27 / 06 / 2022

nuvo dragos maltepe projesi

nuvo dragos maltepe projesi

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta hemen teslim hemen tapu fırsatı sunuluyor. 

Nuvo Dragos Maltepe'de 337 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 337 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos ödeme planı!

Maltepe Nuvo Dragos ödeme planı haberimizin içinde yer alıyor. Maltepe Nuvo Dragos projesinde; spor alanları, sauna, fitness center, otopark, güvenlik, yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar sunuluyor.

Nuvo Dragos Maltepe projesi!

Nuvo Dragos Maltepe projesi Özderici GYO tarafından İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de inşa ediliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor...

Özderici GYO Nuvo Dragos iletişim!

Özderici GYO imzaı ile İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilen ve içinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ile 3 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu Özderici GYO Nuvo Dragos iletişim bilgileri...

Nuvo Dragos Maltepe projesi!

Nuvo Dragos Maltepe projesi Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. Maltepe Nuvo Dragos fiyatları 331 bin 667 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon mevcut...

Özderici GYO Nuvo Dragos ne zaman teslim?

Özderici GYO Nuvo Dragos ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor

Maltepe Nuvo Dragos'un değeri belli oldu!

Özderici GYO, Maltepe Nuvo Dragos Projesi'nin 2021 değerleme raporunu yayınladı. Peki Maltepe Nuvo Dragos'un değeri ne kadar ?

Maltepe Nuvo Dragos 120 ay vade kampanyası!

Maltepe Nuvo Dragos 120 ay vade kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projenin satış süreci devam ediyor.

Maltepe Nuvo Dragos'ta 0,98 faiz 120 ay vade yüzde 0 KDV!

Yaşamın başladığı Maltepe Nuvo Dragos projesinde 0,98 faiz 120 ay vade yüzde 0 KDV avantajı sunuluyor.

Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Maltepe'de hayata geçirdiği Nuvo Dragos projesinde yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor...

Nuvo Dragos'ta 120 ay 0,98 faiz fırsatı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta 120 ay 0,98 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim imkanı!

Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos projesinde hemen tapu ve hemen teslim fırsatı bulunuyor. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. 

Nuvo Dragos'ta hemen teslim hemen tapu fırsatı!

Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Projede hemen tapu ve hemen teslim imkanı sunuluyor..

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı!

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özderici GYO imzasını taşıyan proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Nuvo Dragos'ta 2+1 daireler 4 bin TL taksitle!

Özderici GYO imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim avantajı devam ediyor. Nuvo Dragos'ta hemen tapu fırsatı sunuluyor..

Nuvo Dragos'ta peşinde yüzde 20 indirim fırsatı!

Maltepe’de yükselen adalar manzaralı Nuvo Dragos’un konforlu daireleri, anında yaşamaya ve kazandırmaya hazır. Projedeki konutlar peşinde yüzde 20 indirim avantajıyla satışta...

Özderici Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim!

Özderici Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa edilen projede 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.

Nuvo Dragos fiyat bilgisi!

Nuvo Dragos fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Özderici GYO imzasıyla İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen projede 120 ay 0.98 faiz oranı ile ödemeler yapılıyor. 

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı!

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı ile ödemeler yapılıyor. Özderici GYO imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen projede Adalar manzaralı ferah ve konforlu 3+1 daireler, 2+1 fiyatına satılıyor.

nuvo dragos maltepe projesi Haberi

nuvo dragos maltepe projesi

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla yükselen Nuvo Dragos projesinin  ilk etabında 484 adet daire ve 8 ticari ünite, ikinci etabında ise 515 daire yer alıyor. 

Nuvo Dragos'un ilk etabı 2 blok, ikinci etabı ise 3 bloktan meydana geliyor. Maltepe Nuvo Dragos'un ilk etabında 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire, ikinci etabında ise 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 

Projede bulunan  1+1 dairelerin büyüklüğü 66- 89 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklüğü 101 - 154 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 156 - 219 metrekare arasında değişiyor. 

Maltepe Nuvo Dragos projesinde 120 ay 0,98 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. Hemen teslim hemen tapu imkanınında sağlandığı projede yüzde 20 indirim de uygulanıyor. 

 Nuvo Dragos'ta özel peyzajlı geniş bahçeler, açık...