Nidapark Başakşehir ödemeleri

Nidapark Başakşehir ödemeleri

Daire alanlarının 88 metrekareden başladığı Nidapark Seyrantepe projesi Başakşehir Yeni Merkez 'e yakın konumda yükselecek. Nidapark Başakşehir satılık ev teslimleri Ekim 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Nidapark Başakşehir ödeme koşulları!

Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda yükselecek olan proje toplam 24 bin metrekare alan üzerine yayılacak. Nidapark Başakşehir ödeme koşulları kapsamında 120 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Rezidans satılık!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Rezidans satılık konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Banka kredili 120 ay vade imkanı sunan projede dairelerin yanı sıra ticari birimler de bulunuyor.

Nidapark Başakşehir ödemeleri!

Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arazisi üzerine inşa edilecek olan projede daireler 88 metrekareden başlıyor. Nidapark Başakşehir ödemeleri kapsamında 120 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Nidapark Başakşehir Evleri adres!

Daire büyüklüklerinin 88 metrekareden başladığı projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Nidapark Başakşehir Evleri adres bilgileri kapsamında Evvel İstanbul 'un yanında yükseliyor.

Nidapark Başakşehir ne zaman teslim?

5 blok şeklinde yükselecek olan proje konum bilgisine göre Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda olacak. Projede daireler 88 metrekareden başlıyor. Peki Nidapark Başakşehir ne zaman teslim?

Nidapark Başakşehir Evleri fiyatları!

Nidapark Başakşehir Evleri fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Toplam arsa alanı 24 bin metrekare olarak belirlenen projede 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

Nidapark Başakşehir Rezidans fiyatları!

Nidapark Başakşehir Rezidans fiyatları 511 bin TL'den başlıyor. Anahtar teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanan projede çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor.

Referans Gayrimenkul Başakşehir ofisi yarın açılıyor!

Referans Gayrimenkul Başakşehir'in yeni ofisi Erkut Memiş ile Birsen Memiş imzası ile Nidapark Başakşehir Dükkanları'nda yarın açılıyor. 

TOKİ Başakşehir Ayazma 2019 projesi 28 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Başakşehir Ayazma 2019 projesi nerede? TOKİ Ayazma 2019 projesinde kaç daire var?TOKİ Ayazma 2019 projesi fiyatları ne kadar? TOKİ Ayazma 2019 projesi ödemeleri nasıl? TOKİ Ayazma 2019 projesi kura çekişi ne zaman? İşte TOKİ Ayazma 2019 projesi 28 soruda tüm detaylarıyla...

Avrupark Hayat ödemeleri!

İstanbul Başakşehir Hoşdere'de hayata geçirilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. Avrupark Hayat ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 

Nidapark Kayaşehir ödemeleri 2018!

Nidapark Kayaşehir ödemeleri 2018 detayları haberimizde yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen projede konutunu ofisiyle isteyene yüzde 5 indirim sağlanıyor. 

Nidapark Kayaşehir satış ofisi!

Nidapark Kayaşehir satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 843 daire ve 28 ticari üniteden oluşan proje İstanbul Başakşehir'e bağlı Kayaşehir'de hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul Başakşehir güncel ödemeleri!

Adım İstanbul Başakşehir güncel ödemeleri 60 ay vade farksız olarak yapılabiliyor. Projede 2+1'den 5+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor...

Nidapark İstinye Sarıyer ödemeleri!

''Lüks bir hayatın sınırları olmayabilir ama projesi çizilebilir'' sloganıyla tanıtılan Nidapark İstinye projesinde metrekare birim fiyatı 23 bin TL’den başlıyor...

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün açılıyor!

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin TURYAP Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün Erdal İmrek, Erkut Memiş, Cahit Yeşil ve Murat Meşin tarafından açılıyor..

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği yarın açılıyor!

Büyümeye devam eden TURYAP'ın yeni temsilciği yarın, Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin altındaki dükkanlarda açılacak.

Başakşehir Grand Rezidans ödemeleri!

Başakşehir Grand Rezidans ödemeleri kapsamında 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor. Projede fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor...

Nidapark Bomonti Tahincioğlu ödemeleri!

Nidapark Bomonti projesinde 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Nidapark Bomonti'de fiyatlar KDV dahil 714 bin TL'den başlıyor...

Nidapark Kayaşehir'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde ''Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye 2019'da Başlayın'' kampanyası uygulanıyor...

Nidapark Kayaşehir 2017 ödeme kampanyası!

Nidapark Kayaşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor. Nidapark Kayaşehir'de yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Nidapark Başakşehir ödemeleri

Nidapark Başakşehir ödemeleri Nidapark Başakşehir ödemeleri

Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arazisi üzerine yayılacak olan projede daire tipleri arasında 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


5 blok şeklinde yükselecek olan Nidapark Başakşehir projesinde daire büyüklükleri 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede daire teslimleri Ekim 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor.


Ortak seçeneklerine göre spor alanları, yüzme havuzları, çok amaçlı salon, fitness, sauna, hamam, çocuk oyun alanları, otopark gibi donatı alanları bulunuyor.


Toplam 24 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan proje ulaşım bilgisine göre Evvel İstanbul'un yanında ve Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda olacak.


Nidapark Başakşehir satılık ev fiyatları 522 bin liradan başlangıç gösteriyor. 120 ay vade fırsatı sağlanan projede ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat sağlandığında kalan...