ONS İncek Ankara satış ofisi

ONS İncek Ankara satış ofisi

Kampanya kapsamında; 60 aya kadar yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 ve yüzde 50 peşinatlarla ara ödemeli ya da ara ödemesiz sıfır faizle vadelendirme yapılan ONS İncek satış ofisi telefon numarası şu şekilde: 444 66 74...

Gram altın rekor kırdı, spot altın 9 yılın zirvesinde!

Koronavirüs vakalarında devam eden artışlar uluslararası piyasalarda spot altının ons fiyatını 9 yılın zirvesine taşıdı. Yurt içinde de gram altın fiyatı 397 liraya ulaşarak rekor tazeledi.

Ekonomilerin normale dönüşü altın fiyatlarında önemli rol oynayacak!

Çin'de ortaya çıkan Kovid-19 salgını nedeniyle merkez bankaları ve hükümetlerce alınan trilyonlarca dolarlık önlemler, mayısta altının ons fiyatını 1.765 dolarla yaklaşık son 8 yılın en yükseğine çıkarırken, gram altın da 396,5 lira ile rekor kırdı.

Altın fiyatları 8 yılın zirvesinde!

Küresel piyasalarda Kovid-19 pandemisine bağlı önlemlerin öngörülenden uzun süreceğine ilişkin beklentilerin güç kazanmasıyla altın fiyatları ons başına 1.760 doları aşarak 2012 yılının ocak ayından bu yana en yüksek düzeye yükseldi.

Dolar 6.80'in üzerinde! Altın rekora doymuyor!

Dolar kuru ve ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan gram altın 378.13 liradan işlem görüyor.

Gram altın kaç lira oldu?

Cuma günü, dolar kuru ve altının ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan gram altın, günü bir önceki kapanışa göre yüzde 2,0 artışla 350,1 liradan tamamladı.

Altın fiyatlarında dalgalı seyir devam edecek mi?

AA Finans Analisti İslam Memiş,"Kısa vadeli yükselişlerden sonra nisan ile birlikte altının ons fiyatının 1.450 dolar seviyesine sarkacağını, altının gram fiyatının ise 320 lira seviyesine kadar gerileyeceğini tahmin ediyorum." dedi.

Altın güvenli liman olmaktan çıkıyor mu?

Yatırımcılar, altını güvenli liman olarak tercih ederken, altının ons fiyatı ilk çeyrekte koronavirüs salgını sebebiyle sert dalgalandı.

Altın yaklaşık 7 yılın zirvesinde!

Altının ons fiyatı, jeopolitik risk algısının artmasının etkisi ile 1.582 dolarla yaklaşık 7 yılın, gram altın da 303,7 lira ile 5,5 ayın zirvesini gördü.

Altının onsu düşme eğiliminde!

Altına yatırım yapmak isteyenler dikkat. Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, altın onsunun düşmesi ile yükselmesinin nedenlerini kendi Twitter hesabında kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 13 maddelik "altın ons" analizi...

Altının ons fiyatı neden düşüyor? Ne zamana kadar düşer?

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, "Altının ons fiyatı neden düşüyor? Ne zamana kadar düşer?" sorusunu kendi Twitter hesabında 14 maddede yanıtladı. İşte 14 maddede "altın" analizi...

Ons Ticaret Yapı İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ons Ticaret Yapı İnşaat Sanayi Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de Fatih Beluk tarafından 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018!

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen Ons İncek , tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor..

Ons İncek güncel fiyat listesi Ocak 2018!

Ons İnşaat'ın Ankara'da hayata geçirdiği Ons İncek projesinde dairelerin fiyatları güncellendi. İşte Ons İncek güncel fiyat listesi Ocak 2018...

ONS İncek Ankara satış ofisi

ONS İncek Ankara satış ofisi ONS İncek Ankara satış ofisi

ONS İncek satış ofisi hakkında bilgilere geçmeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim. 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan projede toplam 992 adet daire yer alıyor. 


ONS İncek Residence Ankara'da; yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, otopark, güvenlik gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 


ONS İncek satış fiyatları!

1 oda 1 salon daireler 308 bin TL'den,

2 oda 1 salon daireler 410 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Ankara'nın İncek bölgesinde, ONS İnşaat imzasıyla hayata geçirilen ONS İncek satış ofisi telefon numarası şöyle:  444 66 74. Projede satışlar devam ediyor. 


Ankara ONS İncek'te; 60 aya kadar yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 ve yüzde 50 peşinatlarla ara ödemeli ya da ara ödemesiz sıfır faizle taksitlendirme yapılıyor. 


ONS İncek satış ofisi

Telefon: 444 66 74

Web Adresi: