Nidapark İstinye iletişim

Nidapark İstinye iletişim

Nidapark İstinye projesi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın güvencesiyle, Tahincioğlu imzasıyla hayata geçiriliyor. Peki Nidapark İstinye konut teslimleri ne zaman?

Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık!

15 bin 525 metrekare alan üzerinde Emlak Konut GYO güvencesiyla hayata geçirilecek olan Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinin detayları netleşti. İşte, Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık daire seçenekleri..

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Emlak Konut GYO'nun "Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasına Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle katıldı...

Nidapark projelerinde 0,59 vade farkı!

Tahincioğlu, Nidapark istinye ve Nidapark Küçükyalı projelerinde 120 ay vadeli ve yüzde 0,59 vade farkı ile ödeme planı sunuyor.

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye’de 0.59 faiz fırsatı!

Merkez Bankası'nın politika faiz oranını bu ay 75 baz puan düşürmesiyle Tahincioğlu gayrimenkul şirketi konut faiz oranlarını 0.59’a düşürdüğünü belirtti…

Nidapark İstinye 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Tahincioğlu projelerinde 180 aya 0.79 vade imkanı!

Tahincioğlu yeni başlattığı kampanya kapsamında Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde 180 ay vade, 0.79 faiz oranı ile yatırımcılara avantajlı ödeme fırsatı sunuyor...

Nidapark İstinye'den 24 ay sıfır faiz fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Sarıyer'de yükselen Nidapark İstinye projesinden ev almak isteyenlere dev kampanya. Proje banka kredisiz 24 ay sıfır faiz imkanıyla vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Nidapark İstinye'nin istinat duvarı çöktü!

Sarıyer'de hayata geçirilen Nidapark İstinye projesinin istinat duvarı, henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü...

Nidapark İstinye 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Tahincioğlu'dan Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası'na destek!

Tahincioğlu, Çevre ve Şehircilik Başkanlığı'nın hayata geçirdiği “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına destek verdi. Firma, Nidapark İstinye, Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleriyle kampanyaya katılım sağladı. 

Tahincioğlu 6 ayda 631.5 milyon TL’lik ciro elde etti!

Tahincioğlu, 2018'in ilk yarısında konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL’lik ciro ile satış rekoru elde etti. Şirketin Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye projeleri ile 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti.

Nidapark Küçükyalı iletişim!

Nidapark Küçükyalı iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 68 bin 785 metrekare arsa alanında hayata geçirilen proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzasını taşıyor.

Ayyıldız Nidapark satış ofisi!

Ayyıldız Nidapark satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Kağıthane'nin en merkezi konumunda, metro istasyonun hemen yanında yükseliyor. 

Nidapark İstinye iletişim

Nidapark İstinye iletişim Nidapark İstinye iletişim

Toplamda 3 etaptan meydana gelen Nidapark İstinye projesinde 2+1’den 5+2’ye kadar tüm daire tipleri yer alıyor. 

Nidapark İstinye projesi İstanbul Sarıyer'de 73 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Daire büyüklüklerinin 90 ile 663 metrekare arasında değiştiği proje toplamda 538 apart üniteden meydana geliyor.


Nidapark İstinye konut teslimleri ne zaman?
Nidapark İstinye konut teslimleri 36 ay sonra yapılacak. 
 

Nidapark İstinye Panaroma etabında 24 blok 202 bağımsız bölüm, 
Nidapark İstinye Koru etabında 12 blok 134 bağımsız bölüm ve 
Nidapark İstinye Vadi etabında 19 blok 202 bağımsız bölüm yer alıyor.


Nidapark İstinye projesinde metrekare birim fiyatı 23 bin TL’den başlayan projede 60 ay sıfır faizle taksit imkanı sağlanıyor. 

Birçok sosyal alana sahip projede fitness salonları, kapalı ve açık yüzme havuzları mevcut. 

Tel:444 48 46