Oto World Asya’da food court alanları satışa sunuldu!

Oto World Asya’da food court alanları satışa sunuldu!

Sıfır ve 2. el oto galerilerinin yanında oto aksesuar dükkanları, oto kuaförleri, bankalar, trafik müşavirlikleri, sigorta acenteleri ve kafe restoran gibi hizmetler yer alıyor...“Tematik” AVM’lerin gündemde olduğu günümüzde otomobile dair her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Oto AVM’lerine de ilgi artıyor. Dünyada örneklerine rastlanmayan Oto AVM’ler, İstanbul’da bir bir kuruluyor. Yatırımcılar, galericiler ve araç sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği proje olan Oto World Asya, Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si olma özelliğiyle Pendik’te hızla yükseliyor.


Son dönemlerin alışveriş anlayışı belli bir tema üzerinde uzmanlaşmış AVM’ler. Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler gibi yakın çevremizde benzerlerine rastlanmayan Oto AVM’ler İstanbul’un prestij kaynağı olacak. Özellikle Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığıyla dikkat çeken Oto World Asya, bu coğrafyalardan da günübirlik dahi ziyaretler bekliyor. Binlerce aracı tek bir adreste sunarak zaman tasarrufu sağlayacak olan Oto World, aldığı olumlu dönüşlerle çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’ye sağlayacağı ekonomik katkılara da çok güvenen proje ortakları Ali Gedik ve Hasan Topaloğlu, Oto World’ün Anadolu Yakası’nda galericiler tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklendiğini belirtiyorlar. 


Hedeflerin Üzerine Çıkıldı!


Ekim 2012’de lansmanı yapılan ve Aralık 2012’de temelleri atılan Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si Oto World Asya, 6. ayına giriyor. Aralık 2014’te teslim edilmesi planlanan projede inşaat çalışmaları çok iyi gidiyor. Yükselmesinin gözle görülür bir hızla gerçekleştiği inşaat, yoldan geçenlerin dikkatini çekmeye başladı bile. İlk 6 ay için planlanan hedeflerin gerçekleştirildiği ve hatta üzerine çıkıldığı projede 365 iş yerinin yüzde 35’i satıldı. Yatırımcıların özellikle ilgi gösterdiği projede Anadolu yakasındaki galericiler de bir bir yerlerini alıyorlar. Sıfır ve 2. el oto galerilerinin yanında oto aksesuar dükkanları, oto kuaförleri, bankalar, trafik müşavirlikleri, sigorta acenteleri ve kafe restoran gibi hizmetlerin yer aldığı Oto World Asya’da food court alanları da satışa sunuldu.