nafia karabulut

nafia karabulut

Karabulut, evinin yanındaki sokağın kendisine ait olduğunu öğrendi. Kolları sıvayan yaşlı kadın, yola duvar ördü. Vatandaş ise mağdur oldu.

Feza Proje'den yurt dışı atağı!

Feza Proje, ‘Anahtar teslim’ tasarımları ile yurt dışı projelerinde daha fazla yer almak istiyor. Feza Proje Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Karabulut ile şirketin projeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu...

Reform Konsept Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reform Konsept Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Ocak ve Emrah Karabulut Karem tarafından kuruldu. 

Nafia Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Nafia Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Şahintürk ve Ömer Faruk Azak tarafından kuruldu.

Kanal İstanbul'un ÇED raporu bilimsel değil!

Jeofizik Mühendisi ve Sismoloji Doktoru olan Dr. Savaş Karabulut, Kanal İstanbul'un ÇED raporunu değerlendirdi...

Türev Yatırım İnşaat ve Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Türev Yatırım İnşaat ve Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ercan Taş ve Şahin Karabulut tarafından kuruldu. 

Afşin'de konut piyasası hareketlendi!

Afşinli Yüksek Mimar Harun Karabulut, konut sektörünün 2019 yılının son çeyreğinde canlandığını söyledi. Karabulut, ''Konut sektöründe hareketliliğin 2020 yılında da artmasını bekliyoruz'' dedi.

Reform Isı Yalıtım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reform Isı Yalıtım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Karabulut tarafından kuruldu.

İstanbul depreme hazır mı?

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Depremi çalıştayında, İstanbul’un depreme ne kadar hazırlıksız olduğu, ihmaller ve yapılması gerekenlere dikkat çekildi. Çalıştayda konuşan Dr. Savaş Karabulut, muhtemel olan tsunaminin kıyıya 6 dakikada ulaşacağını söyledi...

Dede mirası konağı otele dönüştürdü!

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde yaşayan girişimci Banu Elif Karabulut, dedesinden kalan konağı KOSGEB desteğiyle butik otele dönüştürdü.

Sapanca'da dededen kalma konağı otele çevirdi!

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde yaşayan kadın girişimci Banu Elif Karabulut, 104 yıl önce dedesinin yaptırdığı konağı KOSGEB'ten aldığı krediyle butik otele çevirip turizm hizmeti veriyor.

Batman İkiköprü'ye imar şartı!

Batman İkiköprü belde Belediye Eşbaşkanı Osman Karabulut, nüfusu artan belde de biriken sorunları aşacaklarını söyledi. Karabulut, ''Yüzde 50 hibe destekli imar çalışmalarını gerçekleştirirsek, altyapı ağırlıklı projelerimizi hayata geçireceğiz'' dedi.

Kirapratik Teknoloji Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kirapratik Teknoloji Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Merve Karabulut ve Mustafa Erdur ortaklığında kuruldu.

Kantaroğlu Metal Elektrik İnşaat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kantaroğlu Metal Elektrik İnşaat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 sermaye bedeli ile Selami Karabulut tarafından kuruldu.

nafia karabulut

nafia karabulut nafia karabulut

Denizli'de, Nafia Karabulut (73) evinin bitişiğindeki sokağın bir bölümünün tapusunun kendisine ait olduğunu iddia ederek, duvar ördüğü yolu ulaşıma kapattı. 


Sevindik Mahallesi 2321/1 sokakta yaşayan Nafia Karabulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, evinin büyüklüğünün ne kadar olduğunu öğrenmek için 1,5 yıl önce Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'ne müracaat ettiğini belirterek, "Müdürlükten bana "149 metrekare yerin var. Bunun 82 metrekaresine ev yapmışsın. Geri kalanı alabilirsin" dediler. Ekipler geldi, ölçtü ve "burası senin yerin" dediler. Ben buna güvenerek duvar ördüm" dedi. 


Tapusunun olduğu bölgeye duvar ördürerek, yolu araç trafiğine kapatan Karabulut, duvarla ördüğü alana odun ve kömür koyacağını belirtti. 


Mahalle sakinlerinden Bayram Yılmaz ise yola duvar örülmesinin şaşkınlığını yaşadıklarını söyledi. Sokağa itfaiye ile ambulansın bile giremeyeceğini, bölge halkının büyük zorluk yaşadığını ifade eden Yılmaz, "16 yıldır burada...