Mersin Yenişehir stratejik planı

Mersin Yenişehir stratejik planı

Mersin Yenişehir Belediyesi, katılımcı belediyecilik yolunda eşine az rastlanır bir uygulamaya imza attı ve 5 yıllık stratejik planını oluşturmadan önce vatandaşlara, "Nasıl bir Yenişehir'de yaşamak istersiniz" diye soruldu.

Mersin'de 15.2 milyon icradan satılık arsa!

Mersin 3. İcra Dairesi, Yenişehir ilçesi Çiftlik Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 15 milyon 218 bin 849 TL olarak belirlendi.

Mersin Yenişehir'de 13.4 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkuller!

Mersin 2. İcra Dairesi Müdürlüğü, Mersin ili, Yenişehir ilçesi, Menteş Mahallesi, 10666 ada 1 parsel ve Mersin ili, Yenişehir ilçe, Çiftlik Mahallesi, 225 ada 7 parselde yer alan gayrimenkulleri toplam 13 milyon 401 bin 644 TL'ye icradan satıyor...

Seramiksan Mersin'de bayi açtı!

 Seramiksan'ın Mersin'deki yeni bayisi Mertaş İnşaat Merkez Yenişehir ilçesinde hizmete açıldı. 

Mersin'de 6.9 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Mersin 3. İcra Dairesi, Mersin İl, Yenişehir İlçesi'nde bulunan hisseli arsayı satıyor. Gayrimenkulün bedeli 6 milyon 914 bin 250 TL olarak belirlendi.

Mersin Yenişehir'in 5 yıllık planı açıklandı!

Mersin Yenişehir Belediyesi, katılımcı belediyecilik yolunda eşine az rastlanır bir uygulamaya imza attı ve 5 yıllık stratejik planını oluşturmadan önce vatandaşlara, "Nasıl bir Yenişehir'de yaşamak istersiniz" diye soruldu.

Mersin'de 12.4 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Mersin Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı Anamur Özel Eğitim Uygulama Merkezi çevre düzenlemesi ve Mersin Yenişehir'de 2 adet arsayı kat karşılığı ihaleye çıkarıyor.

Mersin'de 7.9 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Menteş Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 7 milyon 997 bin 496 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan arsa için birinci satış günü 15 Şubat 2019 olarak belirlendi. 

Mersin'de 7.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Akdeniz ve Yenişehir ilçelerindeki 2 arsayı ihale ile satıyor. İhale 5 Aralık'ta gerçekleşecek..

TOKİ Mersin Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Mersin İli Yenişehir İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Mersin'de 3 hükümet konağı inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mersin'in Yenişehir, Mezitli ve Tarsus'ta hükümet konağı inşa edecek...

Yenişehir Hükümet Konağı ihalesi 31 Temmuz'da!

Mersin İli Yenişehir İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 31 Temmuz tarihinde saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Mersin'de 262 adet konut ve 3 hükümet konağı yapacak!

TOKİ, Mersin Mezitli'de 262 adet konut yapacak. TOKİ ayrıca Mersin'in Mezitli, Yenişehir ve Tarsus ilçelerinde de hükümet konağı yapacak...

TOKİ Mersin Yenişehir Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mersin Yenişehir Hükümet Konağı projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Mersin Yenişehir stratejik planı

Mersin Yenişehir stratejik planı Mersin Yenişehir stratejik planı

Mersin Yenişehir Belediyesi, katılımcı belediyecilik yolunda eşine az rastlanır bir uygulamaya imza attı ve 5 yıllık stratejik planını oluşturmadan önce vatandaşlara, "Nasıl bir Yenişehir'de yaşamak istersiniz" diye soruldu. "Yenişehir Benden Sorulur" sloganıyla 32 mahallede düzenlenen toplantılara binlerce Yenişehirli katıldı. Vatandaşlar toplantılarda, serbest kürsüye çıkarak mahallelerinin sorunlarını ve taleplerini dile getirdi. Ayrıca mahallelerde sandıklar kuruldu ve vatandaşlar taleplerini yazdıkları pusulaları bu sandıklara içene attı. Dile getirilen sorun ve talepler birçok toplantıda bizzat Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit tarafından not alındı.

Sözcü'de yer alan habere göre, 32 mahallede de en fazla dile getirilen talep her mahalleye kreş ve gündüz bakımevleri, taziye evleri, kütüphaneler kurulması, çocuklar, gençler ve emekliler için merkezler yapılması, spor tesisleri sayısının artırılması, her mahallede spor salonu kurulması, meslek edindirme...