Mesa İstanbul Kartal daire fiyatları

Mesa İstanbul Kartal daire fiyatları

Mesa İstanbul Kartal'da projelendirdiği proje için yeni bir kampanya yaptı. 31 katlı tek blokta 10 farklı tipta 304 konutun bulunduğu yapıda fiyatlar 357 bin liradan başlıyor.

MESA İstanbul ve Bodrum projelerini Ankara'da tanıtıyor!

MESA, İstanbul ve Bodrum’da bulunan projelerini MESA Genel Merkezi’nde Ankaralılar'a tanıtıyor. MESA projelerinin tüm detayları maketler üzerinden anlatıyor.

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Kartal Şubesi açıldı!

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Kartal Şubesi bugün 4 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi açıldı!

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Mesa tarihi konut kampanyasına İstanbul projeleriyle destek veriyor!

MESA; İstanbul’daki projeleri Mesa Orman, Çubuklu 28, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Mesa Gökada ile 0.98 faiz oranı, yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat fırsatı sunan ulusal kampanyaya dahil oldu.. 

İstanbul Kartal Panorada 2017 değerleme raporu!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Kartal Panorada'ya ait 2017 değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Moment İstanbul Kartal fiyat listesi!

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak belirtilen Moment İstanbul 731 konut ve 12 ticari alandan meydana geliyor. İşte Moment İstanbul Kartal fiyat listesi...

Moment İstanbul Kartal fiyatları 2018!

Moment İstanbul Kartal fiyatları 2018 kapsamında projedeki konutlar 399 bin TL'den başlıyor. Proje 100 milyon dolar yatırım değerine sahip..

Moment İstanbul Kartal'da yıl sonuna özel yüzde 15 indirim!

731 konut ve 12 ticari alandan meydana gelen Kartal'da hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim imkanı sunuluyor.

İstanbul Kartal'da onarılan vakıf eserleri ve tarihi yapılar TBMM'de!

İstanbul'un Kartal ilçesinde son on yılda onarılan vakıf eserleri ve tarihi yapılara ve tarihi hamamın onarılmasına ilişkin sorunlar meclise taşındı...

Moment İstanbul Kartal 2017 fiyat listesi!

Moment İstanbul projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. Moment İstanbul Kartal 2017 fiyat listesi peşinde 410 bin TL'den başlıyor...

Moment İstanbul Kartal güncel daire fiyatları!

Moment İstanbul Evleri AC Yapı tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçirildi. Projede 1+1'lerde fiyatlar peşin ödemelerde 410 bin TL'den başlıyor...

İstanbul Kartal Güneyi Revizyon Nazım İmar Planı askıda!

İstanbul Kartal Güneyi Revizyon Nazım İmar Planı'nda Turizm Tesis Alanları plan notu değişikliğine ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı askıya çıkarıldı...

Dürr Systems Makine Mühendislik Proje İthalat Ve İhracat Limited Şirketi İstanbul Kartal Şubesi açıldı!

Dürr Systems Makine Mühendislik Proje İthalat Ve İhracat Limited Şirketi İstanbul Kartal Şubesi bugün 1 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Kartal'da açıldı.

Mesa İstanbul Kartal daire fiyatları

Mesa İstanbul Kartal daire fiyatları Mesa İstanbul Kartal daire fiyatları

Mesa İstanbul Kartal'da projelendirdiği proje için yeni bir kampanya yaptı. 31 katlı tek blokta 10 farklı tipta 304 konutun bulunduğu yapıda fiyatlar 357 bin liradan başlıyor. Konut sahibi olmak isteyenler için çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. 


EVLER HEMEN TESLİM 

Bedelin peşin ödenmesi durumunda ise yüzde 15 indirim yapılıyor. Özel ödeme planı ile yüzde 30 peşin, bin 750 liradan başlayan, 24 ay vade farksız taksitler, 1 ve 2 yıl sonra ise yüzde 30'luk iki ara ödeme ile hemen teslim evlere sahip olunabiliyor.