oto kuaförleri

oto kuaförleri

Sıfır ve 2. el oto galerilerinin yanında oto aksesuar dükkanları, oto kuaförleri, bankalar, trafik müşavirlikleri, sigorta acenteleri ve kafe restoran gibi hizmetler yer alıyor...

Pendik Oto World Asya dükkan fiyatları!

Pendik Oto World Asya dükkan fiyatlarına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Pendik Oto World Asya projesinde bankalar, sigorta acenteleri, oto aksesuar dükkanları ve oto kuaförleri yer alıyor...

Pendik Oto World Asya teslim tarihi!

Dükkanların ve mağazaların satış sürecine devam edilen Pendik Oto World Asya teslim tarihi Aralık 2014 olması öngörülüyor. 4 katlı olarak dizayn edilen projede banka kredisi kullanmak mümkün...

Oto World Asya Pendik adres!

Oto World Asya Pendik adres bilgileri kapsamında proje; Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri, Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı'nda yer alıyor. Projede teslimler 2014 yılının Aralık ayında yapılacak.

Ulukur İnşaat Turizm Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ulukur İnşaat Turizm Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mikdat Kurt, Orhan Ulu tarafından 120 bin TL'lik sermaye ile 8 Temmuz'da Bayrampaşa, İsmetpaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Yemen Oto Kiralama Turizm İnşaat Emlak Gıda Bilişim Eğlence Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yemen Oto Kiralama Turizm İnşaat Emlak Gıda Bilişim Eğlence Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Sırımsı tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 8 Temmuz'da Beyoğlu'nda kuruldu.

Pendik Oto World Asya adres bilgileri!

Pendik Oto World Asya adres bilgileri kapsamında proje; Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri, Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı Pendik'te yer alıyor. Projede teslimler Aralık 2014'te yapılacak.

Oto World Asya Pendik ne zaman teslim?

Oto World Asya Pendik ne zaman teslim sorusunun yanıtı 2014 yılı olarak belirlendi. Mağaza satışlarının devam ettiği Oto World Asya Pendik'te teslimler Aralık 2014'te yapılacak.

Oto World Asya adres bilgileri!

İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa edilen ve 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Oto World Asya adres bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Projede teslimler 2014 yılı içinde yapılacak.

Pendik Belediyesi'nden oto galericiler açıklaması!

Pendik Belediyesi, otogalericilerin bir araya toplanacağı Oto Kasaba için tahsis edildiği iddia edilen E-6 Karayolu'nun kuzeyinde kalan Köyler Bölgesi'nin planlı olmadığını, önemli bir kısmı içme suyu havzasında ve ormanlık alanda kaldığını açıkladı.

Oto World Asya Kurtköy fiyatları!

170 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Oto World Asya Kurtköy fiyatları metrekare bazında 3 bin 700 TL'den başlayarak değişiyor. Projede yer alan mağazalar Aralık 2014'te teslim edilecek...

Oto World Asya Pendik adres bilgileri!

Oto World Asya Pendik adres bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Oto World Asya projesindeki galerilerin büyüklükleri 200 metrekareden başlıyor ve 600 metrekareye kadar yükseliyor.

Oto World Asya ne zaman teslim?

Has Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te konumlandırılan ve 22 bin 275 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Oto World Asya ne zaman teslim?

Yes Oto, 5 yılda 3 milyon TL yatırım yaparak ofis sayısını 60'a çıkaracak!

Dünyanın en büyük araç kiralama firması Enterprise'la anlaşma imzalayan Yes Oto, 5 yılda 3 milyon TL yatırım yapacak. Şirket, 2016'da K. Irak ve Türk Cumhuriyetleri'ne ofis açacak...

oto kuaförleri

oto kuaförleri oto kuaförleri


“Tematik” AVM’lerin gündemde olduğu günümüzde otomobile dair her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Oto AVM’lerine de ilgi artıyor. Dünyada örneklerine rastlanmayan Oto AVM’ler, İstanbul’da bir bir kuruluyor. Yatırımcılar, galericiler ve araç sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği proje olan Oto World Asya, Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si olma özelliğiyle Pendik’te hızla yükseliyor.


Son dönemlerin alışveriş anlayışı belli bir tema üzerinde uzmanlaşmış AVM’ler. Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler gibi yakın çevremizde benzerlerine rastlanmayan Oto AVM’ler İstanbul’un prestij kaynağı olacak. Özellikle Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığıyla dikkat çeken Oto World Asya, bu coğrafyalardan da günübirlik dahi ziyaretler bekliyor. Binlerce aracı tek bir adreste sunarak zaman tasarrufu sağlayacak olan Oto World, aldığı olumlu dönüşlerle çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’ye sağlayacağı ekonomik katkılara da çok güvenen proje ortakları Ali Gedik ve...