirci Belediye projesinde yer alan daireler 10 Nisan Cuma günü satışa sunulacak. Peki TOKİ Manisa Demirci kurası nerede çekilecek?

Manisa Ulucami projesi yine reddedildi!

Ulucamii çevresinde yapılacak olan nazım imar planı AK Parti'nin oylarıyla reddedilmiş, bunun üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün karara itiraz etmişti. Madde bir kez daha görüşüldü ve yine reddedildi.

Ulucami ve çevresi rekreasyon alanı projesi tekrar gündemde!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulucami ve çevresinde yapılacak rekreasyon alanı konusunun AKP grubu tarafından ret edilmesinin ardından Mart ayı meclisinde yeniden gündeme getirdi.

Manisa Ulucami’nin restorasyonu başlıyor!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulucami’nin restorasyonu konusunda da Büyükşehir Belediye Meclisi’nde karar alındığını hatırlatarak, bu konuda da çalışmanın yakın zamanda başlayacağının müjdesini verdi.

manisa ulucami nerede Haberi

manisa ulucami nerede


Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Kenan İba’yı makamında konuk etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü ortaklığında devam eden projelerle ilgili görüş alışverişi yapılan ziyarette İba, Başkan Ergün’e tarihi yapılara verdikleri önem nedeniyle teşekkür etti.

Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Kenan İba, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile Manisa Büyükşehir Belediyesi ortaklığında sürdürülen projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyarette İba, Başkan Ergün’e tarihi yapılara verdikleri önem nedeniyle teşekkür etti. Göreve geldikleri ilk günden beri ‘Tarihe Saygı’ adıyla proje geliştirdiklerini ve bu proje kapsamında tarihi yapıları gün yüzüne çıkardıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gülgün Hatun Hamamı’nda da çalışmaların son aşamaya geldiğini söyledi. Başkan Ergün, Ulucami’nin restorasyonu...