muğla 4. termik santral

muğla 4. termik santral

Posta Gazetesi Bodrum ekinin bugünkü sayısında yer alan habere göre; Muğla'ya yapılması planlanan dördüncü termik santrale tepki olarak başlatılan kampanyada 22 bin imza toplandı. İmzalar bakanlıklara gönderilecek...

Marmaris'teki ruhsatsız 4 yıldızlı otel mühürlendi!

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki işletme ruhsatı olmadığı ileri sürülen 4 yıldızlı otel, belediye ekipleri tarafından mühürlendi.

Muğla'da 25.8 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Muğla Fethiye ve Menteşe'de yer alan 4 adet gayrimenkulü 25 milyon 841 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Muğla Kavaklıdere 4. Etap kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi!

TOKİ Muğla Kavaklıdere 4. Etap kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Muğla Kavaklıdere 4. Etap kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi ve TOKİ Muğla Kavaklıdere kura sonuçları 2020...

TOKİ Muğla Kavaklıdere 4. Etap 2020 kuraları bugün çekiliyor!

TOKİ Muğla Kavaklıdere 4. Etap 2020 projesinde yer alan 100 adet konutun kura çekilişleri bugün gerçekleştirilecek...

Muğla'da kaçak yapıların yıkımları devam ediyor!

Muğla Bodrum Yslıkavak’ta kaçak yapı olduğu belirlenen 4 bin metrekare taban alanına sahip yapılarda yıkım işlemi başlatıldı…

Muğla Yatağan'da 4.8 milyon TL'ye satılık 19 gayrimenkul!

Yatağan Belediye Başkanlığı, Muğla Yatağan'da yer alan 19 gayrimenkulü toplam 4 milyon 829 bin 700 TL bedelle satışa çıkardı.

Muğla'da 'icradan satılık gayrimenkul' dolandırıcılığı!

Muğla merkezli 4 ilde eşzamanlı gerçekleşen operasyon sonucunda kendilerinin kamu kurumlarıyla irtibatlı olduğunu söyleyip icradan ucuz ev, arsa ve araba almak vaadiyle dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 6 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Dolandırıcılar 4 milyon TL'lik villayı 1.8 milyon TL'ye sattı! 

Muğla'da yaşayan 72 yaşındaki Nurhan Durası dolandırıcıların hedefi oldu. Durası, Fethiye'de 3,5-4 milyon TL'ye yaptırdığı villayı 1.8 milyon TL'ye sattı.  

Aydın Vakıflar'dan 21.6 milyon TL'ye yapım karşılığı 4 kiralık arsa! 

Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından; Muğla İli, Milas İlçesi, Güllük Mahallesi ve Aydın İli, Efeler İlçesi, Işıklı Mahallesi'nde yer alan 4 adet arsa toplamda 21 milyon 692 bim 844,790 TL bedel ile kiraya verilecek. 

Muğla'da 75 milyon TL'ye icradan satılık 5 gayrimenkul!

Muğla İli, Bodrum İlçesi'nde yer alan 5 adet gayrimenkul toplamda 75 milyon 53 bin 870 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkuller için birinci satış günü 4 Nisan 2019 olarak belrilendi. 

Bodrum'da 37.5 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

Muğla İli, Bodrum İlçesi'nde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 37 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkuller için birinci satış günü 25 Nisan olarak belirlendi. 

Muğla Menteşe'de 4.5 milyon TL'ye icradan satılık 3 gayrimenkul!

Muğla İli, Menteşe İlçesi, Karabağlar Mahallesi, Bağlarbaşı mevkiinde yer alan 3 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile icradan satışa çıkarıldı.

Yabancılar o ile akın etti! Konut satışları yüzde 111,4 arttı!

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 yılı Aralık ayı Konut Satış İstatistikleri'ne göre Muğla'da konut satışları Aralık ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 111,4 oranında arttı.

muğla 4. termik santral

muğla 4. termik santral muğla 4. termik santral

İmzalar beş ayrı bakanlığa gönderilecek 

Muğla'ya yapılacak olan dördüncü termik santrale tepki amaçlı başlatılan kampanyada toplanan 22 bin imza beş ayrı bakanlığa yollanacak. Karaçalı is ar Gönüllüleri tarafından başlatılan kampanyada imzaların. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına gönderileceği açıklandı. Arasta Park'ta düzenlenen basın açıklamasında "Turizm yapalım derken bindiğimiz dalı kesiyoruz" ifadesi kullanıldı. Toplantıya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat. Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Musa Gökbel, Milas Belediye Başkan aday adayı Barış Saylak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mustafa Saruhan. tamamen doğal enerjiye yönelmenin faydalı olacağını belirtti; "Turizm açısından da rüzgar ve güneş enerjisi projelerine yönelmeliyiz" dedi. 


Milas Belediye Başkanı...