Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu! Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi, Nevin Akçelik Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da Kağıthane, Sular İdaresi Hamidiye Mahallesi, Hasdal Caddesi'nde kuruldu.Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi, Nevin Akçelik Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da kuruldu. 


Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi iş konusu; OTEL LOKANTA VE EĞLENCE YERLERİ a. Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. b. Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. c. Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. d. Şirket her türlü bilardo salonu, kahvehane, kafe, çay bahçeleri açar, kiralar, kiraya verir ve işletmesini yapar. TURİZM VE SEYAHAT ACENTALIĞI ULUSLARARASI VE ŞEHİRLERARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. f. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. g. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. h. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak.


Akçelik Turizm Otelcilik Anonim Şirketi adres: Kağıthane, Sular İdaresi Hamidiye Mahallesi, Hasdal Caddesi, İnciçiçeği Sokak, 1/1.