25 / 06 / 2022

mazot zam

mazot zam

Akaryakıt fiyatları artan dolar yüzünden yeni zamlarla yine cep yakacak. Eşel mobil sisteminin kaldırıldığı günden beri litresi 25 liraya doğru giden benzine 11 Mayıs Çarşamba'dan geçerli olacak şekilde 1 lira 12 kuruş zam gelecek.

Mazota bu geceden itibaren zam geliyor! Sosyal medyada dolaşan 'gizli zam' iddiası gündemi salladı

Savaşın etkisiyle brent petrol yükseliş trendini sürdürüyor. Yükseliş Türkiye'de anında zam olarak pompaya yansıyor. Bu geceden itibaren motorine yüksek zam geleceği iddia edildi. Zam 2 liraya yakın olacak! Mazota zam haberinden sonra sosyal medyada dile getirilen iddialar gündeme oturdu.

Akaryakıt fiyatlarına rekor zam kapıda! Benzin ay sonunda 28 TL mi olacak?

Akaryakıt fiyatlarına peş peşe yapılan zamlar gündemden düşmüyor. Akaryakıt fiyatlarındaki değişiklik EPGİS tarafından duyuruluyor. 10 Mart'ta pompa fiyatlarına yansıtılacak olan benzin ve motorin zammı iptal edildi. Peki, akaryakıta yeniden zam gelecek mi? İşte tüm detaylar...

Motorine büyük zam sonrası piyasada dolaşan bomba iddia

FED faiz kararını açıkladı dolar vites yükseltip yeniden 17,24 seviyene yükseldi olan yine motorine oldu. Motorine geleceği söylenen büyük zam FED'in açıklamasından sonra duyuruldu. Mazot zammından sonra piyasada bomba bir iddia gündeme getirildi.

Son Dakika! Mazot ve benzine 1 Haziran'da dev zam haberi! Rakamlar ve açıklayan şaşkına çevirdi

AB ülkelerinin Rusya'dan petrol ithalatını yüzde 90 oranında azaltacağını açıklamasının ardında küresel piyasalarda değeri artan petrol Türkiye'de akaryakıt fiyatlarını vurdu. Motorin ve benzine 1 Haziran itibarıyla devasa zam geliyor. Haberi milletvekili açıkladı.

Zam üstüne zam geldi! Akaryakıt el yakıyor! İşte 17 Nisan benzin ve mazot güncel fiyat listesi

Dünya piyasalarında gerçekleşen brent petroldeki düşüşle Nisan ayında indirim gelen motorine dün gece yeniden zam uygulandı. Araç sahiplerinin ve çiftçilerin yakından izlediği motorin fiyatlarına 1,79 TL zamlandı. Araç sahiplerini gözü güncel akaryakıt fiyat listelerinde... İşte 17 Nisan benzin ve m

Taksiye uçuk zam tehdidi! Bu fiyatlara kontak açılmaz dediler ve...

Artan mazot fiyatları yüzünden İstanbul'da toplu taşıma her an krize girebilir. İETT'nin zam teklifinin reddedilmesinin ardından taksicilerin taksimetreye yüzde 50 zam talebi de geri çevrildi.

İETT'nin akbillere istediği zam sonrası bir geçişin fiyatı belli oldu

İETT, akbillere zam yapmak için bastırıyor. Artan mazot maliyetleri ve personel girdileri yüzünden İETT zam yapmanın kaçnılmaz olduğunu aksi halde şirketin batacağını savunuyor.

Akaryakıtta son dakika! Yeni zam geldi mi? 1 litre benzin, mazot, motorin kaç lira?

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen akaryakıt fiyatları araç sahibi olanlar tarafından en çok merak edilen ve en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Peki akaryakıt fiyatlarına yeni zam geldi mi? İşte akaryakıt fiyatlarında son durum...

Mazot fiyatlarına gelen zamla ilgili Fox Haber'den dikkat çeken tespit: Zam geldiği günlerde 3 kat artıyor

Akaryakıta gelen zamlarla ilgili ekonomistler ve Fox Haber'den ilginç bir iddia gündeme geldi. Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'de mazot fiyatlarını uçuşa geçiren zamlarla ilgili dikkat çeken tespitlere yer verildi. İşte o haber...

Mazot ve benzine zam! Motorinin litre fiyatı 25 TL’ye dayanacak…

Motorin ve benzine zam gelmeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 1 lira 68 kuruş, motorine ise 1 lira 59 kuruşluk bir zam gelmişti. Hasarın giderilmesi için Rusya’nın Hazar Boru Hattı’nda kesintiye gideceğini duyurması, petrol fiyatlarını yükseltti.

İndirimlerin ardından akaryakıta yeni zam geldi! İşte 19 Mart benzin, motorin, LPG fiyat listesi...

Benzin, motorin, LPG ve mazot fiyatları bugün de gündemdeki yerini koruyor. Son zamanlarda akaryakıt fiyatlarında peş peşe zam ve indirimler uygulandı. Arabası olanlar son dakika akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. İşte 19 Mart 2022 akaryakıt fiyatları...

Benzine ve mazota bu akşam zam var mı?

Rusya-Ukrayna savaşının ardından yükselen petrol fiyatlarıyla birlikte mazot, benzin ve LPG fiyatları uçuşa geçti. Art arda gelen zam haberlerinden sonra bu akşam benzin ve mazota zam gelip gelmeyeceği merak ediliyor...

İşyeri kirasına ne kadar zam yapılır?

Taşınmaz kiralamalarında, yenilenen kira döneminde kiracıya nasıl zam yapılması gerektiği, Borçlar Kanunu kapsamında açıklanıyor. Peki, kanuna göre, işyeri kirasına ne kadar zam yapılır? İşte işyeri kira zam hesapları..

Ev kirasına ne kadar zam yapılır?

Kiracı ve ev sahibi yasal haklar, Borçlar Kanunu kapsamında düzenleniyor. Ev sahibi, kira döneminin yenilenmesi halinde kiraya zam yapabiliyor. Peki, ev kirasına ne kadar zam yapılır?

Yıllık kira zam oranları ne kadar oldu?

Kira kanunu gereğince kira bedelinde yapılacak yıllık zamlar, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanıyor. Peki bu ayki enflasyona göre yıllık kira zam oranları ne kadar oldu?

mazot zam Haberi

mazot zam

Dolar 15 lirayı aştı akaryakıt fiyatları yeniden zamlanacak. Enflasyonist etkileri önlemek ve tüketiciyi desteklemek amacıyla 14.05.2018 tarihinden 2021 sonuna kadar uygulanan eşel-mobil sistemi kademeli olarak sonlandırıldı. Eşel mobil sistemi kaldırılınca benzine gelen zamlar anında pompaya yansıdı.

Rusya Ukrayna savaşı yüzünden üretimde düşüşler görülen brent petrol yüzünden benzin ve motorin fiyatlarına zam üstüne zam geldi. Doların da son dönemde yükselişe geçmesiyle benzine yeni zam gündeme geldi.

Benzinin litresinde 11 Mayıs Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 1 lira 12 kuruş artış olacak.

TÜPRAŞ ZAMLARDAN KARLI ÇIKTI

Tüpraş, yukarı yönlü hareket eden akaryakıttaki yüksek kâr marjları ve Brent ham petrol fiyatındaki artışa bağlı oluşan stok karının etkisiyle yılın ilk çeyreğinde 896 milyon lira net kar elde etti.

Akaryakıttaki fiyat değişimlerini resmi olarak açıklayan EPGİS, EPDK'nın suç duyurusunda bulunması nedeniyle sosyal medya hesabından zam ve indirim...