ödül yapı konut projeleri

ödül yapı konut projeleri

Ödül Yapı tarafından Balıkesir Altınoluk'ta hayata geçirilen Altınoluk Confor projesinde 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlıyor.

Metal Yapı Konut'un acı günü! Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti!

Metal Yapı Konut'un kurucusu ve Doğa Koleji’nin eski sahibi olan ve kurumun girdiği ekonomik krizi sonrasında çok tartışılan iş insanı Ömer Saçaklıoğlu yaşamını yitirdi.

Manisa'daki depremde 305 ağır hasarlı konut tespit edildi! 

Manisa Valiliği, 22 Ocak'tan bu yana meydana gelen depremler sonrası yapılan hasar tespit incelemelerinde toplam 305 ağır hasarlı, 802 az hasarlı yapı-konut tespit edildiği bilgisini verdi...

Limatek Yapı Konut İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Limatek Yapı Konut İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İlyas Erzengin tarafından kuruldu.

HEP İstanbul en iyi sürdürülebilir konut projesi seçildi!

Tekfen Gayrimenkul tarafından çevre dostu bir proje olarak hayata geçirilen HEP İstanbul, bu yıl Amerika’da düzenlenen ISBS2019 Sustainability Award - En İyi Sürdürülebilir Uygulamalar Yarışması’nda Sürdürülebilir Yapı–Konut Kategorisinde birinci seçildi.

Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim!

Evim Türkiye Fuarı’na Blue Lake ve Kemerlife XXIII projeleriyle katılan Metal Yapı Konut fuara özel olarak yüzde 15 indirim uyguluyor.

Metal Yapı Konut, Metal Gayrimenkul'e 4,6 milyon TL ödedi!

Metal Gayrimenkul tarafından Metal Yapı Konut A.Ş.'den alacağı olan 13 milyon 951 bin 552 TL'nin birinci taksit ödemesi bugün 4 milyon 652 bin TL olarak tahsil edildi...

Sur Yapı’nın 16 projesinde 120 ay 0.98 vade ile altın gibi kampanya!

Sur Yapı, konut kredisi faizlerinin düşmesiyle birlikte ev sahibi olmak isteyenler için ‘Altın gibi’ bir kampanya fırsatı sunuyor. Sur Yapı İstanbul ve Antalya’daki toplam 16 projesinde, alıcılara cazip fiyatlar ile destek oluyor. 

Ödül Yapı Revan Köşk satışta!

Ödül Yapı imzasını taşıyan Revan Köşk projesi satışa çıktı. Kayseri Altınoluk Mahallesi'nde 4+1 şeklinde 13 villadan meydana gelen projede kaba inşaat devam ediyor.

Eroğlu Yapı'dan bakanlığın konut kampanyasına tam destek!

Gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip Eroğlu Yapı, konut kampanyasına tam destek verdi...

Dövizdeki dengesiz yükseliş konut alıcısında güvensizlik oluşturuyor!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Karali, “Döviz kuru dengesiz şekilde yükseldiği zaman müşteri açısından bir güvensizlik oluşturuyor." dedi..

Ege Yapı konut kampanyasına 3 projeyle destek veriyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında gösterilen Ege Yapı, “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına 3 projeyle destek verdiğini açıkladı. 

Ödül Yapı Alyans fiyatları!

Ödül Yapı Alyans fiyatları haberimizde yer alıyor. Kayseri İldem bölgesinde hayata geçirilen projede 144 konut bulunuyor.

Metal Yapı Konut 2,5 milyar dolar ciro hedefliyor!

“En büyük hayalimiz Empire State gibi İstanbul’a simge olabilecek ikonik bir bina kazandırmaktı” diyen Metal Yapı Konut Genel Müdürü Karali, “5 yılda planladığımız projeler ve arsa stoku ile hedefimiz 2,5 milyar dolar ciroya ulaşmak” diyor.

ödül yapı konut projeleri Haberi

ödül yapı konut projeleri

Balıkesir Altınoluk'ta Ödül Yapı imzasıyla hayata geçirilen Altınoluk Confor projesi 4 bloktan meydana geliyor. Projede 2 blok 3+1, diğer 2 blok ise 4+1 şeklinde tasarlandı.


Altınoluk Confor projesinde toplam 72 adet daire bulunuyor. Projede konut satışları başladı.


3+1 bloğunda yer alan daireler 2016 sonunda teslim edilirken, 4+1 bloğunda yer alan daireler ise 2017 Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Proje şehir merkezine ve OSB'ye yakın bir konumda yükseliyor. Altınoluk Confor'un imkanları arasında, çocuk oyun alanları, mini basketbol ve futbol sahası, kamelyalar,toplantı salonu, görüntülü diafon ve güvenlikli bina girişi yer alıyor. 


Balıkesir Altınoluk Confor projesinde yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlayarak değişiyor. 


Ödül Yapı iletişim;

Web: http://www.odulyapi.com/

Tel: 0532 232 22...