04 / 07 / 2022

mersin çamlıyayla elktrik kesintisi

mersin çamlıyayla elktrik kesintisi

Mersin'in Çamlıyayla, Anamur, Yenişehir, Akdeniz, Erdemli, Aydıncık ve Silifke ilçelerinde Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.

Mersin, Çamlıbel Millet Bahçesi ile canlanacak!

Mersin'de bir zamanlar sahip olduğu hareketliliğiyle kent ekonomisinin kalbi niteliğindeki Çamlıbel mahallesi, Marina Projesi ve Millet Bahçesi ile eski günlerine kavuşacak.

Yayla Agro'dan Niğde OSB’de 400 milyon liralık yeni yatırım!

Ankara, Çankırı, Balıkesir ve Mersin’de fabrikaları Yayla Agro, Mersin'de yer bulamayınca, 400 milyon liralık yeni yatırım için Niğde'yi seçti.

Mersin'deki Çamlıbel Balıkçı Barınağı yenilenecek!

Mersin'in Akdeniz ilçesindeki Çamlıbel Balıkçı Barınağı'nın yenilenmesi için proje çalışmalarına başladıklarını söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ''Mersin'e yakışır bir marina, park, yaşam alanı olması için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz" dedi.

Mersin Sinap Kalesi için restorasyon talebi!

Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde metruk halde bulunan Sinap Kalesi'nin restore edilmesi isteniyor.

Rize'de 4 yayla evinin yakıldığı iddiası!

Rize'nin Çamlıhemşin'e bağlı Topluca köyüne bağlı Eğrisu Yaylası'nda henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında, 4 yayla evi kullanılamaz hale geldi...

Mersin Çamlıyayla büyükşehirle değişiyor!

Büyükşehir yasası ile Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet alanına eklenen Çamlıyayla’da hizmetler takdir topluyor. Asfalttan altyapıya, tarımsal destekten tesislere kadar ilçe sakinlerinin her talebine karşılık veren Büyükşehir Belediyesi, hizmetleriyle Çamlıyayla’ya imzasını atıyor.

Mersin Körmenlik Mahallesi sulama tesisine kavuşuyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Çamlıyayla’nın Körmenlik Mahallesi’nde bin 200 dekar alanın sulama suyunu karşılayacak Elektropompaj Sulama Tesisi’ne başlandı.

Burhanettin Kocamaz: Çamlıyayla'ya alt yapı yatırımları sürecek!

Mersin'in Çamlıyayla'da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı ve Sebil Kanalizasyon inşaatı temel atma töreni gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "Çamlıyayla'ya alt yapı yatırımlarımız sürecek" dedi.

Mersin Çamlıyayla'da Sebil Kanalizasyon İnşaat temeli atıldı!

Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı ve Sebil Kanalizasyon İnşaatı temel atma töreni gerçekleştirildi.

Çamlıyayla'da altyapı çalışmaları başlıyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz açılışta yapığı konuşmada, temel atma töreni gerçekleştirilecek Sebil Kanalizasyon İnşaatı Projesi ile Sebil'in kanalizasyon sorununu çözmek için önemli bir adım attıklarını söyledi.

Çamlıyayla'da toplu açılış töreni gerçekleşti!

Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı yapıldı. Açılışta kurdelelere asılan hizmetler arasında mezarlık tadilatı, stabilize yol çalışması ve asfaltlama hizmeti dikkat çekti.

Mersin Çamlıca'da Sebil Kanalizasyon İnşaatı temeli atıldı!

Mersin’in Çamlıyayla ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı ve Sebil Kanalizasyon İnşaatı temel atma töreni gerçekleştirildi.

Mersin Çamlıyayla'da toplu açılış töreni gerçekleşti!

Çamlıyayla’da Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılışı ve Sebil Kanalizasyon İnşaatı temel atma töreni gerçekleştirildi, açılışa, Mersin Büyükşehir Başkanı Burhanettin Kocamaz da katıldı...

mersin çamlıyayla elktrik kesintisi Haberi

mersin çamlıyayla elktrik kesintisi

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 19 Haziran Cuma günü, 


Çamlıyayla İlçesi Kale Mahallesi'ne 09:00-12:00 saatleri arasında, Çayırekinliği Mahallesi Çadırgediği mevkisine 13:00-16:00 saatleri arasında, 


Çayırekinliği Mahallesi Ardıçyurdu mevkisine 09:00-10:00 saatleri arasında, Fakılar Mahallesi Karaova mevkisine 10:0011:30 saatleri arasında, 


Belçınar Mahallesi Atdağı mevkisine 13:0015:30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Anamur İlçesi Bozdoğan Mahallesi Sazobası Sokak'a 08:3016:30 saatleri arasında. 


Yukarı Kükür Mahallesi, Bulu Sokak, Karadere Sokak, Sazak Sokak, Maşat Sokak ve Bakara Sokak'a 08:30-16:30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Emirşah Mahallesi Koçu Sokak, Kıraç Sokak ve Alan Sokak'a 08:30-16:30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle. 


Ören Mahallesi Ortaköy Sokak, Nasrettin Sokak, Değirmendere Sokak, Korkmaz Beton, Cıbız Kemal Sokak ve Haydarkılıç Sokak'a 09:00-17:00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, 


Yenişehir İlçesi Karaisali Mahallesi DSİ Su Pompası, 50.Yıl Mahallesi 27159...