26 / 05 / 2022

Ödemişe yeni halı saha mı inşa edilecek

Ödemişe yeni halı saha mı inşa edilecek

Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Emirli Mahallesi 'nden sonra Kazanlı Mahallesi 'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Elektriğe yeni zam kapıda! Faturalar yine yükselecek! Elektriğe ne kadar zam gelecek?

Elektriğe yeni zammın kapıda olduğu belirtiliyor. Peki elektriğe ne zaman zam gelecek? Elektrik faturalarına ne kadar zam yapılacak? İşte milyonların merak ettiği o detaylar... 

Amine Gülşe yeni şirket kurdu!

Oyuncu Amine Gülşe gayrimenkul sektörüne adım attı. Gülşe, Didar Cansel Rızvanoğlu ile yeni şirket kurdu. Meda Dekorasyon Ve İç Mimarlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Avrupa Birliği'nden İsrail'e yeni yerleşimleri durdurma çağrısı!

Avrupa Birliği (AB), İsrail'e işgal altında olan Filistin'de yeni yerleşimler hayata geçirme kararından vazgeçme çağrısı yaptı.

Antalya Serik'e yeni hastane müjdesi! 

Serik Belediyesi, ilçeye inşa edilecek yeni hastane için çalışmalara başladı. İlçe belediyesi inşa edilecek hastane için olağanüstü toplandı. 

İzmir Gaziemir'e yeni bisiklet yolu müjdesi!

İzmir'de Gaziemir’e kazandırılan BİSİM istasyonlarının açılış töreninde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Halil Arda, istasyonların sayısının 4’e çıkarılacağının ve yeni bisiklet yolları yapılacağını açıkladı.

Karacabey’e yeni şehir kütüphanesi hedefi!

Bursa'da Karacabey Sadık Yılmaz İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Sedat Özden'la buluşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kütüphanenin işleyişinin ve imkanlarının daha kullanışlı hale getirilmesiyle fikir alışverişi yaparken ilçeye yakışacak standartlarda yeni bir kütüphane kurulması için de çalışma

Nusret Gökçe yeni zinciri SaltBae'yi dünyanın dört bir tarafında açacak!

Adını dünya markası yapan girişimci Nusret Gökçe, yeni zinciri SaltBae'yi önce Londra, Pekin ve Honh Kong'a sonrada dünyanın dört bir tarafına açacağını söylüyor.

Antalya Kepez'e yeni okullar geliyor!

Antalya Kepez ilçesine yeni okullar inşa ediliyor. Kepez ilçesinde muhtarlar mahallelerinin eğitim alanındaki yatırım ihtiyaçlarını anlattı. Başkan Tütüncü “Yeni okullar geliyor” dedi...

Tosyalı Holding'ten Kilis’e yeni eğitim kampüsü!

Tosyalı Holding’in eğitime destek sağladığı yeni adres Kilis oldu. Türkiye'de bu zamana kadar onlarca eğitim yatırımını üstlenen ve Milli Eğitim Bakanlığı’na devreden Tosyalı, şimdi de Kilis merkezinde eğitim kampüsü için çalışmalara başladı...

Avcılar İnşaat'tan İzmir'e üç yeni proje geliyor!

Avcılar İnşaat, kuruluşunun 30’uncu yılını Bayraklı, Gaziemir ve Çeşme’de hayata geçireceği toplam değeri 925 milyon TL olan üç yeni projeyle kutlayacak.

Nusret Gökçe yeni şubesini Mikonos’ta açacak!

Tuzlama hareketiyle fenomenleşen Nusret Gökçe, yeni şubesini Yunanistan’ın gözde tatil noktası Mikonos’ta açacak. Ünlü işletmeci bundan sonraki et servislerini de drone ile yapacak...

Gaziantep'e yeni şehir hastanesi müjdesi!

Gaziantep'te düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'e yeni şehir hastanesi müjdesi verdi.

Arnavutköy’e yeni açık hava tiyatrosu müjdesi!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım yaptığı açıklamada “Arnavutköy’e yeni açık hava tiyatrosu yapacağız” dedi.

Ödemişe yeni halı saha mı inşa edilecek Haberi

Ödemişe yeni halı saha mı inşa edilecek


Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin spor etkinlerine katkı sağlamak için okul bahçelerine voleybol sahası ve oyun grupları yerleştiren belediye, Emirli Mahallesi'nden sonra Kazanlı Mahallesi'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Mahalle sakinlerinin taleplerini değerlendiren ve çalışmaları yerinde inceleyen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçenin her köşesindeki vatandaşlara eşit hizmet götürme sözünü yerine getirmek için çalıştığını söyledi. Badem, "Merkeze uzak bölgelerdeki vatandaşlarımızın ve gençlerimizin spor yapmaları için halı saha projelerimizi uygulamaya başladık. İlk olarak Emirli mahallemizde 1500 metrekare alanda halı saha ve giyinme kabinlerinin bulunduğu bir spor kompleksi yapıyoruz" dedi.

Kazanlı Mahallesi'nde yapılacak halı sahanın Bozcayaka ve Balabanlı mahallelerine yakın olmasından dolayı geniş bir kitleye hitap edeceği bildirildi. Yeni...