Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat adres 

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat adres 

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 250 bin TL sermaye bedeli ile Bedia Tecer tarafından kuruldu.

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 250 bin TL sermaye bedeli ile Bedia Tecer tarafından kuruldu.

Internatıonal Trade Partnershıp Gayrimenkul Ve Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Internatıonal Trade Partnershıp Gayrimenkul Ve Yatırım Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Mahmut Furkan Yüce ve Sırous Mahjoob ortaklığında kuruldu.

Al Madı Gayrimenkul Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Madı Gayrimenkul Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Sameer M.O tarafından kuruldu.

Akçalı Global Gayrimenkul Ve İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Akçalı Global Gayrimenkul Ve İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi 300 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Baryap Yapı Malzemeleri İnşaat Mühendislik Gayrimenkul Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Baryap Yapı Malzemeleri İnşaat Mühendislik Gayrimenkul Ve Danışmanlık Anonim Şirketi 750 bin TL sermaye ile bugün Bülent Bilgin tarafından kuruldu.

Atak Yönetim İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atak Yönetim İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Esenyurt'ta kuruldu.

Al Masri Gayrimenkul ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Masri Gayrimenkul ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Moteı Rashed Mohammad Al Masrı tarafından 100 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Yenibosna, Merkez Mahallesi'nde kuruldu.

Süleymanoğulları Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Süleymanoğulları Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Muharrem Kılıcı ve Yasin Kılıcı ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 31 Mayıs'ta Arnavutköy, Haraççı Mahallesi'nde kuruldu.

Manolia İnşaat Gayrimenkul ve Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Manolia İnşaat Gayrimenkul ve Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Zakwan Kassas tarafından 100 bin TL sermaye ile 30 Mayıs'ta Şişli, Merkez Mahallesi'nde kuruldu.

Çelebi Gayrimenkul ve Taahhüt Turizm Dış Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Çelebi Gayrimenkul ve Taahhüt Turizm Dış Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Vejdi Çelebi Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 24 Mayıs'ta Kartal'ta açıldı.

Erpa Gayrimenkul ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Erpa Gayrimenkul ve İnşaat Limited Şirketi, Yunus Çilo ve Metin Çilo ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 18 Mayıs'ta Avcılar, Cihangir Mahallesi, Yelken Sokak, Karadeniz Apartmanı'nda kuruldu.

İlkhan Gayrimenkul ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlkhan Gayrimenkul ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Serdar Osman İlkhan tarafından 500 bin TL sermaye ile 13 Mayıs'ta Ataşehir, Küçükbakkalköy Mahallesi, Fidanlık Sokak'ta kuruldu.

Online Gayrimenkul ve Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Online Gayrimenkul ve Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi, Kamil Engin Yeşil Müdürlüğü'nde ve Bekir Levent Yeşil Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 13 Mayıs'ta Esenyurt'ta açıldı.

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat adres  Haberi

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat adres 

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 250 bin TL sermaye bedeli ile Bedia Tecer tarafından kuruldu.

Minasu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1.Şirket her türlü hisseli ve hissesiz arsa, arazi, emlak, gayrimenkuller, alışveriş merkezleri, konutlar, siteler, daireler, marketler, depolar, soğuk hava depoları, iş hanları, iş merkezleri, plazalar, villalar ve tatil köyleri, devre mülkler, apart otel, motel kamping ve turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, arsalar, araziler ve bunlarla sınırlı olmayan her türlü taşınmazı satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, parsellere bölerek hakiki ve hükmi şahıslara satmak üzere gerekli hukuki, mali ve ticari işlemler ile mevzu imar projeleri ve diğer projelerin yapımı ile intifa, irtifa, sükna, tapu cins tahsisi, kat irtifakı, kat mülkiyeti, ifraz, tevhid...