Nevin Akçelik

Nevin Akçelik

Nevin Akçelik, İstanbul 3'ncü havalimanı yakınlarındaki arazisinde bir şehir oteli açacakmış...

Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi, Nevin Akçelik Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da Kağıthane, Sular İdaresi Hamidiye Mahallesi, Hasdal Caddesi'nde kuruldu.

Nev Alışveriş Merkezi Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Nev Alışveriş Merkezi Yatırımları Anonim Şirketi bugün Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nevin Kalyoncu ve Reyhan Kalyoncu kuruldu. 

Mimar Tech Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Mimar Tech Mimarlık Mühendislik İnşaat Müşavirlik Reklam Bilgisayar Güvenlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ülke Nevin İstanbulluoğlu tarafından kuruldu. 

Floor Zemin Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Floor Zemin Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Nevin Karakuzu tarafından kuruldu. 

Nevin Akçelik, 3. havalimanının yakınında otel açacak!

Nevin Akçelik, İstanbul 3'ncü havalimanı yakınlarındaki arazisinde bir şehir oteli açacakmış...

Load Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Load Mühendislik Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aytaç Akçelik tarafından kuruldu. 

East West Property Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

East West Property Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Nevin Yolcu ve Hadı El Kazwını ortaklığında kuruldu. 

Spero Group Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Spero Group Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Umut Haydar Akçelik imzasıyla kuruldu.

Ahmet Akçelik 30 dönümlük arazisini Türk Kızılayı'na bağışladı!

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde, Kızılırmak kıyısında bulunan 30 dönümlük arazisini Türk Kızılayı'na bağışlayan 79 yaşındaki Ahmet Akçelik'e altın madalya verildi.

Düzce Belediyesi'nden Nevin Duran'a yeni ev!

Eşi felçli olan ve tek çocuğu ile baraka bir evde yaşamlarını sürdürmek zorunda olan Nevin Duran’a Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü yardım eli uzattı.

Diyarbakır Sur'da 1277 yapı yıkıldı!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültürel Miras ve Turizm Daire Başkanı Nevin Soyukaya, ''148 hektarlık Suriçi’nin 10 hektarının tamamen yıkıldığını gördük. Ağustos ayında çekilen bir fotoğrafta toplamda yıkılan yapı sayısının 1277 olduğunu tespit ettik''dedi.

Nevin Soyukaya: Diyarbakır'da yıkımlar durmalı!

Hükümet Sur’un ‘aslına uygun’ olarak ‘yeniden yapılacağını’ söylüyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültürel Miras ve Turizm Daire Başkanı Nevin Soyukaya’ya göre amaç kenti değiştirmek.

TMMOB: Yapı stokunun yüzde 27'si yıkılmalı!

TMMOB, 17 Ağustos depreminin 17. yıldönümü nedeniyle “İstanbul depreme hazır mı?” başlığıyla rapor yayınladı. Raporu TMMOB İl Koordinasyon Kurulu sekreteri Cevahir Efe Akçelik okudu.

Erer Turizm İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Erer Turizm İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, Murat Tavukçuoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı, Nevin Tavukçuoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 50 bin TL sermaye ile 20 Haziran'da Kadıköy'de kuruldu.

Nevin Akçelik

Nevin Akçelik Nevin Akçelik

Para'da yer alan habere göre, Antalya'daki Manavgat Kızılağaç bölgesinde 21 yıl önce hizmete giren Club & Hotel Nena Hotel'in adının ilginç bir öyküsü var. Otel, İstanbul ve Diyarbakır'da madenleri olan Akçelik Madencilik'e ait.

1997'de söz konusu bölgede otel inşa eden ilk girişimcilerden olan firma sahibi Nadir Akçelik ile eşi Nevin Hanım birbirlerini çok seviyorlarmış. Birbirlerine olan sevgilerinden yola çıkarak Nevin'in Ne'si ve Nadir'in Na'sını birleştirip otellerine "NENA" adını vermişler.

Nadir Bey'in vefatından bu yana oteli tek başına çekip çeviren Nevin Hanım, 100 dönümlük arazi üstündeki Club&Hotel Nena'yı nakış nakış örerek büyütüyor.

Otelin karşısındaki 75 dönümlük araziyi de satın alan Nevin Hanım, burada organik tarım yapıyor. Tarlada yetiştirdiklerini misafirlerine sunuyor.

Yerinde duramayan bir yapıya sahip olan Akçelik'! yakından tanıyanlar onun hakkında, "Proje insanıdır, proje...