Nidapark Başakşehir ne zaman teslim edilir

Nidapark Başakşehir ne zaman teslim edilir

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı kapsamında firma bünyesinde vade farksız taksit avantajı sunuluyor. 5 blok halinde inşa edilen projede konut ve ticari alanlar yer alıyor.

Referans Gayrimenkul Başakşehir ofisi yarın açılıyor!

Referans Gayrimenkul Başakşehir'in yeni ofisi Erkut Memiş ile Birsen Memiş imzası ile Nidapark Başakşehir Dükkanları'nda yarın açılıyor. 

Nidapark İstinye ne zaman teslim edilecek?

12 bloktan oluşan Nidapark İstinye projesinde 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire tipleri bulunuyor. Satışları başlayan Nidapark İstinye ne zaman teslim edilecek?

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün açılıyor!

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin TURYAP Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün Erdal İmrek, Erkut Memiş, Cahit Yeşil ve Murat Meşin tarafından açılıyor..

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği yarın açılıyor!

Büyümeye devam eden TURYAP'ın yeni temsilciği yarın, Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin altındaki dükkanlarda açılacak.

Lal Bahçe Başakşehir ne zaman teslim?

12 katlı tek blok şeklinde yükselen Lal Bahçe Başakşehir projesi 36 adet daireden meydana geliyor. Peki Lal Bahçe Başakşehir ne zaman teslim?

Nidapark Bomonti daire fiyatları ne kadar?

Toplam 536 konut, 102 ofis ve 12 mağazadan meydana gelen Nidapark Bomonti projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Peki Nidapark Bomonti daire fiyatları ne kadar?

Başakşehir 3. İstanbul evleri ne zaman teslim?

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen 3.İstanbul projesinde 1.203 konut ve 212 ticari ünite yer alıyor. Peki Başakşehir 3. İstanbul evleri ne zaman teslim?

Başakşehir Kuzey Yakası Ticarileri ne zaman teslim?

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Kuzey Yakası Ticarileri İstanbul Başakşehir'de yer alıyor. Peki Başakşehir Kuzey Yakası Ticarileri ne zaman teslim?

Başakşehir Kuzey Yakası Ticarileri ne zaman bitecek?

Yakın zamanda satışa sunulacak olan Başakşehir Kuzey Yakası Ticarileri projesinde ön talepler alınıyor. Peki Başakşehir Kuzey Yakası Ticarileri ne zaman bitecek?

Başakşehir Nidapark Kayaşehir fiyat listesi!

Başakşehir Nidapark Kayaşehir fiyat listesi 534 bin TL'den başlıyor. Nidapark Kayaşehir projesi, Haziran 2018'de teslim ediliyor...

Nidapark Küçükyalı Tahincioğlu ne zaman teslim?

Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark Küçükyalı projesi 1.159 konut, 769 ofis, 82 ticari üniteden meydana geliyor. Peki Nidapark Küçükyalı Tahincioğlu ne zaman teslim?

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı Konutları fiyatları ne kadar?

Toplam 1.159 daire, 769 ofis ve 82 ticari birimden meydana gelen Nidapark Küçükyalı Konutları Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçiriliyor. Peki Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı Konutları fiyatları ne kadar?

Başakşehir 3. İstanbul projesi ne zaman teslim?

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Başakşehir 3. İstanbul projesi toplam 1.272 daire, 107 cadde mağazası ve 102 çarşı dükkanından meydana geliyor. Proje İstanbul'un Avrupa yakasında Başakşehir'de inşa ediliyor. Peki Başakşehir 3. İstanbul projesi ne zaman teslim?

Nidapark Başakşehir ne zaman teslim edilir

Nidapark Başakşehir ne zaman teslim edilir Nidapark Başakşehir ne zaman teslim edilir

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor. Proje 24 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 


Nidapark Başakşehir Residence'de konutlar 58,78 metrekare ile 209,48 metrekare arasında değişen büyüklükte dizayn edildi. Proje 374 daire ve 48 ticari üniteden oluşuyor. 

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı!

Yüzde 25 peşinatta kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisiyle 120 ay vade uygulanan Başakşehir Nidapark Rezidans'ta Tahincioğlu bünyesinde de vade farksız taksit fırsatı sağlanıyor. 


Konutların 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı Başakşehir Nidapark'ta teslimlerin 2017 yılı Ekim ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 5 bloktan meydana geliyor. 


Nidapark Başakşehir'de 2+1 dairelerin satışları tamamlandı, 3+1 dairelerin satış fiyatları 830 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede hamam, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme...