mekan emlak gayrimenkul bandırma

mekan emlak gayrimenkul bandırma

Uzun yılların kazandırdığı tecrübesi ve isabetli fiyatlandırmasıyla bilinen Mekan Emlak Gayrimenkul, Bandırma ve Gönen bölgesinde konut stokunu eritiyor. Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yakub Emlak Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yakub Emlak Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  500 bin TL sermaye bedeli ile Yaghaoub Kassab Bachı tarafından kuruldu.

Akub Emlak Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akub Emlak Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi  Esenyurt’ta  500 bin TL sermaye bedeli ile Yaghaoub Kassab Bachı tarafından kuruldu.

Emlak ilanı verirken nelere dikkat edilmeli?

Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, internet ortamında gayrimenkul ilanı verirken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Tahir Köstek, satılık veya kiralık gayrimenkul afişlerinin görselli olması gerektiğini, kullanılan görsellerinde kaliteli olması gerektiğini söyledi.

Blue Dıamond Emlak Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Dıamond Emlak Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Saad Ramadan Yazan Ahmad R Albdour tarafından kuruldu.

Ataköy Pozitif Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ataköy Pozitif Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gülden Kaya, Hakan Akkaş ve Zafer Kaya ortaklığında kuruldu.

Tanır Emlak Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tanır Emlak Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Sanayi Ticaret Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Uğur Tanır tarafından kuruldu.

Kaya Group Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Kaya Group Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Üsküdar’da  100 bin TL sermaye bedeli  ile Sona Kaya  ve Yaşar Kaya tarafından kuruldu.

Empire Emlak Gayrimenkul Ve İç Tasarım Limited Şirketi kuruldu!

Empire Emlak Gayrimenkul Ve İç Tasarım Limited Şirketi Sarıyer’de  10 bin TL sermaye bedeli ile Nadıa    Amır Soleımanı tarafından kuruldu.

Golden Rose Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Golden Rose Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Susan Esmaeılzade Zare tarafından kuruldu.

Loft Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Loft Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Angelıne Ryabkoca ve Keıth Krıs Boyle ortaklığında kuruldu.

Eva Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eva Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Eryılmaz ve Oktay Karadağ ortaklığında kuruldu.

Ward İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ward İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Alderı tarafından kuruldu.

İkra1 Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkra1 Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Çiltepe tarafından kuruldu.

mekan emlak gayrimenkul bandırma Haberi

mekan emlak gayrimenkul bandırma

Uzun yılların kazandırdığı tecrübesi ve isabetli fiyatlandırmasıyla bilinen Mekan Emlak Gayrimenkul, Bandırma ve Gönen bölgesinde konut stokunu eritiyor.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, "Güney Marmara bölgesinde birçok ilke imza atan ve Gönen bölgesinde gayrimenkulde arabuluculuk sistemini hayata geçiren Mekan Emlak Gayrimenkul, işinin uzmanı kadrosuyla emlak satışlarında çözüm merkezi olma yolunda hızla ilerlemekte" diye konuştu.

Köstek, "Firmamız emlak sektörünün takdirini ve yatırımcı müşterilerinin sürekli beğenisini kazanmıştır. Firmamız, Türkiye'nin her yerinden ve her ilçesinden gelen ve bizi tercih eden, yatırım yapan müşterilerinin de güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bizimle çalışan müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda başta Balıkesir Gönen şehir merkezi olmak üzere, Malkoç, Kurtuluş, Altay, Gündoğdu, Reşadiye, Rüstem, Akçaali, Plevne, Tırnova ve Yüzüncüyıl gibi iyi konumda olan  masrafsız...