özaltın firmasının yetkilisi Hayrettin Özaltın

özaltın firmasının yetkilisi Hayrettin Özaltın

Bünyesinde Özaltın İnşaat şirketini de barındıran Özaltın Holding'in Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Özaltın kimdir? Özaltın İnşaat, inşaat sektöründe hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? İşte Hayrettin Özaltın...

Özaltın Holding’in devam eden 6 milyar dolarlık projesi var!

Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Öznur Özaltın, "Özaltın Holding’in halihazırda devam eden projelerinin yatırım tutarı ortaklıkla devam edilenlerin Özaltın’a düşen kısmı dahil 6 milyar dolar seviyesinde. Bunların 2020 yılma kadar tamamlanmasını bekliyoruz." dedi...

Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Etiler Şubesi açıldı!

Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Etiler Şubesi 19 Aralık 2017'de 650 milyon TL sermaye ile kuruldu. 

Çankaya Özaltın Konutları ile 242 konut yolda!

Özaltın Konutları, Özaltın İnşaat tarafından Ankara Çankaya'da yükseliyor. 3 blok halinde dizayn edilen projede toplamda 242 konut yer alacak..

Burdur'da bir inşaat firması 85 kişiyi dolandırdı!

Burdur'da bir inşaat firmasının 2 yetkilisi hakkında aynı daireleri birden fazla kişiye satarak 85 kişiyi yaklaşık 5 milyon lira dolandırdığı iddiasıyla yakalama kararı çıkarıldı.

Demet Akalın mobilya firmasının yüzü oldu!

Şarkıcı Demet Akalın, zincir bir mobilya firmasının yüzü oldu. Akalın, magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre bu film için 650 bin lira alacak.

Nilüfer'de inşaat firmasının şantiyesinde yangın: 1 ölü, 2 yaralı!

Bursa'da bir inşaat firmasının şantiyesinde çıkan yangında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yangın sebebiyle aksayan metro seferleri, söndürme çalışmalarının ardından normale döndü.

Nuri Özaltın vefat etti!

İnşaat, Ulaşım, Enerji ve Turizm sektöründe boy gösteren Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın hayatını kaybetti. Merhum Özaltın’ın cenazesinin Salı günü İstanbul’da düzenlenecek törenle toprağa verileceği öğrenildi.

Nuri Özaltın kimdir?

Nuri Özaltın, En zengin 100 Türk Listesi içerisinde yer alıyor. Peki, Nuri Özaltın kimdir? Nuri Özaltın, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Nuri Özaltın..

Cristiano Ronaldo Urla'dan villa alacak!

Angelina Jolie ve Brad Pitt'e İzmir'in Urla ilçesinde villa satan emlak firmasının yetkilisi "Şimdi Cristiano Ronaldo için yer arıyoruz" dedi.

Cristiano Ronaldo İzmir Urla'dan ev mi alıyor?

Angelina Jolie ve Brad Pitt'e İzmir'in Urla ilçesinde villa satan emlak firmasının yetkilisi "Şimdi Cristiano Ronaldo için yer arıyoruz" dedi.

Adıyaman'da inşaat sektörü durgun!

Adıyaman Besni'de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Özgür Emlak firmasının yetkilisi Özgür Kılınç, inşaat ve emlak sektöründe büyük durgunluk olduğunu belirterek, uzun zamandır emlak sektöründe satış olmadığına dikkat çekti.

Özaltın Ahşap markalaşmaya ağırlık verecek!

Orman ürünleri sektöründe hizmet veren Özaltın Ahşap, tesisleşmesini tamamlamasının ardından markalaşmaya odaklandı. Özaltın Ahşap Genel Müdürü Özkan Altın açıklama yaptı.

Özaltın Ahşap Mersin'den Türkiye'ye açılacak!

Özaltın Ahşap Mersin'den Türkiye'ye açılan marka 2013 ve 2014 yıllarında Çukurova Kalkınma Ajansı'ndan hibe kredisi alarak tesislerine 3 milyon avroluk makine yatırımı yapan Özaltın Ahşap, marka gücünü artırıyor.

özaltın firmasının yetkilisi Hayrettin Özaltın Haberi

özaltın firmasının yetkilisi Hayrettin Özaltın

Hayrettin Özaltın kimdir?

Hayrettin Özaltın, 1965 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri Özaltın tarafından kurulan Özaltın Holding'in Yönetim Kurulu Üyesidir. Hayrettin Özaltın ayrıca, DEİK 'te (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev alıyor.


Hayrettin Özaltın'ın aynı zamanda Özaltın firmasının yetkilisi olduğu Özaltın Holding, bünyesinde Özaltın İnşaat Şirketini de barındırıyor. 


Özaltın İnşaat..

Özaltın Holding’in temel iş sahalarından biri olan Özaltın İnşaat Şirketi 1965 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın tarafından kişisel bir teşebbüs olarak kurulmuştur. 


Kuruluşundan bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli projelere imza atarak Türk müteahhitlik sektörünün önemli temsilcilerinden biri haline gelen Özaltın İnşaat, 50 yıla yakın zamandır edindiği sektörel birikimi, farklı inşaat dallarında kazandığı tecrübesi ve uluslar arası başarılara imza atan kimliği ile şu an inşaat sektörünün örnek ve...