29 / 01 / 2023

Nef Inİstanbul Gala satış ofisi

Nef Inİstanbul Gala satış ofisi

Inİstanbul Gala Topkapı'da dairelerin alanları 48 metrekareden başlıyor. İş GYO ve Nef imzası taşıyan projede fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor. Peki Davutpaşa Inİstanbul Gala teslimleri ne zaman edilecek?

Inİstanbul Gala Topkapı daire fiyatları!

Inİstanbul Gala Topkapı daire fiyatları metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen projede 30 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Inİstanbul Gala Konutları nerede?

Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Inİstanbul Gala İş GYO ve Nef ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje 411 bin 941 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Peki Inİstanbul Gala Konutları nerede?

Topkapı Inİstanbul Gala teslimleri ne zaman?

Inİstanbul Gala Davutpaşa'da 2 bin 100 TL taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. İş GYO ve Nef imzası taşıyan proje 80 dönüm arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Topkapı Inİstanbul Gala teslimleri ne zaman?

Nef Inistanbul Gala ödeme planı!

Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerine yayılan projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor. Nef Inistanbul Gala ödeme planı kapsamında projede 30 ay vade imkanı sağlanıyor.

Inİstanbul Gala ödeme koşulları!

Inİstanbul Gala ödeme koşulları kapsamında 2 bin 100 TL taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. Toplamda 788 adet üniteden oluşan projede konutların büyüklükleri minimum 48 metrekare olarak tasarlandı.

Inistanbul Gala Evleri satılık!

Inistanbul Gala Evleri satılık daire fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. Ödeme koşulları kapsamında 30 ay 0 faiz imkanı sunan proje Yenikapı Hızlı Feribos iskelesine 7 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Nef Inİstanbul Gala satış ofisi telefon!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje toplam 80 dönümlük arsa alanı üzerinde yükseliyor. Nef Inİstanbul Gala satış ofisi telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi.

Davutpaşa İnİstanbul Gala nerede?

İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen İnİstanbul Gala'da daire teslimlerinin 3 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 80 dönümlük arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Davutpaşa İnİstanbul Gala nerede?

Nef’in ticarileri açık artırma ile satılacak!

Nef, İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki 141 adet ticari gayrimenkulü, açık artırma ile satışa sunmaya hazırlanıyor. Nef’in ticarileri 21 Aralık Perşembe günü satışa çıkarılıyor.

Nef Topkapı İnistanbul Gala iletişim!

Toplam 788 üniteden meydana gelen İnistanbul Gala projesi İş GYO ve Nef tarafından Topkapı'da yükseliyor. Nef Topkapı İnistanbul Gala iletişim için 444 72 21 satış ofisi telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

İş GYO Nef Inİstanbul Gala satış ofisi!

İş GYO Nef Inİstanbul Gala satış ofisi iletişim için 444 72 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakika uzaklıkta olan projede daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

In İstanbul Gala Topkapı satılık!

In İstanbul Gala Topkapı satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. İş GYO ve Nef ortaklığında inşa edilen proje Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında bulunuyor.

Nef Inİstanbul Gala fiyat!

Toplam 788 adet ticari üniteden meydana gelen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Nef Inİstanbul Gala fiyat listesi kapsamında 320 bin TL'den başlıyor.

Nef Topkapı İnİstanbul Gala nerede?

Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşeceği Topkapı Inİstanbul Gala Konutları'nda 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.Peki Nef Topkapı İnİstanbul Gala nerede?

İş GYO Topkapı İnistanbul Gala fiyat listesi!

Inİstanbul Gala Konutları İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef ortaklığında inşa ediliyor. İş GYO Topkapı İnistanbul Gala fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

In İstanbul Gala satış ofisi!

İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen In İstanbul Gala satış ofisi iletişim numarası 444 72 21 olarak belirlendi. Proje TEM'e 7 kilometre, metrobüse 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Nef Inİstanbul Gala Davutpaşa satılık!

Nef Inİstanbul Gala Davutpaşa satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yükselen projede satışlar devam ediyor.

İş GYO Nef Inİstanbul Gala fiyatları!

İş GYO Nef Inİstanbul Gala fiyatları kapsamında lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Metroya 100 metre, metrobüse 1 kilometre uzaklıkta bulunan projede 30 ay 0 faiz imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

Topkapı Inİstanbul Gala Rezidans!

Topkapı Inİstanbul Gala Rezidans fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen projede dairelerin alanları 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor.

İş Gayrimenkul Nef Inİstanbul Gala satılık!

İş Gayrimenkul Nef Inİstanbul Gala satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. TEM'e 7 kilometre uzaklıkta inşa edilen projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Nef Inİstanbul Gala Evleri ulaşım!

Nef Inİstanbul Gala Evleri ulaşım bilgilerine göre proje Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakika uzaklıkta yer alıyor. Dairelerin alanları 48 ile 308 metrekare arasında değişiklik gösteren projede satışlar devam ediyor.

Nef Inİstanbul Gala satış ofisi Haberi

Nef Inİstanbul Gala satış ofisi

"Davutpaşa Inİstanbul Gala teslimleri ne zaman?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projeden bahsedelim. Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilen proje 80 dönümlük arsa alanına sahip.


Inİstanbul Gala Evleri Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakika, metroya 400 metre, E-5'e ve metrobüse 1 kilometre, TEM'e 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.


Nef ve İş GYO imzası ile hayata geçirilen Inİstanbul Gala Rezidans'ta yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan yüzde 75'lik tutar için 30 ay 0 faiz fırsatı sağlanıyor. Projede 2 bin 100 TL taksitlerle ödeme yapılabiliyor. 


Topkapı Inİstanbul Gala'nın sosyal donatı alanları içerisinde; kreş, yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, mescit, basketbol sahası, sinema, oyun alanları, asansör yer alıyor.


Eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsa alanı üzerinde yükselen Inİstanbul Gala Evleri'nde konutların büyüklükleri...