29 / 06 / 2022

Meksa Emlak İnşaat

Meksa Emlak İnşaat

Meksa Emlak İnşaat ve Reklam Organizasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Emir Kaleci ve Mert Kaleci tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi açıldı!

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi 100 bin TL sermaye bedeli ile Soheıl Lashkarı tarafından açıldı.

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Hakan Özelmacıklı tarafından açıldı.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adil Özer, Süleyman Biroğul ve Mustafa Çobanoğlu ortaklığında 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de kuruldu.

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatma Sili tarafından 10 bin TL sermaye bedeli ile Sancaktepe'de kuruldu.

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün İsmail Sönmez ve Deniz Aydemir ortaklığında 50 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te kuruldu.

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Seval Konuş tarafından 100 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta kuruldu.

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Levent Özkan tarafından 200 bin TL sermaye bedeli ile Çatalca'da kuruldu.

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Engin Keleş tarafından 120 bin TL sermaye bedeli ile Tuzla’da kuruldu.

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ali Akçimen tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde kuruldu.

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Cezmi Kaplan ve Mehmet Emin Çiftçi tarafından 100 bin TL sermaye ile Zeytinburnu'nda kuruldu.

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Murat Ertan tarafından kuruldu.

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, Ali Çiftci tarafından 12 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Fatih'te kuruldu.

Meksa Emlak İnşaat Haberi

Meksa Emlak İnşaat

Meksa Emlak İnşaat ve Reklam Organizasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Emir Kaleci ve Mert Kaleci tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu. 4 Mart'ta kurulan Meksa Emlak İnşaat ve Reklam Organizasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle sitelerplazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeler spor kompleksleri,mesken, ev,apartman,işyeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe tarla ve arsalar üzerinde parselasyonve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek.Gayrimenkuller üzerinde irtifak, intifa,sükna,kat mülkiyeti,kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları,gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Meksa Emlak İnşaat ve Reklam Organizasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, Mürüvvet Apartmanı,...