MC Atabey Vize Turizm iletişim

MC Atabey Vize Turizm iletişim

MC Atabey Vize Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Cihat Özkum ve Mehmet Murat İren ortaklığıyla kuruldu... 

Atabey Marine Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atabey Marine Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Çağdaş tarafından kuruldu.

Doğa Vize Ve Seyahat Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Doğa Vize Ve Seyahat Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İlyas Ayvacı tarafından kuruldu.

MC Çelik İnşaat Mimarlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi İstanbul şubesi açıldı!

MC Çelik İnşaat Mimarlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi İstanbul şubesi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Bodrum The Bo Viera projesine yargıdan vize çıktı!

Yoğun yapılaşma sebebiyle kamuoyunda tartışılan Bodrum’daki The Bo Viera projesine yargıdan vize çıktı. 

Isparta Atabey TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019!

Isparta Atabey TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 21 adet konut bulunuyor.

TOKİ Isparta Atabey alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Isparta Atabey alt gelir projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Isparta Atabey 2019 orta gelir başvuru tarihleri!

TOKİ Isparta Atabey 2019 orta gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 46 adet konut bulunuyor.

TOKİ Isparta Atabey orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Isparta Atabey projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

MC Atabey Vize Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MC Atabey Vize Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Cihat Özkum ve Mehmet Murat İren ortaklığıyla kuruldu... 

MC Ekspertiz Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MC Ekspertiz Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Cankurtaran tarafından kuruldu. 

Ring Seyehat ve Vize İşlemleri Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ring Seyehat ve Vize İşlemleri Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Emen ve Fikret Emen ortaklığında kuruldu.

MC İnvest Yatırım Gayrimenkul Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

MC İnvest Yatırım Gayrimenkul Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Uzunhekim ve Mehrabn Mırzabeiki Fini ortaklığında kuruldu.

Mena Vize Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Mena Vize Turizm Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ağah    Kafkas ve Kani    Kafkas ortaklığında kuruldu. 

MC Atabey Vize Turizm iletişim

MC Atabey Vize Turizm iletişim MC Atabey Vize Turizm iletişim

MC Atabey Vize Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Cihat Özkum ve Mehmet Murat İren ortaklığıyla kuruldu.

MC Atabey Vize Turizm Ticaret Limited Şirketi konusu:şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1-yurtiçi ve yurtdışı firmaların yapacağı ticari ilişkide danışmanlık hizmetleri vermek 2-yurtdışı seyahat edecek şahısların vize işlemlerini yürütmek ve yetkili büyükelçiliklerden ve konsolosluklardan seyahat izni almak 3. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. 4. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. 5. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. 6. Her...