Nuvo Dragos ödemeleri

Nuvo Dragos ödemeleri

Maltepe Bölgesi’nin en çok tercih edilen projesi Nuvo Dragos’ta şimdi de ev sahiplerine büyük ödeme avantajı ile özel bir kampanya başladı. Nuvo Dragos’ta 0.98 faize ek sıfır KDV imkanı sunuluyor. 

Nuvo Dragos'ta 120 ay 0,98 faiz fırsatı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta 120 ay 0,98 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı!

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özderici GYO imzasını taşıyan proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Özderici Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim!

Özderici Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa edilen projede 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.

Nuvo Dragos fiyat bilgisi!

Nuvo Dragos fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Özderici GYO imzasıyla İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen projede 120 ay 0.98 faiz oranı ile ödemeler yapılıyor. 

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı!

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı ile ödemeler yapılıyor. Özderici GYO imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen projede Adalar manzaralı ferah ve konforlu 3+1 daireler, 2+1 fiyatına satılıyor.

Nuvo Dragos'ta yüzde 5 peşinatla!

Nuvo Dragos'ta yüzde 5 peşinatla ödemeler yapılıyor. İstanbul’un en özel manzaralarından Adalar manzarasına hakim proje 2 bin 726 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Nuvo Dragos'tan yüzde 20 indirim avantajı!

Nuvo Dragos’un adalar manzaralı konforlu daireleri, anında yaşamaya ve kazandırmaya hazır.  Projenin konforlu yaşamın kapılarını aralayan daireleri peşin ödemelerde yüzde 20 indirim avantajıyla satışta... 

Nuvo Dragos Evleri fiyatları!

Maltepe Nuvo Dragos Evleri 'nde yer alan dairelerin alanları minimum 66 metrekare, maksimum ise 219 metrekare olarak dizayn edildi. Peki Nuvo Dragos Evleri fiyatları ne kadar?

Nuvo Dragos Maltepe ödemeleri!

Nuvo Dragos Konutları 999 adet daire, 1 adet ofis, 1 adet müstakil villa ve 6 adet mağazadan meydana geliyor. Proje 5 blok halinde yükseliyor. İşte Nuvo Dragos Maltepe ödemeleri...

Nuvo Dragos'ta 327 bin TL'dan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos projesi, Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 187 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip proje 999 konuttan oluşuyor. Projedeki toplam satılabilir alanı 122 bin 900 metrekare...

Özderici GYO Nuvo Dragos Evleri'nde hemen teslim! 0 faizle!

Özderici GYO Nuvo Dragos Evleri'nde yer alan dairelerin ilk etabında teslimler hemen yapılıyor. 2015 sonunda teslim edilecek ikinci etaba sahip projenin ödemelerinde faizsiz vadelendirme seçeneği uygulanıyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de hemen teslim daireler! 60 ay 0 faizle!

Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan dairelerin teslimleri ilk etapta hemen yapılıyor. İkinci etapta ise teslimler 2015 sonunda yapılacak. Proje kapsamında 60 ay faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor.

Nuvo Dragos projesinde 60 ay faiz!

Nuvo Dragos Maltepe projesi Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. Yüzde 1 KDV oranı uygulanan projede yer alan konutların alanları 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Nuvo Dragos Maltepe 60 ay 0 faiz, yüzde 1 KDV'yle!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Nuvo Dragos Maltepe projesinde toplam 999 konut bulunuyor. Nuvo Dragos Maltepe 60 ay 0 faiz, yüzde 1 KDV'yle satışa sunuluyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 60 ay 0 faizle! Hemen teslim konutlar!

Nuvo Dragos Maltepe projesinde yer alan daireler için 60 ay faizsiz vadelendirmenin yanı sıra yüzde 1 KDV uygulanıyor. Projede ilk etaptaki dairelerin teslimleri ise hemen yapılıyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 337 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos Maltepe projesi toplam arsa alanı 52 bin metrekare olarak belirlendi. Özderici GYO Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan dairelerin fiyatları 337 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos projesinde fiyatlar 337 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Maltepe'de hayata geçirilen Maltepe Nuvo Dragos projesinde ilk etap teslimleri hemen yapılıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 337 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 337 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos'ta 337 bin TL'ye 1+1!

Maltepe Nuvo Dragos projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'ye 1+1!

52 bin metrekare arsa alanına sahip olan Nuvo Dragos projesinde toplam 999 konut yer alıyor. Nuvo Dragos projesinde yer alan 1+1 dairelerin 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Özderici GYO imzasıyla hayata geçirilen Maltepe Nuvo Dragos projesi 52 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Maltepe Nuvo Dragos projesinde fiyatlar 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos ödemeleri Haberi

Nuvo Dragos ödemeleri

Yüksek faiz oranları yüzünden ev sahibi olamayıp bekleyenlerin yeni yıla ev sahibi olarak girmelerini sağlayacak kampanyada, Nuvo Dragos faiz oranını yüzde 0.98’e indirdi. 

Üstelik buna ek olarak KDV de sıfırlandı. Nuvo Dragos’ta 120 ay vade seçeneği ile 4 bin 900 TL taksitlerle satışa sunulan 2+1 daireler, anında yaşama kapılarını araladığı gibi 3 bin TL’ye kadar kira getirisi ile de ödeme planının da büyük bir bölümü sübvanse edebiliyor.

Nuvo Dragos, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği ile her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor. Açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı ile Nuvo Dragos, bir evden daha...