MN Uğur Gayrimenkul adres

MN Uğur Gayrimenkul adres

MN Uğur Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mahmut Uğur, Uğur Uğur tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 17 Temmuz 2013 tarihinde kuruldu

Çvs Gayrimenkul İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çvs Gayrimenkul İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Uğur Çavuş tarafından kuruldu.

Koçak Vip Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koçak Vip Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çatalca'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Koçak tarafından kuruldu.

Sukent Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Sukent Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Sukent Uğur tarafından kuruldu.

Bera Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Bera Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Rasim Uğur Arslan tarafından kuruldu. 

TSG Danışmanlık ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TSG Danışmanlık ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Aslan ve Gürkan Uğur tarafından kuruldu.

Baldinotti Gayrimenkul İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Baldinotti Gayrimenkul İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Tatlıcı tarafından kuruldu.

Unison İnşaat ve Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Unison İnşaat ve Gayrimenkul Anonim Şirketi Üsküdar'da 60 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Cengiz, Dilek Cengiz, Uğur Cengiz ve Zeynep Cengiz Şekeralp tarafından kuruldu.

Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Kaan İşbaşaran ve Emil Sadi Sakpınar tarafından kuruldu.

Punto Emlak Proje Pazarlama Gayrimenkul Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Punto Emlak Proje Pazarlama Gayrimenkul Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Özben tarafından kuruldu. 

4U Turkısh Homes Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!    

4U Turkısh Homes Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Öndin tarafından kuruldu. 

Kırlangıç Gayrimenkul Ve Yönetim Danışmanlığı Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Kırlangıç Gayrimenkul Ve Yönetim Danışmanlığı Organizasyon Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Karasu tarafından kuruldu. 

Watergarden Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Watergarden Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 118 milyon 778 bin 802 TL bedel ile Mehmet Büyükekşi, Mehmet Ziylan, Mahmut Uğur Ziylan, Ali Fuat Akça ve Gökhan Utku ortaklığında kuruldu.

Özderici GYO, Nuvo Dragos'tan 54,4 milyonluk gayrimenkul aldı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nuvo Dragos'taki Ali Uğur Özderici ve Ahmet Özderici adına kayıtlı 54 gayrimenkulü 54 milyon 432 bin TL bedelle satın almaya karar verdi...

MN Uğur Gayrimenkul adres

MN Uğur Gayrimenkul adres MN Uğur Gayrimenkul adres

MN Uğur Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mahmut Uğur, Uğur Uğur tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 17 Temmuz'da kuruldu. MN Uğur Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


MN Uğur Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Fatih Mahallesi, Urfalılar Caddesi, 932 Sokak, No:36 Kat: 1...