Orman ada kampanya

Orman ada kampanya

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım'ın Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Ormanada projesinde doları sabitledi. Projede yüzde 0.80 banka faizi ile doları 1.99 TL'ye sabitleme avantajlarından yararlanarak satın alma dönemi başladı.

Mesa Orman kampanya 2018!

Mesa Orman kampanya 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Zevk ve prestij sahibi ayrıntılara sahip Mesa Orman  projesinde toplam 219 adet daire bulunuyor.

Ankara Devlet Mezarlığı ve Orman Alanı imar planı askıda!

Ankara Yenimahalle ilçesi Gazi Mahallesi, 13479 ada 1 nolu parselin "Askeri Alanı (Devlet Mezarlığı)" ve "Orman Alanı" amaçlı hazırlanan imar planı askıya çıkarıldı...

Çukurova Balkon’da yeni kampanya başladı!

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı.

Resim İstanbul Orman'da teslime kadar 2 bin 500 lira peşin ödemeli kampanya!

İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü şirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere kusursuz bir fırsat sunuyor.

Resim İstanbul Orman'da fiyatlar 236 bin TL'den başlıyor!

Ortadoğu Grup, İstanbul Kartal'da bulunan Aydos ormanının yanı başına inşaat ettiği Resim İstanbul Orman projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde, 48 ay vade farksız ödeme imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

İrem Derici, Zekeriyaköy Orman Ada Evleri'ne taşındı!

Son günlerin yükselen yıldızı İrem Derici, şehrin kalabalığından kaçıyor. Şehrin göbeği olan Fulya’da yaşamını sürdüren sanatçı, huzurlu bir ortam için Zekeriyaköy’ü tercih etti.

Resim İstanbul Orman’da bayram kampanyası başladı!

Ortadoğu Grup, Sancaktepe’de Aydos Ormanı’nın yanında inşa ettiği Resim İstanbul Orman’dan ev almak isteyenlere dört farklı ödeme seçeneğinden oluşan bir kampanya başlattı.

Denge Yapı'dan ev sahibi olmak isteyenlere kampanya!

Denge Yapı, bu yaz uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyenler için Sancaktepe’de hayata geçirdiği Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da bir kampanya düzenledi.

Resim İstanbul Orman'da peşinat yüzde 1’e indi!

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman’da Ramazan ayını kapsayan ve bayram sonuna kadar devam edecek olan bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında ev almak isteyenlere yüzde 1 peşinat uygulanıyor.

Denge Yapı'dan Ramazan ayına özel kampanya!

Denge Yapı Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde Ramazan'a özel bir kampanya yaptı. Daire bedelinin yüzde 25'ine denk gelen peşinat tutarı 1 yıl ertelenirken, borcun kalan yüzde 75'lik kısmı için kredi kullanılabiliyor.

Resim İstanbul Orman'da avantajlı Ramazan kampanyası!

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman’da Ramazan ayını kapsayan ve bayram sonuna kadar devam edecek olan bir kampanya düzenledi. Resim İstanbul Orman’ın konut alıcısına Ramazan kampanyasıyla büyük avantajlar sunuyor.

Zekeriyaköy Orman Ada'da dolar kuru 2.19 liraya sabitlendi!

Eczacıbaşı Gayrimenkul, Zekeriyaköy'de 220 dönümlük alan üzerinde hayata geçirdiği Ormanada projesindeki villalar için dolar kurunu sabitleme yoluna gitti..

Atatürk Orman Çiftliği'nden 8 dönüm Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na verildi!

ANKARA Büyükşehir Belediye Meclisi, Atatürk Orman Çiftliği’nde (AOÇ) Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait 63386 ada 6 parselde yer alan 8 bin 406 metrekarelik yerin 2 yıllığına Cumhurbaşkanlığı Sarayı için tahsis edilmesine karar verdi.

Orman ada kampanya

Orman ada kampanya Orman ada kampanya
Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım'ın Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Ormanada projesinde doları sabitledi. Projede yüzde 0.80 banka faizi ile doları 1.99 TL'ye sabitleme avantajlarından yararlanarak satın alma dönemi başladı. Hemen teslim imkânı sunulan Ormanada, 220 dönümlük arazi üzerinde, 188 adet beş farklı tip villa, 85 adet 16 farklı tip sıra ev ile 273 konuttan oluşuyor....