MSN Turizm karşıyaka

MSN Turizm karşıyaka

İstanbul merkezli olan MSN Turizm geçtiğimiz günlerde Girne Karşıyaka Şııbesi'nin açılışını verdiği kokteyl ile yaptı. Metro Travel ile alt acenta sözleşmeliği olan şirket Metro Travel olarak Girne Karşıyaka'da hizmet vermeye başladı.

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Uğur Mumcu Şubesi açıldı!

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Uğur Mumcu Şubesi bugün Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Soğanlık Şubesi açıldı!

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Soğanlık Şubesi bugün Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Mega Yapı'dan Karşıyaka ve Bornova'ya konut projeleri yolda!

Mega Yapı, İzmir Karşıyaka’da 73 dairelik butik bir projeye hazırlanıyor. Projede satışlar Şubat 2018’de başlayacak. Bornova’da 160 dairelik bir proje* için de hazırlanan şirket Çeşme’de de turizm yatırımı planlıyor.

Savranoğlu, Best Western Premier Karşıyaka'yı açtı!

Deri, inşaat, turizm, perakende ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren grup, lüks segmentteki ikinci oteli olan 118 odalı Best Western Premier Karşıyaka’yı hizmete açtı. İşte ayrıntılar...

İzmir'deki turizm yatırımlarının ön çalışmaları başlayacak!

Karşıyaka'nın turizm potansiyeli ve yeni turistik noktaları belirlenecek, gerekli fiziki yatırımlar için ön çalışmalar başlatılacak.

Karşıyaka'ya Turizm Master Planı hazırlanıyor!

Karşıyaka Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi, Karşıyaka'nın Turizm Master Planı'nı hazırlamak için bir araya geldi. 5 yıllık Turizm Master Planı için sona yaklaşıldı.

Karşıyaka Turizm Master Planı Ağustos'ta tamam!

Eğitim ve kültür sanat konularında ortak projeler üreten, son olarak Karşıyaka’nın Turizm Master Planını hazırlamak için bir araya gelen Karşıyaka Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi, 5 yıllık plan için sona yaklaştı.

Karşıyaka Belediyesi turizm master planını imzaladı!

Karşıyaka Belediyesi, ilçeyi turizmde marka kent haline getirmek ve ilçenin 5 yıllık Turizm Master Planı'nı hazırlamak amacıyla Yaşar Üniversitesi ile protokol imzaladı.

Karşıyaka, ITB Berlin Turizm Fuarı'nda tanıtılacak!

Karşıyaka'yı turizmde dünya vitrinine taşımak için çalışmalarına hız veren Karşıyaka Belediyesi, İZKA'nın destekleriyle, ITB Berlin Turizm Fuarı'na katılacak. Fuarda Karşıyaka'nın tarihi ve turistik değerleri tanıtılacak.

MSN Turizm Karşıyaka şubesi açıldı!

İstanbul merkezli olan MSN Turizm geçtiğimiz günlerde Girne Karşıyaka Şııbesi'nin açılışını verdiği kokteyl ile yaptı. Metro Travel ile alt acenta sözleşmeliği olan şirket Metro Travel olarak Girne Karşıyaka'da hizmet vermeye başladı.

Metro Travel Girne şubesi açıldı!

İstanbul merkezli MSN Turizm firmasının Karşıyaka Girne şubesi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. Açılışa MSN Turizm Genel Müdürü Nejat Erbil Ağman, Şube Müdürü Halil Safi Bahşi katıldı...

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe Şubesi açıldı!

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe Şubesi, Nejat Erbil Ağman Şube Müdürlüğü'nde 60 bin TL'lik sermaye bedeli ile 1 Ekim'de kuruldu.

Cengiz Soğancıoğlu: İzmir'e suni turizm adası yapılsın!

Cengiz Soğancıoğlu, "İzmir Körfezi'ne, körfez kanalları ve temizlik sırasında çıkacak malzemelerle Karşıyaka ve İnciraltı kıyılarına yakın akıntılara paralel çok ince Pasifik Atol adaları gibi iki adet suni turizm adası yaptırılması gerekiyor" dedi

MSN Turizm karşıyaka Haberi

MSN Turizm karşıyaka

Açılışa, MSN Turizm Genel Müdürü Sayın Nejat Erbil Ağman, Şube Müdürü Halil Safi Bahşi, Metro Travel Acentalar Sorumlusu Tolga Tükenmez, Yurtiçi Turlar Müdürü Yılmaz Polat, İzmir Metro Travel Müdürü Mehmet Diş, İzmir Metro Turizm Bölge Müdürlüğü'ne temsilen MSN Turizm. Girne Karşıyaka Subesi'nin acılısını seçkin davetlilerin katıldığı Terminaller Müdürleri Mete Fidan ve Cihat Can Giirlevik ile İzmirliler katıldı. 


Açılan 'TURSAB A Belgeli' turizm seyahat acentesinde, Metro Turizm ve Travel olarak tüm ürünlerin pazarlanacağını belirten yetkililer, "Metro otobüslerinin biletlerinin yanı sıra IDO ve BILETIX biletleri, yurtiçi ve yurtdışı otel, tur ve tatil rezervasyonları, Cruise Gemi seyahatlari, kültür turları ile İzmir halkına Girne Karşıyaka'dan dünyaya açılan pencere olarak hizmet verecektir" şeklinde konuştu. 

Sabah...