Marka 333 izmir fiyat

Marka 333 izmir fiyat

Özdeker İnşaat İzmir Çiğli Marka 333 İzmir satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

İzmir Marka 333 projesinde 148 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İzmir Çiğli'de yükselen Marka 333 projesinde toplam 333 konut ve ticari alan yer alıyor. Projede fiyatlar 148 bin TL'den başlıyor.

İzmir'de en güvenilir yaşam markası Folkart oldu!

Color Araştırma Şirketi’nin İzmir’de yaptığı ‘Marka Bilinirliği ve Algısı Araştırması’na göre; marka bilirnirliği en yüksek ve en çok güven duyulan şirket Folkart olarak açıklandı. 

Marka 333 projesinde fiyatlar 197 bin liradan başlıyor!

Özdeker İnşaat, yüksek kalitede malzeme ve işçilik geleneği ile inşa ettiği, yaşlanmayan yapılarına, keyifli bir yaşam için gerekli olan her türlü konforu uygun fiyatlarla sunan Marka 333 adlı yeni projesini de ekledi.

Ahmet Nazif Zorlu: İzmir'i marka kent yapmalıyız!

İzmir Sanayici ve İş Adamları Derneği (İZSİAD) Çarşamba Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, İzmir'in markası olmadığı, doğu kenti gibi gözüktüğünü söyledi.

İzmir Kemeraltı'na marka çarşı!

İzmir Ticaret Odası, tarihi Kemeraltı Çarşısı'na "Turistik El Sanatları ve El Halıları Çarşısı" kazandırmak için Başdurak Camisi altındaki 28 dükkanı restorasyon ve onarım karşılığında 10 yıl süreyle Vakıflar İzmir Bölge Müdürlüğü'nden kiraladı.

Marka 333'ün ilk etabı tamamlandı!

Özdeker İnşaat, 'Marka 333 Projesi'nin ilk etabını taahhüt ettiği tarihten önce tamamlayıp, oturma raporlarını da aldığı daireleri sahiplerine teslim etti.

İzmir Marka 333'ün 2. etabı Ekim'de tanıtılacak!

Özdeker İnşaat tarafından İzmir'in Çiğli ilçesinde hayata geçirilen "Marka 333" projesinin 1. etabının imalatı ve satışı tamamlandı. Projenin 2. etabının lansmanı Ekim ayında olacak.

First Class Gayrimenkul bina yönetiminde marka oldu!

İzmir Alsancak'ta 2008 yılında açtığı ilk şubenin ardından sektörde güven ve kaliteli hizmetle büyüyen First Class Gayrimenkul, Bornova, Bayraklı, Gaziemirve Karşıyaka ofisleriyle sektörde aranan marka oldu.

Marka 333 Çiğli teslim tarihi!

Marka 333 Çiğli projesinde ev fiyatları 166 bin TL'den başlıyor. Marka 333 Evleri projesinde 0,99 faizle taksit imkanı sunuluyor...

İzmir Nif İnşaat, Kemalpaşa'ya akıllı evler inşa ediyor!

İzmir Nif İnşaat, Kemalpaşa'ya Nif Suites, Nif 333 ve Nif Concept ve Odabaşı Konakları ile akıllı ev teknolojisi ve kat bahçeleri konseptini getirdi.

İzmir Marka 333 Konutları Eylül'de teslim edilecek!

Özdeker İnşaat tarafından İzmir Çiğli'de inşa edilen Marka 333 projesi bu yıl Eylül ayında teslim ediliyor. Toplam 3 blokta 333 konuttan oluşan proje, 14 ve 16 katlı olarak inşa ediliyor. Blokların ilk etabında 110 daire bulunuyor.

Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'yle hayatı zirvede yaşayın!

Bursa Nilüfer'de İzmir Otobanına, şehrin yeni simgesi Timsah Arena’ya ve Hüdavendigar Kent Parkı’na yakın mesafede konumlanan Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'yle dilediğiniz göz kamaştıran lüks yaşam artık yanı başınızda.

İzmir Marka 333'ün yüzde 40'ı satıldı!

SON 4 yılda birçok önemli projeye imza atan Özdeker İnşaat, İzmir Çiğli Harmandalı bölgesinde ilk projesi olan Marka333'ü hayata geçirdi. Lansmanı ekimde yapılan projenin yüzde 40'ı satıldı.

Marka 333 fiyatları!

Marka 333 projesinde daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. İzmir İl'i Çiğli'de yükselen proje Özdeker İnşaat tarafından inşa ediliyor. Marka 333 fiyatları 152 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Marka 333 izmir fiyat

Marka 333 izmir fiyat Marka 333 izmir fiyat

Özdeker İnşaat  İzmir Çiğli projesi Marka 333 Uğur Mumcu Caddesi'ne, çevre yoluna, Katip Çelebi Üniversitesi Kampüsü''ne ve sanayi bölgelerine yakın mesafede inşa ediliyor. 


Marka 333 İzmir satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.  Projede dairelerin 2016 Eylül'de teslim edilmesi planlanıyor.


Projenin sosyal imkanları arasında; çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çoçuk oyun alanları, fitness ve airobik merkezi,bilardo, masa tenisi yer alıyor.


Marka 333 İzmir satılık daire fiyatları  148 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede  İş Bankası'ndan yüzde 0,95 faiz oranıyla konut sahibi olunabiliyor. 


Adres; Uğur Mumcu Mahallesi 8790/5 Sokak No: 49 Harmandalı Çiğli – İZMİR 


Marka 333 iletişim; 

www.marka333.com

Telefon: 600 6 333

Öznur...