MIPIM Architectural Review Future Awards 2013 retail

MIPIM Architectural Review Future Awards 2013 retail

MIPIM VE Architectural Review dergisinin düzenlediği MIPIM Architectural Review Future Awards 2013'te Retail kategorisinde, Autopia projesi ile büyük ödüle Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak layık görüldü...

Nef New York 210 milyon dolar yatırımla inşa ediliyor!

Nef İnşaat, Manhattan’da yükselecek olan Nef New York Projesi ile MIPIM Architectural Review Future Projects Awards'ta “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “Dünyanın En İyi Projesi” ödülünü kazandı.

New York'un MIPIM ödüllü kulesini Türkler dikiyor!

Nef, New York'taki kule projesiyle Tabanlıoğlu da Selçuk Ecza projesiyle dünyanın en büyük fuarı MIPIM'de ödüle layık görüldü. Nef, dünyaya açılma vizyonunda gerçekleştirdiği New York projesiyle gayrimenkuliin Oscar'ı sayılan MIPIM'de Architectural Review

MIPIM 2015'ten Nef'in New York projesine ödül!

MIPIM kapsamında verilen Architectural Review Future Projects Ödülü Nef'in New York projesine gitti. Nef'in New york projesi 'Yüksek Katlı Binalar' kategorisinde 'En İyi Proje' ödülüne layık görüldü..

Nef'in Manhattan projesi MIPIM'de ödül getirdi!

Nef, Manhattan’da inşa edeceği konut projesi ile Architectural Review Future Projects Ödül’ne değer görüldü. Nef, “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “En İyi Proje” ödülünün sahibi oldu.

Nef New York projesi MIPIM'de en iyi proje ödülü aldı!

Nef, dünyaya açılma vizyonunda gerçekleştirdiği New York projesiyle gayrimenkulün Oscar’ı sayılan MIPIM’de Architectural Review Future Projects Awards’ta “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “En İyi Proje” ödülüne layık görüldü.

MIPIM Fuarı İstanbul çadırına 96 metrekarelik İstanbul maketi!

MIPIM'e Türkiye’den iki uçak dolusu katılımcı gidecek. Fuarda kurulacak İstanbul çadırında şehrin 96 metrekarelik bir maketi de bulunacak..

MIPIM Fuarı'nda İTO Çadırı'nda İstanbul dev maketten canlı izlenecek!

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM için geri sayım başladı. Bu yılki fuarda, Rusya içinde bulunduğu darboğaz nedeniyle yerini koruyamayınca Türkiye Rus çadırını aldı..

İstanbul MIPIM’de gövde gösterisine hazırlanıyor!

Dünyanın en büyük emlak fuarı MIPIM’de İstanbul, Avrupa’nın gözde şehirleri ile aynı platformu paylaşacak. Londra, Paris, Amsterdam gibi şehirlerle birlikte İstanbul da markasını yatırımcılara sunucak.

MIPIM Fuarı'nın 26'ıncısı 10-13 Mart'ta gerçekleşecek!

10-13 Mart'ta Cannes'da düzenlenecek gayrimenkul fuarı MIPIM için geri sayım başladı. İstanbul Çadırı kurulacak fuara Türkiye'den 600'ün üzerinde katılımcı bekleniyor...

MIPIM Fuarı 10 Mart'ta Cannes'da başlayacak!

10-13 Mart'ta Cannes'da düzenlenecek gayrimenkul fuarı MIPIM için geri sayım başladı. İstanbul Çadırı kurulacak fuara Türkiye'den 600'ün üzerinde katılımcı bekleniyor. Fuarda hem şehirler hem de gayrimenkul projeleri tanıtılacak.

Antalya gayrimenkul projeleri, MIPIM 2015'te boy gösterecek!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cannes'da yapılacak dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'te örnek olacak vizyon projeleriyle dünya vitrinine çıkacak MIPIM 2015, 93 ülkeden 21 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

İstanbul, MIPIM fuarında şov yapacak!

İSTANBUL, 10-13 Mart’ta Cannes’da düzenlenecek ‘gayrimenkul fuarı MIPIM’de şov yapacak. İTO, 300 metrekarelik İstanbul Çadırı kuruyor. Çadırın içinde 96 metrekarelik dijital İstanbul maketi ve İstanbul projeleri sergilenecek. Kentin yaşamı canlı yansıtıla

MIPIM 2015'te Türkiye 96 metrekare maket ile temsil edilecek!

ALKAŞ 'ın Türkiye temsilciliğini yaptığı dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl Türkiye 'nin önde gelen gayrimenkul yatırımlarının ve markalaşan şehirlerinin katılımıyla gerçekleşecek.

MIPIM Architectural Review Future Awards 2013 retail

MIPIM Architectural Review Future Awards 2013 retail MIPIM Architectural Review Future Awards 2013 retail

İmza attığı projelerle Türkiye’yi uluslararası arenada birçok kez temsil eden mimar Gökhan Avcoğlu ve Dara Kırmızıtoprak, Cannes’ da düzenlenen, AUTOPIA Avm projesi ile MIPIM ARCHITECTURAL REVIEW AWARDS 2013’ de bir ödülün daha sahibi oldu.


Keleşoğlu-Gül İnşaat ortaklığında yapımına başlanan projenin mimarlığını Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak üstlenmiştir. Avrupa’ nın teması sadece otomobil olarak belirlenen ilk alışveriş merkezi AUTOPIA, dünyadan mimar ve yatırımcıların bir araya geldiği, her yıl Cannes’ da düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM’de 13 Mart gecesi ödül...