mevlüt oral ayakçı emlakçılar

mevlüt oral ayakçı emlakçılar

Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral, vergi mükellefi olmayıp da emlakçilik yaparak haksız kazanç sağlayan vatandaş ve esnaflar hakkında büyük çapta bir araştırma başlatmak için çalışmaların tamamlandığını belirterek, yakın zamanda sahaya ineceklerini belirtti.

Mevlüt Çavuşoğlu Dakar Büyükelçiliğinin yeni binasının temelini attı!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dakar Büyükelçiliğinin yeni binasının temelini attı.

Samsun'da zirveyi gören emlak satışları durakladı!

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM) Başkanı Mevlüt Oral, konut kredi faizlerinin düşüşüyle zirveyi gören emlak satışlarının kredi faiz oranlarının yükselmesinden sonra duraksamaya girdiğini söyledi.

Mevlüt Çavuşoğlu: Türkiye, Malta'da yatırımlar bakımından ikinci sırada!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "Türkiye, Malta'da yatırımlar bakımından ikinci sırada. Bu yatırımları daha da teşvik edeceğiz. Malta, inşaat alanında Türk firmalarına güvendiği için önemli işleri Türk firmalara verdi" dedi.

Ev sahibi olanlar dikkat! Yasaklandı!

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM) Başkanı Mevlüt Oral, emlak müşavirliği yasası çıktığında emlakçılar dışındaki kişilerin akraba veya başka birisinin gayrimenkulünü satmak istemeleri durumunda 30 bin lira para cezası alacaklarını söyledi.

Mevlüt Çavuşoğlu: Ayasofya ulusal egemenlik konusudur!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ayasofya'nın ibadete açılmasına ilişkin "Kesinlikle uluslararası bir konu değildir. Bu, ulusal egemenlik konusudur" dedi...

Mevlüt Kurt'tan kamu binalarının kiralarına ilişkin açıklama!

Mersin'de kent merkezinde atıl durumda bulunan çok sayıda kamu binası olmasına rağmen İŞKUR İl Müdürlüğü’nün yüksek bedelle 5 katlı yeni bir binayı kiralanmasına ilişkin Mevlüt Kurt açıklama yaptı...

Mevlüt Tezel'den Şahan Gökbakar'a ev eleştirisi!

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel bugünkü yazısında evinin bahçesinde otururken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya takipçilerinin beğenisine sunan ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ı eleştirdi. İşte Tezel'in o yazısı... 

İnşaat Yüksek Mühendisi Oral Bayramcı vefat etti!

İnşaat Yüksek Mühendisi Oral Bayramcı vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Mevlüt Zavlak: Alanya’daki kentsel dönüşümü fırsat olarak görüyoruz!

İYİ Parti Meclis Üyesi Mevlüt Zavlak Alanya Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Toplantısı’nda kentsel dönüşüm ile ilgili konuşma yaptı. Meclis Üyesi Zavlak, "Kentsel dönüşüm Alanya için bir fırsat. İlçedeki binaları yenilemekten öte çarpık kentleşmeden de Alanya'yı kurtaracak" dedi.

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu gündemden düşmeyen Kanal İstanbul Projesi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Mevlüt Çavuşoğlu; "Siyasi saikle hazırlandığını belirterek "Bizim Montrö'nün iptali diye bir derdimiz yok. Böyle bir tartışma da Türkiye'de siyasetin içinde yok." dedi...

Başakşehir metrosu inşaatını Mevlüt Uysal mı durdurdu?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Başakşehir şehir hastanesine ulaşım için yapılan başakşehir metro inşaatını Ekrem İmamoğlu'nun durduğunu söylemişti. İBB ise metro inşaatını önceki İBB başkanı Mevlüt Uysal'ın durdurduğunu açıkladı...

Krediler düştü, Samsun'da ev fiyatları arttı!

SATEM Başkanı Mevlüt Oral, kamu bankalarının konut kredilerinde yaşanan faiz oranlarını yüzde 0.99'a çekmesiyle bazı özel bankaların da faizlerde indirim yapıldığını söyledi.

Mevlüt Çavuşoğlu: Güvenli bölgede konut ihtiyacı karşılanmalı!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, güvenli bölgede konut yapımı, sağlık, eğitim hizmeti, su, elektrik gibi temel ihtiyaçların karşılanması gerektiğini söyledi.

mevlüt oral ayakçı emlakçılar

mevlüt oral ayakçı emlakçılar mevlüt oral ayakçı emlakçılar

Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral, vergi mükellefi olmayıp da emlakçilik yaparak haksız kazanç sağlayan vatandaş ve esnaflar hakkında büyük çapta bir araştırma başlatmak için çalışmaların tamamlandığını belirterek, yakın zamanda sahaya ineceklerini belirtti. 


60 KİŞİLİK EKİP OLUŞTURULACAK 

60 kişiden oluşan ekibin bu kişiler hakkında çalışmalar yapacağın ifade eden Başkan Oral, "Ayakçı emlakçılarla ilgili çalışmalarımız hızla devam ediyor. Vergi Dairesi Başkanlığı ile görüşmelerimizi yaptık. Bu ayaklı emlakçıları denetlemek üzere 60 kişiden oluşan gizli bir ekip bu çalışmaları yapacak. Eğer vergi mükellefi olmayan ayakçı emlakçılar tespit edilirse ağır ceza yaptırımları uygulanacak. Ayakçı emlakçilik yapan vatandaşları 1 sefer daha uyarıyoruz. Ayrıca oda başkanı olarak zabıtalar eşliğinde vergi dairesi memurlarıyla birlikte, yönetim kurulu üyelerimizin de katılımıyla tek tek vatandaşları dolaşacağız" dedi. 


"Emlakçı olmayan kimse başkasının evini...