Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projeler mi yapacak

Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projeler mi yapacak

Orakçı Grup, inşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdürüyor. Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor.

Orakçı Grup inşaat sektöründe büyüyor!

Orakçı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Orakçı,"İnşaat sektöründe büyümeyi sürdürüyoruz. Bursa'dan sonra Çorlu'da da konut projesi inşaatlarımız sürüyor. Bursa için de yeni projelerimiz yolda.s" dedi.

Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projelere hazırlanıyor!

Orakçı Grup, inşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdürüyor. Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor.

Köroğlu Grup İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Köroğlu Grup İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muhammet Doğuş Köroğlu tarafından 200 bin TL sermaye ile 4 Aralık'ta Kartal, Cevizli Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi'nde kuruldu.

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

4Gen Grup İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi, Tahir Aktüre, Sedat Okutan, Murat İleri, Serdar Kaya ortaklığıyla 1 milyon TL sermaye ile 3 Aralık'ta Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Reyhan Sokak'ta kuruldu.

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

MH Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Ergül Yönetim Kurulu Üyeliğinde 200 bin TL sermaye ile 2 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi, 22.Ada Sokak Dolapdere Sanayi Sitesi'nde kuruldu.

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gültekin Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nadir Gültekin tarafından 20 bin TL sermaye ile 27 Kasım 'da Kartal, Atalar Mahallesi, Üsküdar Caddesi 'nde kuruldu.

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özler Grup İnşaat Ahşap Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fayık Öz tarafından 50 bin TL sermaye ile, 13 Kasım'da İstanbul Ümraniye'de kuruldu.

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baytemir Grup İnşaat Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Baytemir tarafından 10 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Zeytiburnu, Telsiz Mahallesi, Balıklı Yol Sokak'ta kuruldu.

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hafızoğlu Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Hafızoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Sultangazi, Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi'nde kuruldu.

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Grup İnşaat Limited Şirketi, Yaşar Balkanlı ve Cüneyt Arikan ortaklığıyla 500 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Bahçelievler, Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi' nde kuruldu.

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özmertaş Grup İnşaat Gıda Tekstil Maden Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muammer Çelik tarafından 30 bin TL sermaye ile 4 Kasım'da Sultangazi, 50.Yıl Mahallesi'nde kuruldu.

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurhan Demirci tarafından 100 bin TL sermaye ile 3 Ekim'de Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Atışalanı Caddesi'nde kuruldu.

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GRS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fırat Giresunlu tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Kasım'da Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, Bağ Sokak'ta kuruldu.

Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projeler mi yapacak

Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projeler mi yapacak Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projeler mi yapacak

İnşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdüren Orakçı Grup, bugün çok sayıda belediye ve şirketin çözüm ortağı konumunda çalışıyor. Müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmayı kendine ilke edinen Orakçı Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor. 


Anadolu'nun çeşitli illerinde öğretmenlik yaptıktan sonra ticarete atılan Hikmet Orakçı tarafından 1978 yılında kurulan grup, ilk olarak altyapı inşaatları yaparak belediyelere hizmet vermeye başladı. 1990'lı yılların başında, belediyelerin temizlik hizmetleri konusunda özel sektörden hizmet satın almaya başlamasıyla sektörün ilk firmaları içinde yer aldı. 1996 yılında Bursa dışında ilk hizmet şantiyesini kurdu. 2000 yılında Orakçı Grubun ilk endüstriyel girişimi olan Orakçı Makina kuruldu ve araç üstü ekipman imalatına başlandı. 2004 yılında otomotiv sektörüne adım atarak, plastik enjeksiyon parça imalatına...