Muammer Aksoy Caddesi

Muammer Aksoy Caddesi

Az önce İBB'nin 5 otopark yaptıracağını duyurmuştuk. Şimdi de Zeytinburnu Belediyesi otopark yaptıracak.

Çankaya Muammer Aksoy Parkı 21 Ekim’de açılıyor!

Üç ayda 27 eserin açılış ve temel atma törenini gerçekleştirmek için harekete geçen Çankaya Belediyesi, art arda açılışları gerçekleştiriyor. Belediye, Dikmen Malazgirt Mahallesi’nde inşa ettiği Muammer Aksoy Parkı'nı 21 Ekim’de açıyor.

Ankara Büyükşehir'den asfalt yenileme çalışması!

Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, bugün Bahçelievler Prof. Muammer Aksoy Caddesi’nde (eski 2. Cadde) asfalt yenilemesi başlatılacak.

Turizmin geleceği Kuşadası'nda masaya yatırıldı!

Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) tarafından "2016’da Turizmde Bizi Neler Bekliyor?" konulu panel düzenlendi, panele Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan ve Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy da katıldı...

Sude Et, Bursa’daki 6. şubesini Özlüce’ye açtı!

Sude Et, 6. şubesini merkez Nilüfer ilçesi 29 Ekim Mahallesi Aksoy Caddesi’nde açtı. Açılış öncesinde vatandaşlara ekmek arası sucuk ve köfte ikram edildi.

Manisa Ahmetli'nin altyapısı yenilendi!

Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesi Güldede ve Ulucami Mahallesi’nde kanalizasyon döşeme çalışmalarının ardından Muammer Aksoy Caddesi’nde de kanalizasyon hatlarının döşemesini tamamladı.

Te İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Te İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Talip Emiroğlu Müdürlüğü'nde 100 bin TL'lik sermaye ile 12 Mayıs'ta Zeytinburnu, Kazlıçeşme Mahallesi, Muammer Aksoy Caddesi'nde kuruldu.

Kuşadası Alışveriş Merkezi açıldı!

Toplamda 80 dönüm arazi üzerine İnşa edilen Kuşadası Alışveriş Merkezi kapılarını Kuşadalılara açtı. Halk tarafından katılımın yoğun olduğu alış veriş merkezinin açılışında Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy katıldı..

Kuşadası'nda bisiklet ile ulaşım fikir projesi hayata geçecek!

Kese Dağı ve tarihi merkezlere bisiklet ile ulaşım fikir ve ön projeleri hakkında konuşan Belediye Başkanı Özer Kayalı ve Kaymakam Muammer Aksoy ilçenin kaderinin değişeceğini dile getirdi...

İşte Kuşadası turizmini canlandıracak o proje!

Kese Dağı ve tarihi merkezlere bisiklet ile ulaşım fikir ve ön projeleri hakkında konuşan Belediye Başkanı Özer Kayalı ve Kaymakam Muammer Aksoy ilçenin kaderinin değişeceğini dile getirdi...

Muammer Aksoy Kuşadası yatırımları hakkında bilgi verdi!

Pine Bay Otel'de, 'Kese Dağı ve tarihi merkezlere bisiklet ile ulaşım fikir ve ön projeleri' hakkında bilgi verildi. Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, ilçeye kazanımlar sağlayacak projelerin uygulanabilirlik analizlerinin yapıldığını kaydetti.

Muammer Sadıkoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Muammer Sadıkoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muammer Sadıkoğlu tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 7 Ocak'ta Ataşehir, Küçükbakkalköy Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi'nde kuruldu.

Eminevim İstanbul Sefaköy çekilişi nerede?

Eminevim İstanbul Sefaköy çekilişi nerede sorusunun yanıtı İstanbul'da yer alan Sefaköy İnönü Mahallesi, Muammer Aksoy Caddesi Sokak, No:38 Daire: 1 Milsan Basın 'da yapılıyor.

Coldwell Banker'ın Kuşadası'ndaki Platin Ofisi açıldı!

Coldwell Banker, Türkiye'de büyüyor. Kuşadası'nda Turgut Özal Bulvarı'nda hizmete giren 'Platin Ofisi'nin açılış töreni, Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy ve Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan da katıldı...

Muammer Aksoy Caddesi

Muammer Aksoy Caddesi Muammer Aksoy Caddesi

Zeytinburnu Belediyesi Profesör Muammer Aksoy Caddesi'ndeki 2 bin 637 metrekarelik arsasına 21 yıllık intifa hakkı karşılığı otopark yaptıracak. Projenin yatırım bedeli KDV hariç 5 milyon 200 bin YTL. İhaleyi kazanan 18 ayda inşaatı...