13 / 08 / 2022

muğla il müdürü Uğur Şeren

muğla il müdürü Uğur Şeren

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Şeren kimdir? Uğur Şeren, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Şeren, ne zamandan beri bu görevde çalışıyor?

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri Genel Müdürü Bayramali Yıldırım'dan sürpriz istifa

Türkiye'nin önde gelen perakende ürün marketleri BİM, ŞOK ve A101'e rakip olarak Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde yıldan yıla katlanarak artan zarar tablosu nedeniyle Genel Müdürü Bayramali Yıldırım istifa kararı aldı.

Ordu AFAD İl Müdürü Osman Işık'tan tahliye edilen evlerle ilgili açıklama!

Ordu AFAD İl Müdürü Osman Işık, Ünye'de heyelan sebebiyle tahliyesi gerçekleştirilen 14 dairedeki vatandaşlar için hak sahibi çalışması yapıp alandan uzaklaştırmadan yeni afet konutları inşa edeceklerini bildirdi.

Kurtuluş Akyüz, Yeşil GYO Genel Müdürü oldu!

Yeşil GYO Şirket Genel Müdürü Yaşar Altıparmak'ın vefatı nedeniyle yerine Genel Müdür olarak Kurtuluş Akyüz'ün atanmasına karar verildi.

Muğla Şehircilik Müdürlüğü'nden Yılmaz Özdil'in villası hakkında suç duyurusu!

Yılmaz Özdil'in eşi Hülya Özdil adına aldığı Bodrum Bitez'deki villasında kaçak inşaat yaptığı öğrenildi. Muğla Şehircilik Müdürlüğü, olaya ilişkin suç duyurusu yapmaya hazırlanıyor...

Banu Uyan Çimsa Kurumsal İletişim Müdürü oldu!

50 yıla yakın bir zamandır çimento ve yapı malzemeleri sektörünün global bir oyuncusu olarak faaliyetlerine devam eden Çimsa’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü Banu Uyan oldu.

Aslı Omağ Muğla'dan 5 dönüm arazi aldı!

‘Kalk Gidelim’ dizinin Meryem Kütük’ü Aslı Omağ, çekimler için gittiği Muğla’dan 5 dönüm arazi satın aldı.

Yaşar Altıparmak, Yeşil GYO Genel Müdürü oldu!

Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanlık görevini yürüten Yaşar Altıparmak, şirketin genel müdürü oldu...

Şişli Etfal Hastanesi kapanacak mı? İl Sağlık Müdürü açıkladı!

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Şişli Etfal Hastanesi hakkında açıklama yaptı. Memişoğlu, "Şişli Etfal'i kültür olarak aynı şekilde devam ettireceğiz, bu bölgede sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz" dedi. 

Martı La Perla Otelleri'nin yeni Genel Müdürü Serdar Rasim Sazalan oldu!

Martı Otel İşletmeleri tarafından bugün KAP'a yapılan açıklamada Martı Resort ve Martı La Perla otelleri genel müdürünün görevden ayrılması ve vekaleten atama bildirisi yayınlandı.

Muğla'da 3 bin kişilik spor salonu inşaatında sona gelindi!

Muğla'da 3 bin kişilik spor salonu inşaatında sona gelindi. Aydın’da 2009-2011 yılları arasında da il müdürü olarak görev yapan Çeker, Muğla’da Cumhuriyet tarihinin en büyük spor yatırımını yapması ile dikkat çekmişti.

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü, Graniser'e teşekkür plaketi verdi!

Seramik sektörünün önde gelen markası Graniser, renovasyon projeleri kapsamında okullara vermiş olduğu seramik desteğinden dolayı Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer ve Akhisar Kaymakamı Kaan Peker tarafından onurlandırıldı.

Ufuk Nurullah Bilgin Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne atandı!

Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah BİLGİN, Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne atandı. Atama kararı bugünkü 29231 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı...

Muğla'da kentsel dönüşüm başladı!

Muğla'da kentsel dönüşüm başladı. Van depreminin ardından gündeme gelen 6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde. Muğla genelinde bugüne kadar 396 başvuru yapıldı.

muğla il müdürü Uğur Şeren Haberi

muğla il müdürü Uğur Şeren

Uğur Şeren kimdir?

Uğur Şeren,  1975 yılı Antalya-Akseki 'de doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Konya-Seydişehir 'de tamamladı.


1997 yılında Fırat Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1998 yılı Şubat ayında İstanbul İl Sivil Savunma Müdürlüğünde memur olarak meslek hayatına başladı.


1999-2005 yılları arasında Seydişehir Eti Alüminyum A.Ş. de Çevre ve İş Güvenliği Mühendisi olarak çalışırken fabrikanın özelleşmesi sonucu;


2005 Aralık ayında Konya Çevre ve Orman Müdürlüğüne Mühendis olarak atandı. 2011 Ocak ayında Burdur Çevre ve Orman Müdürlüğü, İl Müdür Yardımcılığına vekaleten atandı.


2012 Temmuz Ayından beri , Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Çevre Mühendisi olarak çalışıyor iken;


06.03.2014 Tarihinde Bakanlık Oluru İle Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Olarak Görevlendirildi.


ŞEREN, evli ve 2 kız çocuğu...