28 / 11 / 2022

Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ocak Ofis Dizayn İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Haydar Ocak tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 13 Ağustos 2013 tarihinde Mecidiyeköy, Şişli'de kuruldu

Ofis sektörü hareketlendi!

Ofis ve iş yeri inşaatı için alınan ruhsat sayısı Kovid-19 salgınına rağmen artış gösterdi. Ocak-haziran döneminde ruhsat verilen ofislerin yüzölçümü 2020'nin aynı dönemine göre yüzde 108 yükseldi ve 1.2 milyon metrekareyi geçti.

Ser Dizayn Mühendislik Mimarlık ve Müşavirlik Limited Şirketi kuruldu!

Ser Dizayn Mühendislik Mimarlık ve Müşavirlik Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Yıldız, Kemal Seviner ve Semih Sağocak tarafından kuruldu.

İstanbul'da en yüksek ofis kirası Levent'te!

Propin tarafından hazırlanan ve 2019 Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan "İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2019 Birinci Çeyrek Raporu" yayınlandı. Rapora göre, talep edilen en yüksek kira rakamı 35 ABD Doları /m²/ay’la MİA’da yer alan Levent Bölgesi’nde görüldü...

İstanbul Ofis Pazarı 2018 1. çeyrek raporu yayınlandı!

Propin tarafından hazırlanan ve 2018 Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan “İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2018 Birinci Çeyrek Raporu“ yayınlandı. 

Nidapark Küçükyalı Maltepe'de 'Şimdi al Ocak 2019'da öde' kampanyası!

2020 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nidapark Küçükyalı projesi 1.159 daire, 769 ofis ve 82 ticari birimden meydana geliyor. Nidapark Küçükyalı Maltepe'de 'Şimdi al Ocak 2019'da öde' kampanyası başladı.

Emlak Konut Kuzey Yakası Başakşehir ofis fiyatları!

Karma konseptte dizayn edilen Kuzey Yakası Başakşehir projesi 373 adet ofisten meydana geliyor. Emlak Konut Kuzey Yakası Başakşehir ofis fiyatları 349 bin TL'den başlıyor.

Axis İstanbul ofis fiyat 2017!

Ofis ve alışveriş merkezi alanından oluşan Axis İstanbul projesinde 27 Ocak'a kadar sıfır peşinat, sıfır faizle ödemeler yapılabiliyor. İşte Axis İstanbul ofis fiyat 2017...

Corner Office Beylikdüzü ofis fiyatları!

Toplam 59 ofis ve 13 adet dükkandan meydana gelen Corner Office Beylikdüzü projesinde ofislerin büyüklükleri 44 metrekare ile 130 metrekare arasında dizayn edildi. Corner Office Beylikdüzü ofis fiyatları...

Doğanlar Ofis Dizayn Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğanlar Ofis Dizayn Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İbrahim Doğan ve Süleyman Aslan ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 23 Mayıs'ta Ataşehir, Yeni Çamlıca Mahallesi, Kargı Sokak'ta kuruldu.

İşte ofis dizaynında yeni trendler!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Esen Evran bugünkü yazısında çalışma mekanlarını ve ofis dizaynlarını anlattı. İşte Evran'ın o yazısı...

İstanbul'un en yüksek ofis kirası Levent'te!

Propin'in hazırladığı ve 2016 Ocak, Şubat, Mart aylarını kapsayan "İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2016 Birinci Çeyrek Raporu” açıklandı. 2016 Birinci Çeyrek Dönemi’ne ait kira ortalamaları, boşluk oranları, stok bilgileri raporda bulunuyor.

Fi Dizayn Mimarlık Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fi Dizayn Mimarlık Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Savaş Memiç tarafından 100 bin TL sermaye ile 25 Ocak'ta Beykoz, Akbaba Mahallesi, Kireçli Çıkmazı Sokak'ta kuruldu.

BH Dizayn İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

BH Dizayn İnşaat Limited Şirketi, Bülent Hayta tarafından 10 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta İstanbul İl'i, Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Tan Sokak, Öntan Apartmanı'na kuruldu.

Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Haydar Ocak tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 13 Ağustos'ta kuruldu. Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hissesinin tamamı Haydar Ocak'a ait. 


Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak..ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Ocak Ofis Dizayn İnşaat DEkorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Mecidiyeköy, Gülbağ Mahallesi, Meriç Pasajı...