Merzifon OSB imar planı

Merzifon OSB imar planı

Amasya Merzifon OSB'nin ikinci sanayi bölgesi parselleri arasındaki imar yollarının açılması için çalışmalara başlandı.

Hakkari OSB için imar ve projelendirme aşaması başlıyor!

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde OSB kurulmasına ilişkin çalışmalar sürüyor. Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık başkanlığında valilik konferans salonunda "Organize Sanayi Bölgesi Kuruluş Toplantısı" düzenlendi. Toplantıda, çalışmalar hakkında konuşuldu...

Kavacık OSB projesinin imar planı askıda!

Kavacık Organize Sanayi Bölgesi (OSB) projesinin imar planı onayı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından askıya çıkarıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü ise ilginç bir karar verdi.

Kızılağaç'ta yat limanı ve OSB alanı ayrılması talebi mecliste!

Kızılağaç Bölgesi 2. Etap Uygulama İmar Planında Yat Limanı ve Tekne İmal ve Çekek Yeri İhtisas OSB alanı ayrılması talebi meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Bahşi, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Merzifon OSB'de imar yolları açılıyor!

Amasya Merzifon OSB'nin ikinci sanayi bölgesi parselleri arasındaki imar yollarının açılması için çalışmalara başlandı.

Merzifon OSB'ye arsa tahsisi müjdesi!

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) arsa tahsisinde uygulanan indirim oranının yüzde 60'a çıkarıldığını dile getirdi. 

Merzifon OSB'ye arsa tahsisi müjdesi!

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon OSB'de arsa tahsisinde uygulanan indirim oranının yüzde 60'a çıkarıldığını açıkladı.

OSBÜK Ankara'da imar toplantısı gerçekleştirildi!

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Organize Sanayi Bölgelerine (OSB) yönelik imar barışı ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. 

Ankara'da imar barışı paneli düzenlenecek!

Organize Sanayi Bölgeleri’nin (OSB) çatı kuruluşu Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), OSB’leri ve OSB sanayicilerini de yakından ilgilendiren imar barışı ile ilgili Ankara'da panel düzenlenecek. 

İmar barışı OSB imar planlarını korumalı!

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, imar barışı hakkında açıklamalar yaptı. Kütükcü, OSB’lerdeki İmar Barışı uygulamalarının, OSB imar planlarını koruyacak şekilde gerçekleşmesini istediklerini anlattı.

Amasya Merzifon OSB'ye 10 yeni fabrika kurulacak!

Amasya'nın Merzifon Organize Sanayi Bölgesi'ne yeni yatırım yapılacak. Toplam 55 milyon TL’ye kurulacak 10 fabrikayla binden fazla kişiye istihdam imkanı sağlanacak.

ASO 2'nci OSB'ye mera şoku!

 Ankara Sanayi Odası’nın Başkanı Nurettin Özdebir yaptığı açıklamada Tarım Bakanlığı’nın Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’yi mera statüsünden çıkarmak için 3 köyü yine imar etmeleri talebinde bulunduğunu söyledi.

Kütahya OSB'de imar incelemesi yapıldı!

Kütahya’nın Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Zafer Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) son imar incelemesini de gerçekleştirdi.

Milas OSB'nin imar planı değişti!

Ankara'da bulunana Milas OSB'nin imar planı değişti. 15 gün içinde, kesinleşmiş olan imar planının uygun hale getirilmesi için çalışmalar başlatılacak.

Merzifon OSB imar planı

Merzifon OSB imar planı Merzifon OSB imar planı

Amasya İl Özel İdaresi ve Merzifon OSB Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen çalışmalar kapsamında 41 sanayi parseline ulaşımı sağlayan 20 metre genişliğinde ve 4 kilometre uzunluğunda olan imar yolları iş makinelerinin çalışmaları sonucunda hizmete sunuldu.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, tamamlanan yollarlailçeye yatırım yapmak isteyen ve parsel tahsis eden firmaların parsellerine ulaşım sorununu tamamıyla ortadan kalıyor. İlk etapta tahsisi yapılan 11 firmanın önümüzdeki zamanda fabrikalarının temellerini atmasının önü açıldı.

Hayata geçirilecek 55 milyon liradan fazla yatırımla binin üstünde kişiye istihdam sağlaması planlanıyor. Bölgedeki çalışmalar kapsamında Amasya Valisi Dr. Osman Varol, AK Parti Amasya Milletvekilleri Mustafa Levent Karahocagil ile Hasan Çilez’in de katıldığı programda başlatılmıştı.