30 / 01 / 2023

Merkez Ankara projesi

Merkez Ankara projesi

Emlak Konut GYO, Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair değerleme raporunu yayınladı.

Merkez Ankara 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Merkez Ankara projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Merkez Ankara ödeme planı!

Ankara'nın şehir merkezindeki en büyük arazisi eski EGO Garajı'nın üzerinde hayata geçirilen Merkez Ankara'da lansman öncesi kampanya ile daire sahibi olunabiliyor. İşte, Merkez Ankara ödeme planı...

Merkez Ankara'da ön talep dönemi 7 Mayıs'ta başlıyor!

Ankara Ego Arazisi üzerinde hayata geçirilen Merkez Ankara projesinde 7 Mayıs 2018’den itibaren ön talep toplamaya başlıyor.  Proje Pasifik – Çiftay Ortaklığı imzasını taşıyor. 

Merkez Ankara 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut güvencesiyle Ankara'da hayata geçirilecek olan Merkez Ankara projesinin 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Merkez Ankara'daki bağımsız bölüm sayısı 3 bin 533 oldu!

Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki 2 bin 20 adet konut sayısı 1.859 adet ve 1.210 adet ticari ünite sayısı 1.674 adet oldu.

Merkez Ankara güncel fiyat listesi Ekim 2022!

Merkez Ankara Projesi Ankara Yenimahalle’nin ortasında yükseliyor. Peki Merkez Ankara daire fiyatları belli oldu mu? İşte Merkez Ankara güncel fiyat listesi Ekim 2022!

Merkez Ankara fiyat listesi 2022!

Emlak Konut GYO Merkez Ankara projesi Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Projede yer alan konutların fiyatları merak ediliyor. Peki Merkez Ankara satılık daire fiyatları ne kadar? İşte Merkez Ankara fiyat listesi 2022!

Merkez Ankara projesinin değeri açıklandı! 

Emlak Konut GYO Merkez Ankara projesi, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Emniyet Mahallesi sınırlarında yer alıyor. Şirket, projenin değerini açıkladı. Peki Merkez Ankara projesinin değeri ne kadar oldu? İşte ayrıntılar...

İller Bankası, Merkez Ankara'ya taşındı!

Ankara Ulus’ta yer alan tarihi binası 2017 yılında yıkılan ve kiracı durumuna gelen İller Bankası, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan olan Pasifik İnşaat’ın projesi Merkez Ankara’daki yeni adresine taşındı. 

Merkez Ankara'nın değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Merkez Ankara Projesi 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Merkez Ankara'nın değeri ne kadar oldu?

Merkez Ankara ofislerinde 120 ay vade fırsatı!

Yatırımcıların ilgi odağı olan Emlak Konut GYO Merkez Ankara projesi 2021 yılının son çeyreğine ofis kampanyası ile giriyor.

Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni kampanya! 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın en çok satan projesi olan Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni bir kampanya başladı.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Merkez Ankara projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Merkez Ankara ofisleri 3 Kasım'da satışa çıkacak!

Emlak Konut güvencesiyle Pasifik vizyonunu buluşturan Ankara’nın en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’daki ofisler lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun Merkez Ankara projesi için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. 

Merkez Ankara projesi lokasyon!

Merkez Ankara projesi lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. Projede konutların metrekare fiyatları 5 bin 500 TL'den başlıyor...

Merkez Ankara projesi güncel fiyat listesi 2020!

Merkez Ankara fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 10 blok ve bin 425 konut mevcut...

Merkez Ankara 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Merkez Ankara projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Merkez Ankara projesi Haberi

Merkez Ankara projesi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Merkez Ankara değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Emlak Konut GYO tarafından Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair değerleme raporu yayınlandı. 

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması:
Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Dosya için