Pallaclium AVM Nidapark Kayaşehir

Pallaclium AVM Nidapark Kayaşehir

AVM ve konut pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, Palladium AVM'yi Kayaşehir'de açacak. 200 milyon TL harcanan Palladium AVM, Nidapark Kayaşehir projesinde yer alacak.

Palladium AVM Kayaşehir'de hizmete açılacak!

AVM ve konut pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, Palladium AVM'yi Kayaşehir'de açacak. 200 milyon TL harcanan Palladium AVM, Nidapark Kayaşehir projesinde yer alacak.

Nidapark Kayaşehir'de 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor!

Tahincioğlu, İstanbul Kayabaşı'ndaki 'Nidapark Kayaşehir' projesinde satışlara başladı. Konut, ofis ve AVM içindeki mağazalarıyla birlikte toplam 1.233 bağımsız bölüme yer verilecek projeden 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor.

Nidapark Kayaşehir görücüye çıkıyor!

Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO A.Ş. ile İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir'in yükselen semti Kayaşehir’de, hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Kayaşehir’i tanıtıyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir projesinin basın toplantısı 29 Eylül'de!

Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu şimdi de İstanbul’un yükselen ve gelişen Başakşehir’de hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Başakşehir’i tanıtıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul projeleri Palladium AVM’de yatırımcılar ile buluşacak!

Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul'daki Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projelerini 15 Temmuza kadar, uygun fiyatlar ve ödeme planlan ile Ataşehir'deki Palladium AVM'de yatırımcıları ile buluşturuyor.

Tahincioğlu’nun A Plus Ofis ve Konut Projeleri 15 Haziran – 15 Temmuz’da Palladium AVM’de!

Tahincioğlu, 15 Haziran – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında Palladium AVM ’ deki tanıtım günlerinde Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projelerini yatırımcılarının karşısına çıkarıyor...

AVM'lere yabancı ilgisi yeniden arttı

avm mfi partners Başkanı Aydın Yurdum, 'Krizde kaçan yabancı yatırımcı küçük avm'leri almak için yeniden geldi' dedi

Atapark Varlıbaş AVM görücüye çıktı!

VARYAP, Trabzon´a yeni bir yaşam merkezi kazandıracak olan Atapark Varlıbaş AVM projesini düzenlediği bir basın toplantısı ile tanıttı

Levi's, Forum İstanbul ve Ankara Gordion AVM'de mağaza açtı

Levi's, Forum İstanbul ve Ankara Gordion AVM'de açılan iki büyük ve yeni konseptli mağaza ile Türkiye'deki satış noktalarının sayısını artırmaya devam ediyor

Tantitoni, Ankara'daki Cepa AVM'de açılacak!

Son yıllarda zücaciye sektöründe  markalaşmaya çalışan Türk firmaları AVM'lerde açılmaya başlandı

Pendorya AVM 17 Aralıkta Pendik'te açılıyor

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın ilk yatırımı olan Pendorya AVM, ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor

AVM ciroları Ekim'de yüzde 12 azaldı!

Fatoş Karahasan bugünkü köşesinde AVM cirolarındaki son duruma yer veriyor

AVM ciroları geçen yıla oranla yüzde 12,6 arttı!

AVM Endeksi'nin Ekim ayı sonuçları açıklandı

Pallaclium AVM Nidapark Kayaşehir Haberi

Pallaclium AVM Nidapark Kayaşehir

Yaklaşık 53,5 milyar dolarlık yatırım değerine ulaşan AVM pazarı, yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sadece 2016 yılında AVM pazarına 1 milyar dolarlık yatırım yapıldığı tahmin ediliyor. Türkiye'de Palladium markasıyla AVM pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, İstanbul Ataşehir'in ve Antakya'nın ardından üçüncü Pallaclium AVM'yi Kayaşehir'de açmaya hazırlanıyor. Tahincioğlu'nun Nidapark Kayaşehir isimli projesinde yer alacak olan AVM için 200 milyon TL yatırım yapılacak. 


İKİ YILDA BİTECEK 

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, ruhsatı kısa bir süre önce aldıklarını söylüyor. Tahincioğlu, "Kayaşehir'deki projemizin hafriyatını bitirdik. İki yıllık sürede AVM'yi açmayı planlıyoruz. 100 civarında perakende markası olacak. Projede AVM'nin yanı sıra konut ve ofis de olacak. Toplam 400 milyon TL'lik yatırım yapacağız. Bunun 200 milyon TL'si AVM'ye gidecek" diyor. 


Kent Gıda markasıyla bilinen Tahincioğlu Holding,...