Nef Merter 14 nerede

Nef Merter 14 nerede

Daire fiyatları 270 bin TL'den başlangıç gösteren Nef Merter Konutları stüdyo ve 1 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor. Peki Nef Merter ne zaman teslim edilecek?

Timur Gayrimenkul Nef Merter satılık!

Timur Gayrimenkul Nef Merter satılık daire tipleri stüdyo ve 1 oda 1 salonlardan oluşuyor. 12 yıllık kira garantisi verilen proje İstanbul Güngören'de yer alan Merter'de yükseliyor.

Timur Gayrimenkul Nef Merter fiyat!

Stüdyo ve 1 oda 1 salon konutlardan meydana gelen Nef Merter Residence 'de yüzde 1 peşinat kampanyası ile daire sahibi olunabiliyor. İşte Timur Gayrimenkul Nef Merter fiyat listesi...

Nef Merter Rezidans nerede?

Daire fiyatları 70 bin TL'den başlangıç gösteren Nef Merter Evleri 'nda banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Peki Timur Gayrimenkul imzası taşıyan Nef Merter Rezidans nerede?

Nef Merter'de 12 yıllık kiralama garantisi!

E-5'e paralel konumda inşa edilecek olan Nef Merter projesi Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Proje'de yer alan 1+0 ve 1+1 daireler 36 metrekareden başlayan alanlardan oluşuyor.

Nef Merter Rezidans adres!

Nef Merter Rezidans adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen proje stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Nef Merter ödeme planı!

Stüdyo ve 1 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen dairelerden meydana gelen Nef Merter Residence projesi Timur Gayrimenkul imzası taşıyor. İşte Nef Merter ödeme planı...

Nef Merter Rezidans fiyatları!

Metrobüse ve metroya yürüme mesafesinde yer alan Nef Merter 14 Evleri 2 blok halinde inşa ediliyor. Peki satışları devam eden Nef Merter Rezidans fiyatları ne kadar?

Nef Merter Evleri ulaşım!

Nef Merter Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire teslimlerinin 2016 yılının Eylül ayı içerisinde yapılması planlanan proje toplam 399 adet konuttan meydana geliyor.

Nef Merter 14 ödemeleri!

Nef Merter 14 ödemeleri haberimizin devamında yer alıyor. 10 ve 15 katlı 2 bloktan oluşan projede daireler 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Nef Merter 14 Evleri'nde ödemeler 2017'de başlıyor!

Timur Gayrimenkul tarafından 10 ve 15 katlı 2 blok olarak hayata geçirilen Nef Merter 14 projesinde satış süreci devam ediyor. Fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.

Nef'in Kolay Yatırım Fırsatı devam ediyor! Peşinatı 24 ayda öde!

Nef Merter 14 projesinde daire fiyatları 270 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kolay Yatırım Fırsatı ile peşinat 24 ay taksitle ödenirken, geri kalan kısım 2017'de banka kredisi ile ödeniyor.

Nef Merter 14 projesi ne zaman teslim?

Nef Merter 14 projesi 10 katlı ve 15 katlı 2 blok halinde yükseliyor. 1+0 ve 1+1 daire tiplerine yer verilen projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor. Peki Nef Merter 14 projesi ne zaman teslim?

Nef Merter 14 Evleri fiyatları!

Metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde inşa edilen Nef Merter 14 Evleri fiyatları daire tiplerine göre değişiyor. Satışları devam eden proje Timur Gayrimenkul imzası ile yükseliyor.

Nef Merter 14 adres!

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Merter 14 Evleri'nda yer alan dairelerin alanları 36 metrekareden başlıyor, 89 metrekareye kadar yükseliyor. Nef Merter 14 adres bilgileri haberimizde bulunuyor.

Nef Merter Konutları nerede?

Nef Merter daire fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 2 blok halinde yükselen projede daire alanları 39 - 89 metrekare arasında değişiyor. Peki Nef Merter Konutları nerede?

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı'yla taksit ödemeleri 2017'de başlıyor!

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı ile peşinat ödemeleri 24 aya bölünüyor. Böylelikle peşinat taksitleri 2 bin 700 TL'den başlıyor. Banka kredili ödemeler ise 2017'de başlıyor.

Nef Merter ödemeleri!

Stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinin yer aldığı Nef Merter Konutları Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçiriliyor. Nef Merter ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Timur Gayrimenkul Nef Merter Evleri!

Daire teslimleri Eylül 2016'da gerçekleşecek olan Timur Gayrimenkul Nef Merter Evleri 270 bin liradan başlangıç gösteriyor. Satışları devam eden proje 2 blok halinde yükseliyor.

Nef Merter Residence!

Timur Gayrimenkul imzası ile inşa edilen Nef Merter Residence konut projesinde yer alan dairelerin alanları 39 metrekare ile 89 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor.

Nef Merter Rezidans fiyatları!

Metrobüse ve metroya yürüme mesafesinde yer alan Nef Merter 14 Evleri 2 blok halinde inşa ediliyor. Peki satışları devam eden Nef Merter Rezidans fiyatları ne kadar?

Nef Merter Evleri ulaşım!

Nef Merter Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire teslimlerinin 2016 yılının Eylül ayı içerisinde yapılması planlanan proje toplam 399 adet konuttan meydana geliyor.

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı devam ediyor! Peşinatı 24 ayda öde!

Peşinatın 24 ayda ödendiği, banka kredisi taksitlerinin 2017 yılında başladığı Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı devam ediyor. Projede Peşinatlar için aylık taksit 2.700 TL'den başlıyor.

Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 iletişim!

Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 iletişim bilgileri haberimizde bulunuyor. Satışları devam eden projede yer alan dairelerin alanları 39 metrekare ile 89 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Nef Merter 14 ödemeleri!

Nef Merter 14 ödemeleri haberimizin devamında yer alıyor. 10 ve 15 katlı 2 bloktan oluşan projede daireler 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Nef Merter 14 iletişim bilgileri!

Yüzde 25 peşinat ödemeleri 2 yıl boyunca yapılan Nef Merter 14'te toplam 399 tane konut yer alıyor. Nef Merter 14 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Nef Merter 14 satış ofisi adres!

Nef Merter 14 satış ofisi adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Dairelerin 2016 yılı Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan projenin satış süreci devam ediyor.

Nef Merter 14 Evleri satış ofisi!

Nef Merter 14 Evleri satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Timur Gayrimenkul imzası ile yükselen proje stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Nef Merter 14 nerede Haberi

Nef Merter 14 nerede

'Nef Merter ne zaman teslim edilecek?' sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projeden bahsedelim. Satış süreci devam eden proje 10 ve 15 katlı 2 blok halinde yükseliyor.


Timur Gayrimenkul imzası ile inşa edilen Nef Merter Rezidans 'ta yer alan daireler modüler sistem sayesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak birleştirilebiliyor.


Nef Merter Evleri ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat tutarı teslime kadar aylık yüzde 1 oranında ödeniyor. Kalan bedel için banka kredisi ile vade yapılıyor. 


'Nef Merter ne zaman teslim edilecek?' sorusuna 2016 yılı Aralık ayı yanıtını verebiliriz. Projede yer alan konutların alanları 36 metrekare ile 56 metrekare arasında değişiyor. 


Nef Merter satış ofisi

Telefon: 444 9 633

Web: www.nef.com.tr

Özge...