Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 nerede

Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 nerede

2 etap halinde Bursa'da yükselen Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2, 204 adet konuttan meydana geliyor. Projede 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 157 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut GYO arsaları Fuzul Yapı radarında!

Yeni projesi Air Başakşehir'i geçtiğimiz aylarda satışa çıkaran Fuzul Yapı yeni projeler için düğmeye bastı. Firma son olarak Emlak Konut GYO’nun Dikilitaş ihalesini kazandı.

Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi nerede? 

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı yeni projesi için harekete geçti. Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi nerede? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor... 

Eşbah Yapı Küçükçekmece projesi ön talep topluyor! Yeni proje!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Eşbah Yapı yeni projesi için düğmeye bastı. Küçükçekmece Marmara Sanayi Sitesi'nde yükselecek olan proje, Eşbah Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projeler konseptinde olacak. 

Göktekin Yapı, yeni 'marka konut' projelerine haziranda başlayacak!

Adana'da faaliyet gösteren Göktekin Yapı, marka konut iddiasıyla yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Göktekin Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Göktekin,"Yeni konut projesine hazian ayında başlıyoruz” dedi...

Ege Yapı yeni projelere hazırlanıyor!

Ege Yapı yeni projelere hazırlanıyor. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, sektörün 2020'de yüzde 4-5 arasında büyüyeceğini öngördüklerini söyledi...

Teknik Yapı'dan yüzde 30 indirim ara ödeme yok kampanyası!

Kamu bankalarının gayrimenkul piyasasını eski dinamiklerine kavuşturma çabasına destek veren Teknik Yapı yeni bir kampanya başlattı. 

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası!

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde ödemeler adım adım yapılıyor. 

Ege Yapı evin yapıldıkça öde kampanyası başlıyor!

Ege Yapı yeni bir güvence devri başlatıyor.  Ege Yapı, Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde Türkiye’de ilk defa uygulanacak farklı bir kampanyaya imza atıyor. 

Atış Yapı yeni projelere hazırlanıyor!

Son yıllarda hayata geçirdiği yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Atış Yapı, devler liginde yerini almayı başardı. 156 milyon liralık ciroya ulaşan şirket yeni projelere odaklandı.

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyasında hangi projeler var?

Sur Yapı yeni kampanyasını geçtiğimiz günlerde başlattı. Peki Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyasında hangi projeler var?

Sur Yapı'dan altın gibi 5'i bir yerde kampanyası!

Sur Yapı yeni kampanyasını Sur Yapı'dan altın gibi 5'i bir yerde kampanyası sloganıyla başlattı. Sur Yapı'dan altın gibi 5'i bir yerde kampanyası detayları haberimizde yer alıyor.

Folkart Vega İzmir'de yükselecek! Yeni proje!

Folkart Yapı yeni projesini İzmir Konak Halkapınar'da hayata geçirmeye hazırlanıyor. Eylül ayının ortasında lansmanı yapılması planlanan proje karma proje olarak yükselecek.

Topuzlar Yapı Mavera Villaları'nda 2,5 milyon TL'ye! Yeni proje!

Topuzlar Yapı yeni projesini aileler için hayata geçirecek. İstanbul Beylikdüzü'nde site içinde yer alacak projede 20 adet müstakil villa olacak.

Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 nerede Haberi

Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 nerede

Bursa'da inşa edilen Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 projesi, 204 konuttan meydana geliyor. Proje 2 etap olarak tasarlandı.


Orak Yapı imzası taşıyan proje, 1+1, 2+1, 2+1 bahçeli dubleks, 3+1, 4+1 ve 3+1 çatı dubleks daire tiplerinden oluşuyor. Projede 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 157 bin TL'den başlıyor.Projenin 2.etap satışları devam ediyor, Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2'nin Ağustos ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Proje konumu itibariyle Terminal ve Carrefour'a 6 kilometre, havaalanına 3.5 kilometre mesafede yükseliyor.


Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2 fiyat listesi!

1+1 daireler 105 bin TL'den,

2+1 daireler 157 bin TL'den,

2+1 bahçe dubleks daireler 248 bin TL'den,

3+1 daireler 231 bin TL'den,

3+1 çatı dubleks daireler 299 bin TL'den, 

4+1 daireler 235 bin TL'den satışa sunuluyor.Orakçı Yapı Yeni Hayat Evleri 2'nde fitness salonu,...